Ремонт мікрохвильовки у Полтаві

від 350—800 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт мікрохвильовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Полтаві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту мікрохвильовок

Назва послуги Середня вартість

Ремонт магнетрону мікрохвильовки

Ремонт плати управління мікрохвильовки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт мікрохвильовок у Полтаві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту мікрохвильовок у Полтаві

Відгуки по ремонту мікрохвильовок у Полтаві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Типові несправності побутових мікрохвильових печей:

 • Мікрохвильова піч погано прогріває їжу. З такою ситуацією зазвичай стикаються внаслідок недостатньої напруги в мережі. При ситуації, якщо ж у техніки солідний період експлуатації, в такому випадку причиною може виступити перегорання електровакуумної лампи - електронного компонента магнетрона. Якщо це виявиться точним, то фахівець замінить її та поверне піч у робочий режим.
 • Мікрохвильовка не вмикається. Основних причин такої проблеми може бути безліч. Наприклад: спрацював запобіжник, дефект проводки, несправна розетка та інше. Чітко визначити поломку зуміє фахівець з ремонту мікрохвильової печі (НВЧ) у вас вдома у Полтаві після візуального обстеження та виконання діагностичних робіт.
 • Їжа зовсім не гріється. Якщо в мікрохвильовій печі працює все необхідне: панель індикації, вентилятори, крутиться піднос, горять лампочки, але при цьому вона не гріє, отже, причина полягає в системі електромережі. У таких ситуаціях майстер проводить діагностику техніки з урахуванням особливостей НВЧ печей (термін експлуатації, найменування торгового бренду, функціонал), з метою знайти компонент, який вийшов з ладу. Допускається, що не працює магнетрон.
 • У ході експлуатації мікрохвильовки перестає обертатися тарілка. Збій матиме кілька неприємних наслідків: їжа почне підгоряти, буде чутно потріскування, з'являться іскри тощо. Часом причиною поломки може бути як елементарне застрягання підставки, неадекватний обсяг продукту, неакуратне розміщення страви, так і прослизання муфти або несправність шестерні редуктора, що доведеться замінити новими.

Слід звернути увагу на інструкції з безпечного і коректного застосуванню апаратури!

Маркетплейс Master911 може запропонувати оперативний, гарантійний і якісний ремонт НВЧ (мікрохвильової печі) на ваше замовлення у Полтаві: Daewoo (Део, Деу), Bosch (Бош), Samsung (Самсунг), Gorenje (Гореньє), LG (Елджі, Лджі), Panasonic (Панасонік), Scarlett (Скарлет), Sharp (Шарп), Saturn (Сатурн), Delfa (Делфа).

Техніки сервісу побутового ремонту Master911

Виконавці завжди проходять навчання, а потім складають іспит. Серед всіх претендентів не більше п'ятнадцяти відсотків заслуговують досить високий бал - не нижчий від 4,5.

Виконавці Master911 в деяких випадках беруть несправну техніку в майстерню, приходять з власними інструментами й вичерпно дають консультації з усіх питань, що виникли у клієнта.

В ході виконання замовлення наші фахівці не курять, завжди коректні та не використовують лайливу лексику, після закінчення ремонту прибирають робоче місце.

Як формується вартість? Яка ціна ремонту мікрохвильовки у Полтаві?

Під час оформлення заявки ставимо важливі питання. На основі отриманих відомостей, ми орієнтуємо клієнта, скільки коштує приблизно ремонт домашньої мікрохвильовки у Полтаві. Коли симптоми поломки досить нечіткі, і при цьому точно встановити причину без обстеження дуже складно, тоді кінцева вартість заміни вибулих з ладу деталей НВЧ печі або проведення ремонту у Полтаві визначиться фахівцем тільки після приїзду на адресу.

Ціни майже всіх звичайних послуг, які стосуються ремонту побутових НВЧ у Полтаві, присутні в прейскуранті. Це дає гарантію, що наш клієнт буде бачити вартість ремонту мікрохвильовки у Полтаві навіть до приїзду майстра.

Що отримають наші клієнти?

 • Якість виробленого ремонту. Якщо виконавцем сервісу Master911 була допущена помилка - звертайтеся, ми дуже швидко усе виправимо.
 • Швидкий приїзд фахівця на вашу адресу.
 • Відмінний, гарантований та оперативний сервіс побутової НВЧ печі у Полтаві. Наші досвідчені майстри щодня проводять ремонт і повноцінний сервіс НВЧ печей у Полтаві, і це гарантує їх великий досвід.

Окрім того

 • Гарантія. Виконавець робіт надає офіційні гарантії на види виконаних сервісних послуг.
 • Терміновий приїзд техніка (в середньому, через 3 години з моменту оформлення заявки на виклик).
 • Зручна оплата. Розрахуватися за лагодження мікрохвильовій печі вдома у Полтаві можна готівкою, безготівково або картою.
 • Справедлива розцінка. Оплата за послуги рівноцінна майстерності професіонала.
 • Зафіксована розцінка. У складеному договорі на ремонт будь-якої мікрохвильовки адекватна ціна у Полтаві визначається, вона дійсно відповідає прейскуранту, й не може підлягати зміні.
 • Обов'язкове прибирання по завершенні ремонтних робіт НВЧ печі входить до реєстру послуг наших виконавців.
 • Договір. Після того, як ремонтні роботи мікрохвильовки у Полтаві вдало закінчені, ми завжди надаємо кожному клієнту акт виконаних послуг.
 • Ваша страховка. Всі наші майстри проходили перевірку персональних даних. При зіткненні з некомпетентним ставленням майстра, зателефонуйте в нашу службу підтримки, ми зможемо допомогти врегулювати конфліктні нюанси.
 • Приймання замовлень на виклик фахівця виконується цілодобово, виконуємо роботи без святкових і вихідних днів.

Робота ведеться у Полтаві і на виїзді по всій Полтавській області

Цікавить оперативний, якісний і недорогий ремонт побутових мікрохвильових печей вдома у Полтаві? Без сумнівів звертайтеся в Master911. Неважливо, з якою проблемою ви раптово зіткнулися: розкрилися проблеми з електроживленням, сталося руйнування конденсатора, вийшло з ладу реле або щось інше - наші фахівці допоможуть владнати питання!

Виконуємо роботи в приміській зоні Полтави

Прихід фахівця в передмістя Полтави (Нові Санжари, Терешки, Копили, Судіївка, Мачухи, Розсошенці, Горбанівка, Зінці, Гожули, Супрунівка, Тахтаулове, Абазівка, Терентіївка, Нижні Млини, Мильці) може відняти - майже чотири-п'ять годин.

Виконуємо роботи в місті Полтава

Якщо перебуваєте в межах м. Полтава, то можна чекати прибуття фахівця вже протягом 3 годин після оформленої заявки.

Працюємо на виїзді по Полтавській області

У більшій частині дрібних і великих населених пунктів Полтавської області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки) сервіс Master911 має в розпорядженні своїх фахівців, таким чином ви зможете розраховувати на оперативний, забезпечений гарантією та доступний ремонт мікрохвильової печі. Вартість у Полтаві для наших клієнтів виявиться дешевшою завдяки економії на автотранспорті.