Встановлення пральної машини у Боярці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Боярці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин у Боярці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню пральних машин у Боярці

Відгуки по встановленню пральних машин у Боярці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Грамотний монтаж, підключення, початковий запуск та оперативне встановлення пральної машини - гарантія її ефективної, довготривалої, безперебійної експлуатації, а також збереження зобов'язань щодо гарантії від виробника.

Процес установки пральної машини Lg, Індезит, Вірпул, Самсунг та інших торгових марок здійснюється за кілька основних кроків:

  1. Проведення попередніх завдань та робіт (включає: обстеження агрегату щодо його цілісності, вимкнення електрики, перевірку напору води в трубопроводі).
  2. Вибір зони її постійної роботи, з урахуванням стандартної вимоги, щоб між задньою панеллю прання та стіною приміщення був проміжок не менше ніж у п'ять сантиметрів для вільного циркулювання повітряних мас.
  3. Підведення до електричної мережі. Дуже важливо, щоб електророзетка знаходилася поряд з обладнанням, мала безпечну (керамічну) основу, була оснащена кришкою, що захищає від вологості, а також була розрахована на 16А, не менше. Перед підключенням вашої пральної машинки фахівець засвідчує, що є заземлення.
  4. Підключення техніки до водопроводу та каналізації. Нерідко виникають ситуації, коли шланги мають недостатню довжину і це передбачає їх заміну або подовження іншими, довшими.
  5. Вирівнювання побутової пральної машинки та перевірка. Після того, як комунікації приєднані, машинку-автомат виставляють за рівнем і виконують контрольну перевірку правильності підключення. Для цього пробний запуск.

Вам потрібна якісна, недорога та оперативна установка прання? Без вагань звертайтесь до сервісу Master911. Приймаємо заявки на якісну установку, підключення та перевірку пральних машин різних марок: Хувер (Hoover), Електролюкс (Electrolux), Вестфрост (Vestfrost), Сатурн (Saturn), Бош (Bosch), Рейнфорд (Rainford), Гореньє (Gorenje), Малютка, Віадрус (Viadrus), Індезіт (Indesit), Кайзер (Kaiser), Ардо (Ardo), Вірпул (Whirlpool), Мідеа (Midea), Сіменс (Siemens), АЕГ (AEG), Зануссі (Zanussi), Делфа (Delfa), Ганса (Hansa), Привілей (Privileg), Арістон (Ariston), Баукнехт (Bauknecht), Канді (Candy), Беко (Beko), Део (Daewoo), Атлант (Atlant), Мілі (Miele), Samsung (Samsung), ЛЖ (LG) та інших. Наші техніки мають багаторічний досвід у виконанні техобслуговування та ремонту пральної машини.

Техніки сервісу послуг Master911

Усі наші фахівці до прийняття на роботу найсерйознішим чином проходять підготовку з надання послуг клієнтам, після чого допускаються до іспиту. Тільки п'ятнадцяти із сотні потенційних кандидатів пощастить набрати прохідний бал (не менше 4,5) і отримати дозвіл на виконання замовлень.

Майстри забезпечують чистоту на робочому місці, а в кінці надання послуги роблять прибирання. Будь-який з наших фахівців серйозно ставиться до виконання своїх обов'язків, не палить, не користується лайкою і завжди привітний. Майстри приїжджають із власними інструментами, за потреби беруть побутову техніку в майстерню.

Як складається розцінка?

Вартість перевірки, підключення, вирівнювання, встановлення пральної машини у Боярці, як і розцінка технічного обслуговування, а найчастіше і стандартного ремонту (без включення ціни деталей/запасних частин, що підлягають заміні та транспортним витратам), детально розписані в нашому прайсі.

У процесі оформлення замовлення для виклику майстра у ХарківКраматорськНовомосковськ або інші міста, ми постійно ставимо низку питань, що стосуються виробника техніки, моделі, року випуску і, головне, приводу для виклику техніка. Це робиться для того, щоб якнайточніше зорієнтувати свого клієнта за вартістю майбутніх робіт. Завдяки подібній схемі, підозра про те, що позначена майстром вже на місці ціна матиме розбіжність із тією, що зазначена у прайс-листі, практично виключається.

Ми гарантуємо, що зазначена майстром сума завжди узгоджуватиметься з тією, яка зазначена у нашому прайс-листі. Більше того, кожен наш майстер здатний докладно роз'яснити, яким способом створюється ціна оперативного та якісного підключення чи професійної установки побутових пральних машин, а також техобслуговування та ремонтних робіт.

Що ви отримаєте?

Замовляючи монтаж/демонтаж пральної машинки у Боярці у Master911, Ви зможете отримати:

  • Виконання професійного ідеального вирівнювання, початкового циклу та підключення до всіх комунікацій автоматичної пральної машини у Боярці за доступною і прозорою ціною практично від усіх знаменитих фірм-виробників, різних модифікацій і "віків".
  • Швидкий приїзд майстра на вашу адресу та ефективне виконання необхідних робіт.
  • Постійний контроль якості послуг. Якщо в роботі майстра будуть виявлені найменші недоліки, він їх безперечно постарається виправити. У разі виникнення будь-яких зауважень, запитань чи побажань повідомляйте про них нам.

Виконуємо заявки у Боярці, а також оперативно виїжджаємо по Київській області

Виїзд майстра по всій території Боярки

Якщо Вам потрібна установка, налагодження або ремонт пральних машинок у Боярці (Чабани, Глеваха, Мархалівка, Іванковичі, Лісники, Віта-Поштова, Нове, Гатне, Тарасівка, Малютянка, Новосілки, Бобриця, Святопетрівське, Білогородка, Музичі), тоді прибуття техніка в передмістя за вказаною адресою вимагатиме трохи більше часу, орієнтовно від 4 до 5 години.

Працюємо з виїздом по Київській області

Майже у всіх сільських та міських районах Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка) сервіс Master911 має своїх кваліфікованих техніків, тому наш маркетплейс побутового ремонту робить реальним прихід професіонала за викликом у день подання заявки.

В окремих випадках, зумовлених посезонною завантаженістю, прихід техніка може бути пересунутий на найближчу дату. Скориставшись нашими послугами, ви скоротите термін очікування для налаштування, підключення та встановлення пральної автоматичної машини та заощадите на транспортних витратах.

Здійснюється виїзд містом Боярка

Підготовлені, приємні у спілкуванні та ввічливі техніки виконають підключення вашої пралки у Боярці за будь-якого звернення до сервісу Master911. У тому випадку, якщо ви проживаєте на території міста Боярка, раніше ніж через три години, ви можете сподіватися на прихід майстра до вас та приєднання прання за адекватною ціною у Боярці.