Ремонт посудомийної машини у Полтаві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт посудомийної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Полтаві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту посудомийних машини

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Встановлення посудомийної машини (монтаж)

Підключення посудомийної машини

Демонтаж посудомийної машини

Заміна плати посудомийної машини

Заміна ТЕНа в посудомийній машині

Заміна насоса посудомийної машини (помпи)

Заміна шлангу посудомийної машини

Заміна датчика рівня води посудомийної машини

Заміна аквастопа на посудомийній машині (гідростоп)

Заміна дозатора посудомийної машини

Ремонт плати управління посудомийної машини

Ремонт дверцят посудомийної машини

Ремонт насоса посудомийної машини (помпи)

Чистка фільтра посудомийної машини

Витяг сторонніх предметів з посудомийної машини

Діагностика посудомийної машини

Утилізація посудомийних машин

Скупка посудомийних машин

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт посудомийних машини у Полтаві

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт посудомийних машини

від 350 грн

Встановлення посудомийних машин

від 350 грн

Часті питання по ремонту посудомийних машини у Полтаві

Відгуки по ремонту посудомийних машини у Полтаві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Найпоширенішими причинами, які ведуть до поломки й ремонту посудомийки, є наступні:

 • постійне використання побутової хімії низької якості;
 • порушення експлуатаційних правил;
 • недолік необхідного обслуговування техніки;
 • висока жорсткість води;
 • помилки в установці посудомийки;
 • скачки напруги в електромережі.

До найчастіших несправностей відносяться такі:

 • повністю не висушується посуд;
 • посудомийка не працює й не набирає воду;
 • вода не прогрівається до потрібної температури;
 • якість мийки значно нижча, ніж потрібно;
 • у процесі роботи апаратури чути гучні невластиві звуки (стукіт, шум, брязкання);
 • по завершенні циклу всередині техніки залишається вода;
 • на підлозі, навколо нижньої частини корпусу часто калюжі.

Різновиди ремонту побутових посудомийок

За складністю необхідних робіт, ремонт посудомийної машини умовно ділять на 3 категорії: середнього рівня складності, типовий (простий) і складний.

 • Найпростіший. Включає усунення видимих??дефектів, елементарну заміну сміттєвих фільтрів, запасних частин, зливного або заливного шланга, що не потребує демонтажу корпусних деталей.
 • Середній. Це перевстановлення таких важливих вузлів обладнання, як: датчики, модуль управління, нагрівачі, мотор, впускний фільтр, зливний насос.
 • Складний тип ремонту. Ремонт посудомийки є найскладнішим, коли в ході його виконання потрібно замінювати циркуляційний насос, бак, проточний нагрівач або йонообмінник.

Фахівці Master911 пропонують ремонт та обслуговування посудомийних машин вдома, незалежно від року випуску, фірми-виробника й модифікації домашньої техніки: Candy (Кенді), Electrolux (Електролюкс), Bosch (Бош), Whirlpool (Вірпул), Indesit (Індезіт), Gorenje (Гореньє) і багатьох інших.

Фахівці сервісу послуг Master911

Всі фахівці сервісу побутового ремонту Master911, перед тим, як придбати дозвіл на допуск до роботи, проходять тестування на високий бал (4,5 і вище). Такі результати показують тільки 15% претендентів. Ремонтні роботи посудомийки техніки виконують зі своїми інструментами, але в разі необхідності забирають обладнання в майстерню.

Як розраховується розцінка? Яка вартість ремонту посудомийної машини у Полтаві?

Досить часто люди, перш ніж звертатися за допомогою до фахівців, вбивають в рядок пошуку "ремонт посудомийок, розцінка", для того, щоб мати поняття про майбутні витрати.

Оцінка вартості всіх типових сервісних послуг приводиться в прайс-листі (без транспортних витрат і заміни запасних частин), що дозволить зорієнтуватися та не турбуватися про те, що ця сума зміниться після приходу майстра.

При подачі замовлення на виклик майстра з ремонту та ТО посудомийних машин ми задаємо ряд технічних уточнювальних питань. На підставі прийнятої інформації, консультуємо клієнтів щодо вартості всіх робіт. Трапляється й так, що "симптоми" несправності надзвичайно розмиті, отже, знайти справжню причину її без попереднього візуального огляду неможливо.

Що Ви отримаєте?

 • Дотримання відповідальності за якість наданих сервісних послуг. При виявленні помилок, телефонуйте нам - ми обов'язково виправимо власні недоліки.
 • Оперативний виїзд фахівця додому.
 • Професійний ремонт посудомийної машини. Наші професіонали протягом довгих років кожен день вдало виконують найрізноманітніші ремонтні роботи.

І, крім цього

 • Гарантія страхівки. Всі техніки зазнають перевірки особистих даних. У зв'язку з цим, якщо ви зіткнулися з грубим або ж недобросовісним ставленням фахівця, зателефонуйте в службу підтримки сервісу побутових послуг Master911, ми зможемо допомогти розв'язати проблему.
 • Забезпечення гарантії. Майстер уповноважений надавати гарантії на всі надані сервісні послуги.
 • Наші виконавці незмінно гарантують порядок на своєму робочому місці. Його обов'язкове прибирання в кінці ремонту, як правило, входить в послуги.
 • Наявність договору. Після завершення ремонту ми готові надати акт про виконання робіт.
 • Оперативний виїзд фахівця (в середньому, протягом 3-х годин після підписання договору).
 • Прозора вартість. Ціна кожної послуги чітко відповідає досвіду фахівця.
 • Фіксована розцінка. Договором передбачена ціна, відповідна прейскурантом, і вона не підлягає змінам.
 • Зручність оплати. За виконаний ремонт ви зможете розрахуватися пластиковою карткою, готівкою або банківським переказом.
 • Режим роботи 24/7, у вихідні, робочі та святкові дні.

Робота ведеться у Полтаві з виїздом по Полтавській області

Коли виявили, що деформувалася крильчатка, відмовив вимикач тиску, забився зливний фільтр, дверцята машини не закриваються, не до кінця використовується ополіскувач, або зіткнулися з іншими "симптомами" поломки обладнання, звертайтеся в маркетплейс Master911.

Умілий, досвідчений, перевірений, ввічливий технік з сервісу посудомийок виконає діагностичні роботи та встановить чітку причину поломки.

Робота ведеться по м. Полтава

Коли проживаєте на території міста Полтава, то через 3-3,5 години з часу залишеної заявки можна чекати приїзду професіонала.

Працюємо по містах, селах, селищах Полтавської області

В найближчих великих і дрібних населених пунктах Полтавської області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки) сервіс послуг Master911 має своїх техніків, тому наші замовники мають можливість заощадити гроші на автотранспортних витратах, а також можуть розраховувати на швидкий прихід майстра (в день поданої заявки).

Надаємо послуги в передмісті Полтави

Приїзд техніка в передмістя Полтави (Нові Санжари, Терешки, Копили, Судіївка, Мачухи, Розсошенці, Горбанівка, Зінці, Гожули, Супрунівка, Тахтаулове, Абазівка, Терентіївка, Нижні Млини, Мильці), ймовірно, займе близько п'яти годин.