Встановлення пральної машини у Києві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин у Києві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню пральних машин у Києві

Відгуки по встановленню пральних машин у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Грамотний монтаж (демонтаж), якісне встановлення й оперативне підключення будь-якої пральної домашньої машини у Києві - запорука її безперебійної, довготривалої, ефективної експлуатації, а також збереження гарантійних умов від виробника.

Процес підключення пралки Lg, Самсунг, Вирпул, Індезіт та інших торгових марок здійснюється в кілька етапів.

  1. Вибір зони її постійної експлуатації, при стандартних умовах, щоб між стінкою кімнати й задньою кришкою пралки був проміжок не менш п'яти сантиметрів для вільного циркулювання повітря.
  2. Проведення підготовчих робіт (містить: вимикання електрики, контрольну перевірку рівня й тиску води в трубах, огляд на наявність цілісності корпусу апаратури).
  3. Підведення до мережі електропостачання. Дуже важливо, щоб розетка знаходилась поруч з технікою і була розрахована не менш ніж на 16А, оснащена захисною кришкою, а також мала стійку (керамічну) основу. Перед приєднанням пральних машин до розетки професіонал переконується в тому, що є заземлення.
  4. Підключення апаратури до каналізації та водопроводу. Найчастіше бувають ситуації, коли шланги мають недостатню довжину, що вимагає їх заміни довшими.
  5. Коригування установки пральної машини й перевірка. Як тільки під'єднані комунікації, машинку-автомат вирівнюють горизонтально та проводять контрольну перевірку якості підключення. Для цього запускають "холостий старт".

Вам потрібне оперативне, якісне й недороге встановлення автоматичної пралки у Києві? Звертайтеся в сервіс послуг перевірених майстрів Master911. Наші виконавці мають досвід у проведенні техобслуговування й ремонту домашніх пральних машин від усіх відомих на сьогодні виробників, різних модифікацій і років випуску. Приймаємо виклики на недороге підключення, професійну установку або перевірку пральних побутових машин (прозора ціна цих послуг у Києві цілком доступна) таких торгових марок: Сатурн (Saturn), Беко (Beko), Арістон (Ariston), Мідеа (Midea), Рейнфорд (Rainford), Сіменс (Siemens), Делфа (Delfa), Міле (Miele), Горенье (Gorenje), Самсунг (Samsung), АЕГ (AEG), Індесіт (Indesit), Бош (Bosch), Вірпул (Whirlpool), Део (Daewoo), Ханса (Hansa), Зануссі (Занусі / Zanussi), Віарус (Viadrus), Хувер (Hoover), Кайзер (Kaiser), Атлант (Atlant), Вестфрост (Vestfrost), Канді (Candy), Баукнехт (Bauknecht), Ардо (Ardo), ЛЖ (LG), Малютка, Прівілег (Privileg), Електролюкс (Electrolux) і багатьох інших.

Майстри сервісу домашнього ремонту Master911

Усі виконавці нашого сервісу до оформлення на роботу обов'язково проходять навчання на можливість виконання послуг замовникам, після чого складають профільний іспит. Лише п'ятнадцятьом із сотні потенційних кандидатів вдається набрати високий бал (4,5 і більше) та отримати допуск до виконання замовлень.

Майстри забезпечують порядок на робочому місці, а після закінчення послуги прибирають. Професіонали працюють з особистими інструментами, при необхідності беруть вашу апаратуру в майстерню. Будь-який з майстрів Master911 відповідально ставиться до виконання своїх обов'язків, не курить, не використовує нецензурну лексику й завжди доброзичливий.

Яким способом встановлюється вартість?

Ціна за вирівнювання, якісне встановлення, перевірку або недороге підключення домашніх пральних машин у Києві, як і розцінка обслуговування, а часто й типового ремонту чітко зафіксовані в нашому прейскуранті.

У процесі оформлення заявки для виклику спеціаліста ми щоразу ставимо ряд уточнювальних питань, які стосуються виробника апаратури, року випуску, модифікації та, як правило, причини, що послужила для подачі заявки на виклик майстра. Все це робиться з тією метою, щоб точно зорієнтувати замовника у вартості потрібної послуги.

Ми вам однозначно гарантуємо, що названа майстром сума завжди буде відповідати прописаній у нашому прейскуранті. До того ж будь-який виконавець готовий детально пояснити, яким чином складається вартість надійного підключення й оперативного встановлення вашої побутової пральної машини у Києві.

Що Ви отримуєте в результаті?

Роблячи замовлення на монтаж / демонтаж пралки у Києві в сервісі Master911, Ви отримуєте.

  • Виконання професійного стартового циклу, під'єднання до всіх комунікацій та ідеального вирівнювання пралки у Києві за прозорою та розумною вартістю практично від усіх популярних компаній, будь-яких модифікацій і років випуску.
  • Строгу перевірку якості сервісних послуг, які надаються. У випадках виникнення різних зауважень, побажань або питань повідомляйте про них нас. Якщо в роботі майстра будуть виявлені навіть найдрібніші дефекти, він їх безсумнівно виправить.
  • Швидкий прихід досвідченого фахівця за потрібною адресою та ефективне виконання необхідних робіт.

Приймаємо замовлення у Києві, з виїздом по Київській області

Робота на виїзді в населені пункти по Київській області

Практично в кожному населеному пункті Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка) служба Master911 має кваліфікованих техніків, роблячи можливою появу професіонала на виклик протягом дня оформлення замовлення.

Звернувшись до нас, ви відчутно скоротите час вашого очікування для установки, налаштування та підключення пральної автоматичної машинки, а також зможете заощадити на автотранспортних витратах. В окремих випадках, обумовлених сезонною зайнятістю, прихід нашого техніка може бути перенесений на найближчу дату.

Виїзд виконується по м. Київ

Якщо Вас цікавить якісне, недороге й оперативне виконання таких послуг, як монтаж (демонтаж) і підключення побутової машинки у Києві, телефонуйте в сервіс Master911. Якщо ви живете в межах м. Київ, тоді протягом 3-х годин після подачі замовлення на виклик фахівця ви зможете очікувати на прихід майстра та підключення пральної машини за доступною ціною у Києві.

Виїзд фахівця виконується по всій території Києва

Якщо Вам потрібне встановлення, ремонт або налагодження машинки у Києві (Чабани, Коцюбинське, Погреби, Зазим'я, Ходосівка, Лісники, Хотів, Віта-Поштова, Гатне, Гнідин, Щасливе, Тарасівка, Святопетрівське, Білогородка, Крюківщина, Чайки, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Гореничі, Новосілки), тоді прибуття майстра в передмістя може зайняти трохи більше часу, приблизно від чотирьох до шести годин.