globe ru

Ремонт газової духовки у Полтаві

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту газової духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики газової духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Газова духовка
Назва Вартість
Ремонт духовки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення газового духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення газової духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна термопари в газовій духовці Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт газової духовки у Полтаві

Назва Вартість
Ремонт газової духовки від 300 грн
Встановлення газової духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Полтавській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Полтавській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Полтавській області

Всі міста Полтавській області
Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки

Помітивши некоректність в процесі роботи, не потрібно відразу пробувати виправляти духовку власноруч, оскільки несанкціоновані дії з будь-яким газовим обладнанням, цілком ймовірно, приведуть до дуже серйозних наслідків. Радимо здійснювати відновлення духовок вдома надійним фахівцям, що володіють необхідним досвідом, технічними знаннями та практичними навичками, а найголовніше, що мають допуск до здійснення цього типу робіт.

Досить часто в прийнятих заявках клієнтів є такі скарги на збій в роботі духової шафи:

 • Незабаром після підпалу духовки полум'я гасне. Провівши зовнішній візуальний огляд, діагностичні роботи й ретельну ревізію духовки, фахівець швидко виявить пошкодження термостата. Виходячи з того, що послужило причиною некоректної роботи, термостат замінюють новим або ремонтують.
 • Духовка запалюється, але полум'я або горить слабо, або зовсім згасає. Можливою причиною цієї некоректності в експлуатації духовки є перехід на газ нижчого тиску.
 • Полум'я згасає одразу ж після відпускання ручки або кнопки. Найімовірніше, причина того, що сталося в несправності електромагнітного клапана або ж переміщенні датчика температури.
 • Після того моменту, як опускається ручка регулювання газу, вона незвично "розбовталася", а полум'я в духовці згасає. Наш технік оперативно розв'яже подібну проблему шляхом виправлення механізму або ж заміни обламаної ручки.
 • Побутова духовка або зовсім не буде горіти, або гасне відразу ж після відпускання ручки. Найчастіше причиною подібного збою є засмічення форсунки пальника. Накопичений нагар і жир засмічує отвір жиклера, внаслідок чого виходить зменшення подачі газової суміші. В результаті недостатня інтенсивність полум'я не дозволяє нагріти датчик. У такому варіанті досвідчений майстер почистить пальник від нагару або, якщо буде необхідність, поставить новий.

Якщо вас цікавить оперативний, компетентний і безпечний ремонт, монтаж або обслуговування, підключення, налагодження, регулювання духовки марки Гореньє, Індезіт, Гефест, Ханса або Арістон, відразу ж телефонуйте в сервіс побутового ремонту Master911.

Майстри нашого сервісу мають великий досвід в монтажі, технічному обслуговуванні, ремонті й підключенні різного ступеня складності конструкції духовки: Канді (Candy), Фагор (Fagor), Сіменс (Siemens), Арістон (Ariston), Горенье (Gorenje), Бош (Bosch), Індесіт (Indesit), Аміка (Amica), Електролюкс (Electrolux), Грета (Greta), Інтерлайн (Interline), Карпати/ Karpaty), Піраміда (Pyramida), Дружківка, Зануссі (Занусі / Zanussi), Електра, Смег (Smeg), АЕГ (AEG), Беко (Beko), Вірпул (Whirlpool), Гефест (Gefest), Норд (Nord), Самсунг (Samsung), Ардо (Ardo), Ханса (Hansa), Міле (Miele), Кайзер (Kaiser) і багатьох інших. Зателефонувавши в Master911, ви завжди зможете здійснити екстрений виклик майстра з налагодження, ремонту або техобслуговування духовки у вас вдома різних марок і будь-якого року випуску.

Фахівці сервісу побутового ремонту Master911

Перед дозволом на діяльність майстер зобов'язаний отримати право їздити за викликом до замовників; кожен з охочих проходить ретельну підготовку, а потім складає іспит. І лише ті, хто набрав необхідний бал (4,5 і більше) допускаються до співпраці з клієнтами.

Наші майстри приїжджають з власними приладами, витратними матеріалами, інструментами, проте в разі гострої потреби, коли ж складний ремонт духовки зробити вдома неможливо, вони повинні забрати обладнання в сервісний пункт. Виконавці готові пояснити клієнтові, що потрібно для ремонту, як виправити неполадку, що вони повинні зробити, в чому полягає проблема і як буде проводитися ремонт.

Яким способом складається вартість?

Чинні тарифи на послуги з якісного та ефективного ремонту або професійного технічного обслуговування газових кухонних плит і домашніх духовок у Полтаві, а також зі встановлення та підключення, вказуються в прайс-листі, без автотранспортних витрат і вартості запасних частин, заміна яких може знадобитися.

Іноді на підставі неповного пояснення проблеми замовником, або через непрофесійні ознаки збою в роботі обладнання, знайти справжню причину виходу з ладу побутової техніки неможливо або непросто. В такому випадку вид ремонту, джерела несправності та прийняття рішень будуть визначатися фахівцем вже на місці після закінчення діагностичних робіт. Ми гарантуємо, що оголошена нашим співробітником ціна за лагодження газової шафи буде точно відповідати сумі оплати, зафіксованої в прайс-листі. Ми намагаємося, щоб наші клієнти ознайомилися з ціною необхідної вам послуги заздалегідь. Саме із цієї причини, в момент оформлення заявки, просимо дати відповідь на ряд питань для з'ясування проблеми.

Що отримають наші замовники?

Звертаючись в сервіс послуг Master911 з технічного обслуговування, надійного ремонту та якісного монтажу вашої газової домашньої духовки й варильної плити у Полтаві, Ви зможете розраховувати на:

 • Терміновий прихід майстра за вказаною в заявці адресою, як і оперативне здійснення всіх робіт з регулювання, ремонту та підключення побутової техніки. Приймаємо замовлення цілодобово у вихідні, будні та святкові дні;
 • Якісний сервіс побутового духової шафи та плити практично всіх моделей і видів від будь-яких виробників, незалежно від року випуску обладнання;
 • Перевірку якості виконуваної фахівцем роботи з боку сервісу. Ми приймаємо будь-які вимоги щодо дефектів, допущених нашими техніками, та гарантуємо, що вони терміново будуть виправлені.

Виїжджаємо на замовлення у Полтаві і по Полтавській області

Виїзд майстра по місту у Полтаві

Коли вам знадобиться надійний, оперативний і професійний монтаж, ремонт, а також налагодження, встановлення, регулювання духовки у Полтаві, звертайтеся в маркетплейс Master911. Мешканці міста можуть сподіватися на прибуття досвідченого техніка на замовлення вже через 3 години після оформлення заявки.

Виїзд фахівця по Полтавській області

В основному, у всіх малих і великих населених пунктах Полтавської області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки) ми маємо наших виконавців. Тому Ви можете сподіватися на те, що майстер з надійного та оперативного ремонту та професійного технічного обслуговування газової духовки та кухонної плити у Полтаві з'явиться в той же день, а також значно заощадите на транспортних витратах.

В окремих випадках, через велику сезонну зайнятість, виїзд професіонала переноситься на наступний день.

Виїзд майстра можливий в передмістя Полтави

Сервіс Master911 робить екстрений ремонт духовки у Полтаві (Нові Санжари, Терешки, Копили, Судіївка, Мачухи, Розсошенці, Горбанівка, Зінці, Гожули, Супрунівка, Тахтаулове, Абазівка, Терентіївка, Нижні Млини, Мильці) в приміській зоні. В цьому випадку прихід фахівця може складати трохи більше часу - близько 4-5 годин.