Ремонт пральної машини у Полтаві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Полтаві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Заміна гумки в пральній машині (ущільнювача)

Ремонт дверки пральної машини (люка)

Діагностика пральної машини

Заміна прессостата в пральній машині

Заміна зливного шланга пральної машини

Ремонт двигуна пральної машини

Заміна заливного шланга пральної машини

Заміна патрубка пральної машини

Заміна манжети люка пральної машини

Заміна ТЕНа в пральній машині

Заміна підшипника в пральній машині

Заміна барабана в пральній машині (бака)

Заміна насоса в пральній машині (помпи)

Заміна люка пральної машини (дверки)

Заміна ременя у пральній машині

Заміна двигуна пральної машини

Заміна амортизаторів у пральній машині

Заміна щіток двигуна пральної машини

Ремонт насоса пральної машини (помпи)

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Заміна хрестовини пральної машини

Ремонт плати управління пральної машини

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Викуп пральних машин

Цінові пропозиції по ремонту пральних машин від найкращих майстрів у Полтаві

Павло null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Полтаві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пральних машин у Полтаві

Відгуки по ремонту пральних машин у Полтаві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Висока жорсткість води, неналежне використання пральної машинки, різкі скачки напруги, погана якість миючих засобів і багато інших негативних факторів з часом можуть спровокувати збій техніки. Сервіс послуг з ремонту пральної машини у Полтаві Master911 якраз і вирішує такі проблеми, зберігаючи ваші кошти на ремонті пральних машин, незважаючи на марку: Індезіт, LG, Samsung і т.п.

Порядок ремонтних робіт виглядає таким чином:

 • Як оформляється замовлення майстра з ремонту пральних машин у Полтаві. Клієнт складає заявку online або може зателефонувати за номером, який вказаний на веб-сайті. Для подачі заявки необхідно вказати характер поломки, модель пралки, фірму-виробника техніки і домашню адресу. Надана інформація дозволить завчасно підібрати потрібні комплектуючі, запчастини, блоки управління для ремонту.
 • Детальна діагностика пральної техніки. Майстер перевіряє техніку, визначає масштаб ремонту, роз'яснює причини збою в роботі і з'ясовує характер поломки. Після закінчення діагностичних робіт фахівець повідомляє точну вартість.
 • Ремонт, установка, налагодження, підключення, запуск домашньої пральної техніки. Найчастіше робота робиться вдома і займає близько одної-двох годин. Але складні моменти (як, наприклад, ремонт несправностей в платі (модулі) управління, а також монтаж опори бака, підшипника, хрестовини, нижньої противаги, нового барабана) вимагають вже чи не повного розбирання і комплексного ремонту пралки у Полтаві.

Чому обирають Master911

Сервіс послуг Master911 - це надійна, швидка, зручна можливість оформлення замовлення грамотного фахівця в режимі 24/7. Кожен клієнт після ремонту неодмінно отримає поради, рекомендації, консультації з подальшої експлуатації побутової техніки. На всі проведені роботи надається гарантія, і у випадках нарікань, працівник безкоштовно виправить власні недоробки. Для проведення ремонту менеджер викличе одного з чотирьох тисяч майстрів з багаторічним досвідом обслуговування пральних машин новітніх марок, різних виробників, з найскладнішими конструктивними особливостями, і, крім того, навіть досить старих. Своє робоче місце після ремонту наші фахівці прибирають, не забуваючи ні сміття, ні бруду, ні відходів, тому займатися наведенням ладу вам не доведеться.

Перед пошуком сервісу послуг перегляньте наші позитивні сторони:

 • Виклик майстра з ремонту пральних машин у Полтаві для профілактичного обслуговування. Наші виконавці не тільки усувають поломки техніки, а й нагадують про правила за доглядом, надають консультації з експлуатації, допомагають професійно її встановити, підключити, запустити, що, звичайно ж, збільшить час використання.
 • Відновлення будь-якого типу. Наші техніки усунуть як серйозні, дрібні, так і середні поломки: заміну клапана набору води, насоса, ТЕНа, ущільнювача люка. Вам допоможуть також усунути помилки в підключенні, експлуатації, установки машини, якщо такі були допущені.
 • Надання безплатної діагностики. Якщо клієнт дав згоду на ремонт, оплата за виклик виконавця і огляд не стягується. Спеціаліст виявляє тип несправності вдома і тут же її виправляє, що сильно скорочує час ремонту.
 • Ремонт всієї пральної техніки. У каталог наших послуг увійшли усунення неполадок не тільки нових, сучасних, а й старих моделей, автоматів і напівавтоматів, з фронтальним і вертикальним завантаженням білизни. Разом з тим будь-які умови за віком і станом не беруться до уваги. До обслуговування приймаються навіть машини, які не вмикаються.

Майстри з ремонту пральних машин у Полтаві маркетплейса Master911 готові виконати весь комплекс послуг: від попередньої діагностики до усунення поломки.

Ми налаштовуємо, відновлюємо, ремонтуємо пральну техніку всіх моделей, марок, будь-якого віку

Існує понад 10 найпопулярніших виробників пральних машин, і виконавці сервісу домашнього ремонту лагодять побутову техніку різних торгових марок: Індесіт (Indesit), Віарус (Viadrus), Делфа (Delfa), Ханса (Hansa), Міле (Miele), АЕГ (AEG), Баукнехт (Bauknecht), Горенье (Gorenje), Малютка, Мідеа (Midea), Беко (Beko), Хувер (Hoover), Прівілег (Privileg), Рейнфорд (Rainford), Сіменс (Siemens), Зануссі (Занусі / Zanussi), ЛЖ (LG), Самсунг (Samsung), Канді (Candy), Вірпул (Whirlpool), Електролюкс (Electrolux), Ардо (Ardo), Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Арістон (Ariston), Део (Daewoo), Кайзер (Kaiser), Сатурн (Saturn), Вестфрост (Vestfrost).

У нас ви можете оформити заявку досвідченого, перевіреного, сертифікованого, відповідального майстра для проведення таких робіт:

 • ремонт системи віджиму;
 • ремонт барабана;
 • заміна або ремонт водяного насоса в пральній машині вдома у Полтаві;
 • пайка електронних модулів;
 • встановлення нового ТЕНа;
 • заміна підшипників і ущільнень та інших.

З метою підвищення тривалості терміну служби побутової техніки, можливе виконання чистки фільтрів пральної машинки. Крім цього, майстри нашого сервісу домашнього ремонту в разі необхідності можуть поміняти кришку, модуля електроніки, зворотню стінку та ін.

Ціна ремонту домашньої пральної машини та інші послуги

Виконавці нашого сервісу послуг працюють за затвердженими розцінками, з цієї причини сума оплати сервісних послуг істотно не зміниться. Зорієнтувати по ціні фахівці можуть відразу, але лише після огляду пралки і визначивши її вік, об'єм робіт, характер пошкодження, складність моделі. Проте виконувати ремонт вийде вигідніше, ніж купувати іншу техніку.

Тарифи вказані з метою ознайомлення, підсумкова ж вартість ремонту пральної машини формується, враховуючи число необхідних запчастин, модифікацію побутової техніки, накладні витрати і фірму-виробника.

Найпоширеніші поломки побутової пральної техніки

Види пошкоджень при огляді пральних машин у Полтаві майстри умовно можуть розбити на два типи: що ведуть до збою в роботі окремих пристроїв, конструкцій, вузлів (пошкодження петлі дверцят, поломка ручки люка, обрив зливного шланга, згорілий ТЕН, засмічення фільтра, западання кнопки) і роблять прання неможливим взагалі (електронний модуль не запускається, техніка не включається, вода не набирається та ін.).

Виходячи з досвіду роботи, можемо назвати найвідоміші поломки:

 • Пральна машина не гріє воду. Насамперед виконавець перевіряє, чи правильно підключено машинку, а після цього вже, чи коректно обраний режим. Якщо все гаразд, то, можливо, причина ховається в несправності електронного модуля, термостата або нагрівального елементу, який часто пошкоджується при стрибках напруги в мережі.
 • Не діє злив води. Відразу ж піддаються перевірці на такі моменти, як коректність вибору режиму, часу, температури прання, відсутність засмічення в сифоні, цілісність зливного шланга і справність каналізації. Якщо такі проблеми не виявлені, експерти будуть тестувати на працездатність реле рівня води, насос, керуючий модуль. У разі виходу їх з ладу, швидше за все, буде потрібно заміна запасних частин і глибший ремонт пральної машини у Полтаві.
 • Пралка тече. Найчастіше протікання пов'язане з пошкодженням заливного або спускового шланга і не щільно закрученим фільтром, крім цього, вірогідні забивання бункера дозатора для миючого засобу і проблеми з заливними, зливними патрубками, що виявляє місце протікання - зливного фільтра, знизу з лотка або в області люка.
 • Білизна погано викручується. Це трапляється в тому режимі, коли відключена функція віджиму, наприклад, при пранні делікатних матеріалів. Але проблемна ситуація обумовлюється і поломкою таходатчика або несправністю ТЕНа. Дуже рідкісні тут підстави - несправність плати модуля управління і мотора.
 • На панелі управління замиготіли індикатори. Залежно від марки і модифікації машини, моргати можуть лампочки програм "Полоскання", "Викручування", "Прання" і кнопки додаткових функцій. Зазвичай помилка супроводжується миготінням лампочки блокування люка. Така проблема може бути викликана і несправністю деяких вузлів: перегорів електронагрівальний елемент, зносився мотор, зіпсований насос. Фахівці визначать номер несправності і після цього полагодять пральну машину у Полтаві.
 • Пральна машина шумить і вібрує під час роботи. Визначають ряд різновидів шуму: скрегіт, скрип, хлопки, постукування. Якщо ці шуми звучать в режимі зливу води, то це може вказувати на пошкодження зливної помпи. У разі появи вібрації в момент віджиму і прання, причиною може виявитися сторонній предмет в барабані, вироблення вала, спрацьовування щіток мотора, неточна установка, руйнування підшипників або зношення амортизаторів.
 • Барабан не обертається. Існує кілька важливих причин такої несправності: він крутиться, але не працює під час забору води, обертається руками, однак не функціональний при пранні, несподівано стає в ході прання або ж його повністю заклинило. Ймовірно, вся справа в перевантаженні машини. У вигляді більш серйозних причин можуть бути збій в роботі керуючого модуля, поломка мотора, несправність ременя передачі, зношення щіток двигуна.

Обслуговуємо пральну техніку мешканців усіх районів Полтави і області

На фактор того, скільки коштує ремонт пральної машини, не впливає місце розташування клієнта. Послуги техніків сервісу Master911 постійно доступні по території Полтави і Полтавської області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки). Клієнти передмістя Полтави (Нові Санжари, Терешки, Копили, Судіївка, Мачухи, Розсошенці, Горбанівка, Зінці, Гожули, Супрунівка, Тахтаулове, Абазівка, Терентіївка, Нижні Млини, Мильці) та інші населені пункти Полтавської району) так само можуть замовити ремонт пральної машинки вдома.