globe ru

Ремонт електричної плити у Полтаві

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричної плити стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричної плити на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Електрична плита
Назва Вартість
Встановлення нової лампи електроплити Індивідуально
Заміна скла в індукційній плиті від 280 грн
Заміна скла в електричній плиті від 280 грн
Скупка електроплит (утилізація) Індивідуально
Заміна електронного таймера електроплити (годинника) Індивідуально
Ремонт терморегулятора електроплити (термостата) Індивідуально
Ремонт ТЕНа електроплити Індивідуально
Ремонт конфорок електроплити Індивідуально
Ремонт плати управління електроплити (модуля) Індивідуально
Встановлення електроплити (монтаж) Індивідуально
Заміна запобіжників електроплити Індивідуально
Заміна мережевого кабелю електроплити Індивідуально
Заміна термостата електроплити (терморегулятора) Індивідуально
Заміна конфорок електроплити Індивідуально
Заміна / Підключення ТЕНа електроплити Індивідуально
Монтаж склокерамічної плити (встановлення) Індивідуально
Демонтаж електроплити Індивідуально
Підключення електроплити Індивідуально

Ціни на Ремонт електричної плити у Полтаві

Назва Вартість
Ремонт електричної плити від 300 грн
Встановлення електричної плити від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
  • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
  • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
  • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
  • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
  • Економія до 30% Ми працюємо по всій Полтавській області. Економія до 30% на транспортних витрат
  • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Полтавській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
  • master-icon.svg
    780 майстрів

    з перевіреними документами

  • clients-icon.svg
    1805 клієнтів

    замовили майстра за останній рік

  • satisfaction-icon.svg
    93% задоволених клієнтів

    замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Полтавській області

Всі міста Полтавській області
Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки

Всі види ремонтів склокерамічних плит, електричних плит, духовок або ж варильних панелей за ступенем відновлення ресурсу можна умовно розділити на три види: капітальний (складний), середнього ступеня складності та простий.

  • Складний (капітальний) ремонт електроплити у Полтаві передбачає заміну ключових конструктивних складових варильних панелей, склокерамічних плит, духовок, до такого ремонту відносять заміну або відновлення таймерів, сенсорних елементів, електронних плат, блоків управління й так далі.
  • Роботи незначної складності з ремонту електричної плити у Полтаві враховують виконання діагностичних робіт для обладнання, виправлення механічних неполадок, очищення, вимушену заміну зіпсованих допоміжних вузлів: мережевого проводу, ручки управління, зламаної вилки й інше.
  • Середній ремонт передбачає наявність досвіду, досить високої кваліфікації й технічних знань, з огляду на те, що найчастіше він пов'язаний з електротехнікою. В ході робіт майстер реставрує, регулює або змінює несправні деталі, вузли, прилади.

Сервіс побутових послуг Master911 оформляє заявки на проведення діагностики, підключення та виконання ремонту електроплит, вбудованих варильних панелей, духовок або склокерамічних плит у Полтаві різного рівня складності фактично від усіх знаменитих виробників. Наприклад: Канді (Candy), Фагор (Fagor), Сіменс (Siemens), Арістон (Ariston), Горенье (Gorenje), Бош (Bosch), Індесіт (Indesit), Аміка (Amica), Електролюкс (Electrolux), Грета (Greta), Інтерлайн (Interline), Карпати/ Karpaty), Піраміда (Pyramida), Дружківка, Зануссі (Занусі / Zanussi), Електра, Смег (Smeg), АЕГ (AEG), Беко (Beko), Вірпул (Whirlpool), Гефест (Gefest), Норд (Nord), Самсунг (Samsung), Ардо (Ardo), Ханса (Hansa), Міле (Miele), Кайзер (Kaiser).

Яким чином розраховується вартість?

Виконати недорогий, швидкий і професійний ремонт значно вигідніше, ніж замінити на нову техніку. Всі фахівці нашого сервісу працюють за попередньо затвердженим цінником, що повністю відкидає ймовірність будь-яких маніпуляцій з цінами на послуги. У нашому сервісі побутових робіт чесна, прозора, адекватна й розумна політика вартості.

Бувають випадки, коли без очного огляду практично неможливо точно визначити, який саме ремонт техніки потрібно. У такому випадку ми назвемо лише наближену вартість ремонту електроплити у Полтаві, а остаточний розрахунок буде озвучений фахівцем вже на місці. У всіх випадках ми забезпечуємо гарантію, що підсумкова ціна ремонту варильних поверхонь, духових шаф, електроплит або індукційних плит у Полтаві буде повністю відповідати затвердженому тарифу.

Що Ви отримуєте в результаті?

  • Зручний для вас спосіб оплати. Розрахунок здійснюється усіма зручними для вас способами: банківською картою, безготівковим перерахунком або готівкою.
  • Завжди доброзичливе ставлення, ввічливість, акуратність і пунктуальність. Після закінчення всіх процесів наші виконавці обов'язково прибирають своє робоче місце.
  • Завчасно відома вартість. Ціна будь-якої необхідної послуги неухильно відповідає прейскуранту й озвучений завчасно. Ще до прибуття фахівця на вашу адресу ви будете вже зорієнтовані в ціні та зможете дізнатися, скільки коштуватиме, наприклад, обслуговування кухонних електроплит, духовок, варильних панелей або склокерамічних плит у Полтаві.
  • Економія. З огляду на те, що наші майстри розташовуються неподалік, транспортні витрати досить-таки невисокі.
  • Оперативний приїзд грамотного фахівця.
  • Цілодобове приймання заявок на виїзд майстра за адресою.
  • Демократична ціна. Вартість буде фіксованою, середньоринковою, конкурентоспроможною та відповідатиме компетентності, знанням і досвіду виконавця.

Особливості

  • Наявність практичного досвіду. Співпрацюємо тільки з кваліфікованими, досвідченими та грамотними виконавцями. Перед початком співпраці фахівець тестується за певними вимогами, проходить співбесіду, надає паспортні дані, що підтверджують особу, та складає іспит.
  • Забезпечення гарантії. На всі надані послуги й замінені в процесі ремонту запасні частини поширюються гарантії.
  • Діє система договірних відносин. Наш сервіс видає акт виконаних робіт.
  • Широкий набір сервісних послуг в одному офісі. Маркетплейс створений для замовлення послуг кваліфікованого, компетентного, перевіреного електрика, виконавця електромонтажних робіт, сантехніка, крім того, можна замовити складання меблів, чищення дивана, вивезення сміття й т.д.

Як відбувається виклик фахівця?

  1. Подача заявки. Зробити це можна за допомогою запропонованої на інтернет-сайті форми або за телефоном.
  2. Питання, що уточнюють деталі проблеми. Рекомендується відповісти на кілька уточнювальних питань: тип, модель, вік електричної плити, привід для замовлення послуг майстра, виробник.
  3. Надання основної консультації, рекомендації, підтримки та, якщо необхідно, допомоги. Ще до того моменту, як прибуде фахівець, ми надамо попередню підтримку й консультацію і, крім того, вкажемо приблизну ціну майбутньої сервісної послуги.
  4. Прибуття фахівця додому. У середньому, протягом 3-х годин після подачі заявки наш виконавець приходить додому.

Замовлення фахівця з ремонту кухонних електроплит, духовок, вбудованих варильних панелей або склокерамічних плит у Полтаві і по Полтавській області

Виїзд в передмістя Полтави

На прибуття фахівця в передмістя може знадобитися трохи більше часу, приблизно чотири-шість годин

Виїзд в селища, міста, села по Полтавській області

Майже в кожному населеному пункті ми маємо своїх техніків, які в основному прибувають до клієнта в день подачі оформлення виклику. Замовлення послуг у сервісі Master911 дозволяє зберегти транспортні витрати й ваш час. В окремих випадках, в розпал сезону з інтенсивною завантаженістю, приїзд техніка може перенестися на один день.

Терміновий виїзд фахівця по м. Полтава

У випадку, якщо вас цікавить професійний ремонт вбудованих варильних поверхонь, електричних плит, духових шаф або склокерамічних плит у Полтаві, і ви проживаєте в межах міста, значить, вже через 2-3 години після оформлення заяви, компетентний майстер, що володіє досить великим досвідом, технічними знаннями й необхідними навичками, прибуває на вашу адресу.