Встановлення пральної машини у Тернополі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Тернополі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Цінові пропозиції по встановленню пральних машин від найкращих майстрів у Тернополі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин у Тернополі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню пральних машин у Тернополі

Відгуки по встановленню пральних машин у Тернополі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Професійний монтаж (демонтаж), початковий запуск, якісне підключення та надійне встановлення побутової пральної машинки у Тернополі - запорука її довготривалої, ефективної, безперебійної експлуатації та, крім того, збереження гарантійних умов від виробника.

Підключення пральних машинок Самсунг, Індезіт, Вірпул, Lg та інших брендів здійснюється в кілька етапів.

 1. Проведення підготовчих завдань і робіт (містить: вимикання електрики, перевірку рівня й напору води в трубах, огляд техніки на наявність її цілісності).
 2. Вибір місця її стаціонарної експлуатації, з умовою стандартної вимоги, щоб між стіною кімнати й задньою панеллю пралки зберігалася відстань не менше, аніж в 5 см, для вільного циркулювання повітряних мас.
 3. Підключення устаткування до комунікацій: каналізації та водопроводу. Найчастіше трапляється так, коли довжина доданих від виробника шлангів недостатня й це передбачає їх подовження або заміну новими, більшої довжини.
 4. Окреме підведення до мережі електропроводки. Рекомендується, щоб електророзетка перебувала в безпосередній близькості від техніки й була розрахована на 16А, не менше, мала керамічну основу, а також була оснащена захисною від вогкості кришкою. Перш ніж підключати пральні машини до мережі електропостачання технік зобов'язаний упевнитися в тому, що є заземлення.
 5. Вирівнювання побутової пральної машини й перевірка. Якщо підключені всі комунікації, агрегат вирівнюють горизонтально до верхньої панелі пральної машини, і виконують контрольну перевірку правильності монтажу. Для такої мети запускають "холостий цикл".

Наші техніки мають професійний досвід у проведенні технічного обслуговування й ремонту побутових пральних машинок від усіх популярних на сьогодні виробників, різних моделей і вікових груп. Вам потрібне недороге, оперативне та якісне встановлення пральних автоматичних машин у Тернополі? Телефонуйте в сервіс побутового ремонту Master911. Приймаємо замовлення на професійне підключення, якісну установку й перевірку пральних автоматичних машин (доступна ціна у Тернополі вас потішить) різних торгових брендів: Ардо (Ardo), Канді (Candy), Сатурн (Saturn), Мідеа (Midea), Беко (Beko), Ханса (Hansa), Горенье (Gorenje), Індесіт (Indesit), Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Део (Daewoo), Малютка, Арістон (Ariston), Кайзер (Kaiser), Самсунг (Samsung), Міле (Miele), Баукнехт (Bauknecht), Рейнфорд (Rainford), Вестфрост (Vestfrost), Електролюкс (Electrolux), ЛЖ (LG), Прівілег (Privileg), Зануссі (Занусі / Zanussi), Делфа (Delfa), Віарус (Viadrus), Вірпул (Whirlpool), Сіменс (Siemens), АЕГ (AEG), Хувер (Hoover) та інших.

Техніки сервісу Master911

Усі виконавці нашого сервісу до оформлення на роботу обов'язково повинні пройти навчання на можливість виконання сервісних послуг замовникам, після чого допускаються до іспиту. Як правило, 15-20 зі 100 претендентів вдається набрати досить високий бал (4,5 і більше) та отримати допуск до виконання замовлень.

Майстри працюють зі своїми інструментами, якщо виникає необхідність, самі відвозять вашу техніку в сервісну майстерню. Кожен з наших виконавців серйозно ставиться до виконання професійних обов'язків, проявляє доброзичливість, не використовує лайливу лексику й не має шкідливих звичок. Наші майстри підтримують чистоту на своєму робочому місці, а після сервісної послуги прибирають.

Яким чином встановлюється розцінка?

Ціна за перевірку, встановлення, вирівнювання, оперативне підключення ваших пральних машин у Тернополі, як і вартість сервісу, а часто й стандартного типового ремонту (без транспортних витрат і вартості несправних деталей / запчастин, які потребують заміни), детально зафіксовані в нашому прайс-листі.

При оформленні замовлення для виклику майстра ми щоразу ставимо кілька уточнювальних питань, щодо виробника техніки, року випуску, марки й, головне, причини виклику майстра. Це ми робимо з метою якомога точніше зорієнтувати свого замовника за ціною замовленої послуги.

До того ж будь-який професіонал здатний з усіма подробицями пояснити, яким чином формується вартість оперативного встановлення, монтажу, професійного підключення вашої пральної автоматичної машини у Тернополі, як і ремонту чи техобслуговування. Позначена техніком сума гарантовано буде відповідати зазначеній в нашому прайсі.

Що отримують замовники нашого сервісу?

Замовляючи монтаж / демонтаж вашої пралки та її установку, налаштування, підключення у Тернополі в Master911, Ви зможете отримати.

 • Строгу перевірку якості побутових послуг, які надаються нашими майстрами. Якщо в діяльності техніка будуть виявлені навіть найменші дефекти, він їх моментально постарається виправити. У разі виникнення різних побажань, зауважень або запитань, повідомляйте про них нас.
 • Виконання коректного вирівнювання, початкового циклу та приєднання до комунікацій будь-якої машинки у Тернополі за доступною та прозорою вартістю від усіх відомих фірм, будь-яких модифікацій і років випуску.
 • Екстрений прихід досвідченого майстра за вказаною адресою та оперативне виконання потрібних робіт.

Працюємо у Тернополі, з виїздом по Тернопільській області

Виїзд майстра можливий по м. Тернопіль

Підготовлені, привітні та приємні у спілкуванні професіонали виконають підключення пральної машинки у Тернополі при зверненні в сервіс Master911. У тому випадку, якщо ви живете в межах міста Тернопіль, менше, ніж через 3 години, ви можете очікувати на прихід майстра та під'єднання пральної машини за доступною ціною у Тернополі.

Виїзд по всій приміській зоні Тернополя

Якщо Вам потрібен ремонт, встановлення або налагодження пралок у Тернополі (Велика Березовиця, Великі Бірки, Підгородне, Мишковичі, Біла, Плотича, Великий Глибочок, Великі Гаї, Байківці, Петриків, Смиківці, Гаї-Шевченківські), то прихід техніка в передмістя за вказаною адресою займе більше часу, приблизно від чотирьох до шести годин.

Виїзд по селах, містах, селищах Тернопільської області

Майже в будь-якій сільській і міській місцевості Тернопільської області (Зборів, Тернопіль, Кременець, Почаїв, Шумськ, Борщів, Збараж, Бучач, Монастириська, Копичинці, Хоростків, Ланівці, Бережани, Теребовля, Підгайці, Скалат, Чортків, Заліщики, Підволочиськ, Велика Березовиця, Козова, Козлів, Великі Бірки, Коропець, Микулинці, Дружба, Гусятин, Заводське, Вишнівець, Залізці) наш маркетплейс Master911 має кваліфікованих техніків, завдяки чому наш сервіс побутових послуг робить реальним появу професіонала на виклик протягом дня подачі заявки.

У деяких випадках, обумовлених сезонною завантаженістю, прихід майстра може бути перенесений на найближчу дату. Звернувшись до нас, ви скоротите час вашого очікування для установки, підключення та налаштування пралки, а також зможете заощадити на автотранспортних витратах.