Ремонт електричної плити у Полтаві

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної плити». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Полтаві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних плит

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Встановлення електроплити (монтаж)

Підключення електроплити

Демонтаж електроплити

Монтаж склокерамічної плити (встановлення)

Заміна / Підключення ТЕНа електроплити

Заміна конфорок електроплити

Заміна термостата електроплити (терморегулятора)

Заміна мережевого кабелю електроплити

Заміна запобіжників електроплити

Встановлення нової лампи електроплити

Ремонт плати управління електроплити (модуля)

Ремонт конфорок електроплити

Ремонт ТЕНа електроплити

Ремонт терморегулятора електроплити (термостата)

Заміна електронного таймера електроплити (годинника)

Скупка електроплит (утилізація)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних плит у Полтаві

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт електричних плит

від 300 грн

Встановлення електричних плит

від 350 грн

Часті питання по ремонту електричних плит у Полтаві

Відгуки по ремонту електричних плит у Полтаві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Всі види ремонтів склокерамічних плит, електричних плит, духовок або ж варильних панелей за ступенем відновлення ресурсу можна умовно розділити на три види: капітальний (складний), середнього ступеня складності та простий.

 • Складний (капітальний) ремонт електроплити у Полтаві передбачає заміну ключових конструктивних складових варильних панелей, склокерамічних плит, духовок, до такого ремонту відносять заміну або відновлення таймерів, сенсорних елементів, електронних плат, блоків управління й так далі.
 • Роботи незначної складності з ремонту електричної плити у Полтаві враховують виконання діагностичних робіт для обладнання, виправлення механічних неполадок, очищення, вимушену заміну зіпсованих допоміжних вузлів: мережевого проводу, ручки управління, зламаної вилки й інше.
 • Середній ремонт передбачає наявність досвіду, досить високої кваліфікації й технічних знань, з огляду на те, що найчастіше він пов'язаний з електротехнікою. В ході робіт майстер реставрує, регулює або змінює несправні деталі, вузли, прилади.

Сервіс побутових послуг Master911 оформляє заявки на проведення діагностики, підключення та виконання ремонту електроплит, вбудованих варильних панелей, духовок або склокерамічних плит у Полтаві різного рівня складності фактично від усіх знаменитих виробників. Наприклад: Канді (Candy), Фагор (Fagor), Сіменс (Siemens), Арістон (Ariston), Горенье (Gorenje), Бош (Bosch), Індесіт (Indesit), Аміка (Amica), Електролюкс (Electrolux), Грета (Greta), Інтерлайн (Interline), Карпати/ Karpaty), Піраміда (Pyramida), Дружківка, Зануссі (Занусі / Zanussi), Електра, Смег (Smeg), АЕГ (AEG), Беко (Beko), Вірпул (Whirlpool), Гефест (Gefest), Норд (Nord), Самсунг (Samsung), Ардо (Ardo), Ханса (Hansa), Міле (Miele), Кайзер (Kaiser).

Яким чином розраховується вартість?

Виконати недорогий, швидкий і професійний ремонт значно вигідніше, ніж замінити на нову техніку. Всі фахівці нашого сервісу працюють за попередньо затвердженим цінником, що повністю відкидає ймовірність будь-яких маніпуляцій з цінами на послуги. У нашому сервісі побутових робіт чесна, прозора, адекватна й розумна політика вартості.

Бувають випадки, коли без очного огляду практично неможливо точно визначити, який саме ремонт техніки потрібно. У такому випадку ми назвемо лише наближену вартість ремонту електроплити у Полтаві, а остаточний розрахунок буде озвучений фахівцем вже на місці. У всіх випадках ми забезпечуємо гарантію, що підсумкова ціна ремонту варильних поверхонь, духових шаф, електроплит або індукційних плит у Полтаві буде повністю відповідати затвердженому тарифу.

Що Ви отримуєте в результаті?

 • Зручний для вас спосіб оплати. Розрахунок здійснюється усіма зручними для вас способами: банківською картою, безготівковим перерахунком або готівкою.
 • Завжди доброзичливе ставлення, ввічливість, акуратність і пунктуальність. Після закінчення всіх процесів наші виконавці обов'язково прибирають своє робоче місце.
 • Завчасно відома вартість. Ціна будь-якої необхідної послуги неухильно відповідає прейскуранту й озвучений завчасно. Ще до прибуття фахівця на вашу адресу ви будете вже зорієнтовані в ціні та зможете дізнатися, скільки коштуватиме, наприклад, обслуговування кухонних електроплит, духовок, варильних панелей або склокерамічних плит у Полтаві.
 • Економія. З огляду на те, що наші майстри розташовуються неподалік, транспортні витрати досить-таки невисокі.
 • Оперативний приїзд грамотного фахівця.
 • Цілодобове приймання заявок на виїзд майстра за адресою.
 • Демократична ціна. Вартість буде фіксованою, середньоринковою, конкурентоспроможною та відповідатиме компетентності, знанням і досвіду виконавця.

Особливості

 • Наявність практичного досвіду. Співпрацюємо тільки з кваліфікованими, досвідченими та грамотними виконавцями. Перед початком співпраці фахівець тестується за певними вимогами, проходить співбесіду, надає паспортні дані, що підтверджують особу, та складає іспит.
 • Забезпечення гарантії. На всі надані послуги й замінені в процесі ремонту запасні частини поширюються гарантії.
 • Діє система договірних відносин. Наш сервіс видає акт виконаних робіт.
 • Широкий набір сервісних послуг в одному офісі. Маркетплейс створений для замовлення послуг кваліфікованого, компетентного, перевіреного електрика, виконавця електромонтажних робіт, сантехніка, крім того, можна замовити складання меблів, чищення дивана, вивезення сміття й т.д.

Як відбувається виклик фахівця?

 1. Подача заявки. Зробити це можна за допомогою запропонованої на інтернет-сайті форми або за телефоном.
 2. Питання, що уточнюють деталі проблеми. Рекомендується відповісти на кілька уточнювальних питань: тип, модель, вік електричної плити, привід для замовлення послуг майстра, виробник.
 3. Надання основної консультації, рекомендації, підтримки та, якщо необхідно, допомоги. Ще до того моменту, як прибуде фахівець, ми надамо попередню підтримку й консультацію і, крім того, вкажемо приблизну ціну майбутньої сервісної послуги.
 4. Прибуття фахівця додому. У середньому, протягом 3-х годин після подачі заявки наш виконавець приходить додому.

Замовлення фахівця з ремонту кухонних електроплит, духовок, вбудованих варильних панелей або склокерамічних плит у Полтаві і по Полтавській області

Виїзд в передмістя Полтави

На прибуття фахівця в передмістя може знадобитися трохи більше часу, приблизно чотири-шість годин

Виїзд в селища, міста, села по Полтавській області

Майже в кожному населеному пункті ми маємо своїх техніків, які в основному прибувають до клієнта в день подачі оформлення виклику. Замовлення послуг у сервісі Master911 дозволяє зберегти транспортні витрати й ваш час. В окремих випадках, в розпал сезону з інтенсивною завантаженістю, приїзд техніка може перенестися на один день.

Терміновий виїзд фахівця по м. Полтава

У випадку, якщо вас цікавить професійний ремонт вбудованих варильних поверхонь, електричних плит, духових шаф або склокерамічних плит у Полтаві, і ви проживаєте в межах міста, значить, вже через 2-3 години після оформлення заяви, компетентний майстер, що володіє досить великим досвідом, технічними знаннями й необхідними навичками, прибуває на вашу адресу.