globe ru

Встановлення пральної машини у Києві

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість встановлення пральної машини стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики пральної машини на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Пральна машина
Назва Вартість
Встановлення пральної машини (монтаж) Індивідуально
Демонтаж пральної машини Індивідуально

Ціни на Встановлення пральної машини у Києві

Назва Вартість
Ремонт пральної машини від 350 грн
Встановлення пральної машини від 350 грн
Ремонт насоса пральної машини 350-1000 грн
Чистка пральної машини від 350 грн
Ремонт плати управління пральної машини від 500 грн
Послуги електронщика від 350 грн
Послуги електрика від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Київській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Київській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Київській області

Всі міста Київській області
Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка

Грамотний монтаж (демонтаж), якісне встановлення й оперативне підключення будь-якої пральної домашньої машини у Києві - запорука її безперебійної, довготривалої, ефективної експлуатації, а також збереження гарантійних умов від виробника.

Процес підключення пралки Lg, Самсунг, Вирпул, Індезіт та інших торгових марок здійснюється в кілька етапів.

 1. Вибір зони її постійної експлуатації, при стандартних умовах, щоб між стінкою кімнати й задньою кришкою пралки був проміжок не менш п'яти сантиметрів для вільного циркулювання повітря.
 2. Проведення підготовчих робіт (містить: вимикання електрики, контрольну перевірку рівня й тиску води в трубах, огляд на наявність цілісності корпусу апаратури).
 3. Підведення до мережі електропостачання. Дуже важливо, щоб розетка знаходилась поруч з технікою і була розрахована не менш ніж на 16А, оснащена захисною кришкою, а також мала стійку (керамічну) основу. Перед приєднанням пральних машин до розетки професіонал переконується в тому, що є заземлення.
 4. Підключення апаратури до каналізації та водопроводу. Найчастіше бувають ситуації, коли шланги мають недостатню довжину, що вимагає їх заміни довшими.
 5. Коригування установки пральної машини й перевірка. Як тільки під'єднані комунікації, машинку-автомат вирівнюють горизонтально та проводять контрольну перевірку якості підключення. Для цього запускають "холостий старт".

Вам потрібне оперативне, якісне й недороге встановлення автоматичної пралки у Києві? Звертайтеся в сервіс послуг перевірених майстрів Master911. Наші виконавці мають досвід у проведенні техобслуговування й ремонту домашніх пральних машин від усіх відомих на сьогодні виробників, різних модифікацій і років випуску. Приймаємо виклики на недороге підключення, професійну установку або перевірку пральних побутових машин (прозора ціна цих послуг у Києві цілком доступна) таких торгових марок: Сатурн (Saturn), Беко (Beko), Арістон (Ariston), Мідеа (Midea), Рейнфорд (Rainford), Сіменс (Siemens), Делфа (Delfa), Міле (Miele), Горенье (Gorenje), Самсунг (Samsung), АЕГ (AEG), Індесіт (Indesit), Бош (Bosch), Вірпул (Whirlpool), Део (Daewoo), Ханса (Hansa), Зануссі (Занусі / Zanussi), Віарус (Viadrus), Хувер (Hoover), Кайзер (Kaiser), Атлант (Atlant), Вестфрост (Vestfrost), Канді (Candy), Баукнехт (Bauknecht), Ардо (Ardo), ЛЖ (LG), Малютка, Прівілег (Privileg), Електролюкс (Electrolux) і багатьох інших.

Майстри сервісу домашнього ремонту Master911

Усі виконавці нашого сервісу до оформлення на роботу обов'язково проходять навчання на можливість виконання послуг замовникам, після чого складають профільний іспит. Лише п'ятнадцятьом із сотні потенційних кандидатів вдається набрати високий бал (4,5 і більше) та отримати допуск до виконання замовлень.

Майстри забезпечують порядок на робочому місці, а після закінчення послуги прибирають. Професіонали працюють з особистими інструментами, при необхідності беруть вашу апаратуру в майстерню. Будь-який з майстрів Master911 відповідально ставиться до виконання своїх обов'язків, не курить, не використовує нецензурну лексику й завжди доброзичливий.

Яким способом встановлюється вартість?

Ціна за вирівнювання, якісне встановлення, перевірку або недороге підключення домашніх пральних машин у Києві, як і розцінка обслуговування, а часто й типового ремонту чітко зафіксовані в нашому прейскуранті.

У процесі оформлення заявки для виклику спеціаліста ми щоразу ставимо ряд уточнювальних питань, які стосуються виробника апаратури, року випуску, модифікації та, як правило, причини, що послужила для подачі заявки на виклик майстра. Все це робиться з тією метою, щоб точно зорієнтувати замовника у вартості потрібної послуги.

Ми вам однозначно гарантуємо, що названа майстром сума завжди буде відповідати прописаній у нашому прейскуранті. До того ж будь-який виконавець готовий детально пояснити, яким чином складається вартість надійного підключення й оперативного встановлення вашої побутової пральної машини у Києві.

Що Ви отримуєте в результаті?

Роблячи замовлення на монтаж / демонтаж пралки у Києві в сервісі Master911, Ви отримуєте.

 • Виконання професійного стартового циклу, під'єднання до всіх комунікацій та ідеального вирівнювання пралки у Києві за прозорою та розумною вартістю практично від усіх популярних компаній, будь-яких модифікацій і років випуску.
 • Строгу перевірку якості сервісних послуг, які надаються. У випадках виникнення різних зауважень, побажань або питань повідомляйте про них нас. Якщо в роботі майстра будуть виявлені навіть найдрібніші дефекти, він їх безсумнівно виправить.
 • Швидкий прихід досвідченого фахівця за потрібною адресою та ефективне виконання необхідних робіт.

Приймаємо замовлення у Києві, з виїздом по Київській області

Робота на виїзді в населені пункти по Київській області

Практично в кожному населеному пункті Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка) служба Master911 має кваліфікованих техніків, роблячи можливою появу професіонала на виклик протягом дня оформлення замовлення.

Звернувшись до нас, ви відчутно скоротите час вашого очікування для установки, налаштування та підключення пральної автоматичної машинки, а також зможете заощадити на автотранспортних витратах. В окремих випадках, обумовлених сезонною зайнятістю, прихід нашого техніка може бути перенесений на найближчу дату.

Виїзд виконується по м. Київ

Якщо Вас цікавить якісне, недороге й оперативне виконання таких послуг, як монтаж (демонтаж) і підключення побутової машинки у Києві, телефонуйте в сервіс Master911. Якщо ви живете в межах м. Київ, тоді протягом 3-х годин після подачі замовлення на виклик фахівця ви зможете очікувати на прихід майстра та підключення пральної машини за доступною ціною у Києві.

Виїзд фахівця виконується по всій території Києва

Якщо Вам потрібне встановлення, ремонт або налагодження машинки у Києві (Чабани, Коцюбинське, Погреби, Зазим'я, Ходосівка, Лісники, Хотів, Віта-Поштова, Гатне, Гнідин, Щасливе, Тарасівка, Святопетрівське, Білогородка, Крюківщина, Чайки, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Гореничі, Новосілки), тоді прибуття майстра в передмістя може зайняти трохи більше часу, приблизно від чотирьох до шести годин.