globe ru

Ремонт газової плити у Полтаві

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Полтава та передмісті з виїздом по Полтавській області.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Газова плита
Назва Вартість
Заміна крана газової плити Індивідуально
Скупка газових плит Індивідуально
Вивіз газових плит (утилізація) Індивідуально
Ремонт кнопки підпалу газової плити Індивідуально
Ремонт крана газової плити Індивідуально
Ремонт ручки газової плити Індивідуально
Ремонт конфорки газової плити Індивідуально
Ремонт форсунки газової плити Індивідуально
Ремонт блоку розпалювання газової плити Індивідуально
Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо) Індивідуально
Ремонт електропідпалу газової плити Індивідуально
Заміна скла в газовій плиті Індивідуально
Заміна конфорки газової плити Індивідуально
Заміна кнопки розпалювання плити Індивідуально
Встановлення газової плити (монтаж) Індивідуально
Заміна ручки газової плити Індивідуально
Заміна форсунок газової плити Індивідуально
Заміна шланга газової плити Індивідуально
Заміна жиклерів в газовій плиті Індивідуально
Заміна варильної панелі на плиті Індивідуально
Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо) Індивідуально
Заміна термопари в газовій плиті Індивідуально
Частка газової плити Індивідуально
Демонтаж газової плити Індивідуально
Заміна газової плити Індивідуально
Підключити варильну панель (газову поверхню) Індивідуально
Підключення газової плити Індивідуально

Ціни на Ремонт газової плити у Полтаві

Назва Вартість
Ремонт газової плити від 300 грн
Встановлення газової плити від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Полтавській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Полтавській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Полтавській області

Всі міста Полтавській області
Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки

Вихід з ладу газової плити - ситуація, здатна «паралізувати» звичний ритм життя будь-якої сім'ї. Саме відсутність можливості приготувати їжу доставляє серйозний дискомфорт, а якщо ще врахувати, що несправність газового обладнання завжди несе потенційний ризик, стає очевидним, що першочергове завдання тих, хто зіткнувся з подібною проблемою, - знайти перевірений сервіс по ремонту газових плит.

Ремонт газової плити

У випадку виявлення будь-якої неточності в роботі газової плити ні в якому разі не слід намагатися виявити причину несправності самотужки і братися за її усунення. Така робота повинна виконувати виключно фахівцем, що має необхідний допуск.

Виявивши будь-яку несправність, а особливо в ситуації, якщо є підозра на витік газу, слід відключити плиту від подачі газу й очікувати майстра. Найбільш зручний варіант - виклик фахівця додому. Це допоможе уникнути витрат часу, сил і грошей на транспортування великої побутової техніки та її подальшу доставку додому. Крім того, таке рішення дозволяє в мінімальні терміни повернути газову плиту, варильну поверхню або духовку в робочий стан.

Як відбувається ремонт і діагностика

Майстер з ремонту газових плит у Полтаві, приїхавши додому до замовника, в першу чергу здійснює візуальний огляд обладнання. У деяких випадках і цього буває достатньо, щоб визначити причину виходу з ладу техніки. Якщо ж неполадка серйозніша й не так очевидна, фахівець проводить комплексну діагностику. Після того, як «діагноз» поставлений, майстер розпочинає ремонт.

Чому обирають нас

Маркетплейс Master911 пропонує широкий спектр послуг: монтаж і підключення газової плити, технічне обслуговування, комплексну діагностику, виконання профілактичних робіт і ремонт газової плити у Полтаві будь-якого рівня складності.

Звернення клієнта в сервіс побутових послуг з ремонту газових плит у Полтаві здійснюється за допомогою створення заявки (на сайті або в телефонному режимі). Для найкращого розуміння проблеми, менеджер уточнює у замовника специфіку некоректної роботи газової плити, варильної поверхні або духовки. На основі отриманої інформації менеджер підбирає майстра, за відповідними до заявки критеріям (місцезнаходження, технічні навички фахівця й т.д.), після чого відбувається узгодження зручного для приїзду часу.

З метою забезпечення не тільки якісного, але й оперативного виконання ремонтних робіт вдома у клієнта, майстер (при необхідності) купує потрібні запасні частини, деталі та витратні матеріали від виробника техніки.

Після виконання ремонту, замовник отримує гарантійні зобов'язання на надані послуги та акт виконаних робіт.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок і моделей

Маркетплейс Master911 приймає заявки на проведення діагностики та ремонту будь-якого рівня складності газових плит, варильних поверхонь і духовок від всіх відомих сьогодні виробників, незалежно від моделі і її року випуску.

Фахівці, що володіють високою кваліфікацією й величезним досвідом, виїжджають додому до замовника для надання повного спектра послуг з ремонту побутової техніки від таких торгових марок: Канді (Candy), Фагор (Fagor), Сіменс (Siemens), Арістон (Ariston), Горенье (Gorenje), Бош (Bosch), Індесіт (Indesit), Аміка (Amica), Електролюкс (Electrolux), Грета (Greta), Інтерлайн (Interline), Карпати/ Karpaty), Піраміда (Pyramida), Дружківка, Зануссі (Занусі / Zanussi), Електра, Смег (Smeg), АЕГ (AEG), Беко (Beko), Вірпул (Whirlpool), Гефест (Gefest), Норд (Nord), Самсунг (Samsung), Ардо (Ardo), Ханса (Hansa), Міле (Miele), Кайзер (Kaiser) і багатьох інших.

Ціна ремонту газових плит

Вартість ремонту газової плити у Полтаві в кожному конкретному випадку розраховується індивідуально, виходячи із серйозності несправності, загального обсягу необхідних ремонтних робіт, марки й моделі техніки, а також ціни запасних частин, деталей і витратних матеріалів, що підлягають заміні.

Поширені несправності газових плит

Серед безлічі типів несправностей, найбільш поширеними, які частіше за інших фігурують в залишених замовниками заявках, є наступні:

 • не працює електричний підпал (немає іскри, клацання);
 • некоректна робота системи газ-контролю;
 • конфорка не вмикається або вимикається в процесі роботи;
 • коптить пальник;
 • занадто слабке або асиметричне полум'я;
 • насилу прокручуються ручки регулювання;
 • не вмикається духовка;
 • не вдається виставити потрібний режим або температуру;
 • після прогріву духовки її фактична температура не відповідає заявленій;
 • чути сторонній шум;
 • відчувається характерний запах газу (можливий витік!).

Дуже часто перераховані вище збої в роботі кухонного газового обладнання є наслідком допускання в користуванні технікою помилок і порушення правил експлуатації, описаних виробником в інструкції.

Запорукою ідеального робочого стану газової плити та її довгих років бездоганної служби виступає регулярне проведення технічного обслуговування, профілактичного огляду, а при необхідності, й ремонту, прочищення пальників і фільтрів, перевірки фахівцем герметичності всіх з'єднань і контактів.

Виїжджаємо в усі райони Полтави й передмістя

Беручи до уваги масу незручностей і потенційних ризиків, які обумовлені виходом з ладу газового обладнання (плити, варильної поверхні або духовки) сервіс Master911 цілодобово приймає заявки на ремонт газових плит в Полтаві, Миргороді, Кременчуці, Гадячі, Горішніх Плавнях та інших містах Полтавської області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки).

При заповненні заявки (на сайті або в телефонному режимі) замовник вказує тип несправності техніки, її виробника, модель і рік випуску. Вся ця інформація дозволяє менеджеру в найкоротші терміни назвати приблизні ціни ремонту газових плит у Полтаві та організувати виїзд майстра, який володіє відповідним допуском і великим досвідом в проведенні необхідних робіт. В середньому, приблизно протягом трьох годин після оформлення заявки, фахівець виїжджає за вказаною замовником адресою.

Після закінчення ремонту клієнт отримує акт про виконання робіт та гарантійні зобов'язання на всі надані послуги (гарантійний період може відрізнятися, залежно від конкретного типу роботи).

Якщо Вам потрібен якісний і швидкий ремонт газових плит в Полтаві й передмісті (Нові Санжари, Терешки, Копили, Судіївка, Мачухи, Розсошенці, Горбанівка, Зінці, Гожули, Супрунівка, Тахтаулове, Абазівка, Терентіївка, Нижні Млини, Мильці) - звертайтеся в маркетплейс Master911.