Встановлення пральної машини у Чернівцях

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернівцях, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин у Чернівцях

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню пральних машин у Чернівцях

Відгуки по встановленню пральних машин у Чернівцях

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Професійний монтаж, підключення, початковий запуск і встановлення пральної побутової машини у Чернівцях - запорука її безперебійної, ефективної, довготривалої експлуатації, а також збереження гарантійних умов від виробника.

Підключення пральних машин Lg, Вирпул, Індезіт, Самсунг та інших брендів проводиться в кілька необхідних кроків.

  1. Вибір зони її постійної роботи, з умовою стандартних нормативів, щоб між стіною будинку й задньою панеллю машинки зберігалася відстань не менше п'яти сантиметрів для вільної циркуляції повітря.
  2. Виконання підготовчих завдань і робіт (містить: відключення електроенергії, обстеження агрегату на наявність його неушкодженості, перевірку рівня і напору води в трубах).
  3. Індивідуальне підведення до мережі електрозабезпечення. Важливо, щоб електророзетка знаходилася близько від апаратури, мала стійку (керамічну) основу, оснащена захисною кришкою, а також була розрахована на 16А. До підключення пральних машин до мережі електропостачання майстер переконується в наявності заземлення.
  4. Підключення техніки до комунікацій: системи каналізації та водопроводу. Найчастіше зустрічаються випадки, коли шланги мають недостатню довжину, що передбачає їх подовження або заміну новим, більшої довжини.
  5. Коригування установки пральної машинки та процедура перевірки. Коли всі комунікації під'єднані, агрегат вирівнюють горизонтально до верхньої панелі пральної машини, і виконують перевірку надійності підключення. З цією метою запускають "холостий старт".

Приймаємо заявки на якісну установку, професійне підключення та перевірку пральних домашніх машин (наша ціна у Чернівцях доступна і прозора) різних марок: Баукнехт (Bauknecht), Хувер (Hoover), Делфа (Delfa), Віарус (Viadrus), Міле (Miele), Бош (Bosch), Кайзер (Kaiser), Мідеа (Midea), Прівілег (Privileg), Атлант (Atlant), Вестфрост (Vestfrost), Део (Daewoo), Електролюкс (Electrolux), Сатурн (Saturn), Ханса (Hansa), Горенье (Gorenje), Арістон (Ariston), Ардо (Ardo), Вірпул (Whirlpool), Рейнфорд (Rainford), Самсунг (Samsung), Малютка, Сіменс (Siemens), Канді (Candy), Індесіт (Indesit), ЛЖ (LG), Зануссі (Занусі / Zanussi), АЕГ (AEG), Беко (Beko) і багатьох інших. Вас цікавить оперативне, недороге та якісне встановлення вашої автоматичної пралки у Чернівцях? Без сумнівів звертайтеся в сервіс Master911. Наші виконавці мають досвід у виконанні технічного обслуговування й ремонтних робіт побутової пральної машинки практично від усіх відомих на сьогодні компаній, різних моделей і вікових груп.

Майстри сервісу Master911

Усі наші майстри до оформлення на роботу найвідповідальнішим чином проходять навчання з виконання послуг клієнтам, а після завершення складають відповідний іспит. Тільки 15-16 зі 100 кандидатів вдається набрати достатньо високий бал (4,5 і більше) та отримати право на обслуговування замовників.

Професіонали приїжджають із власними інструментами, при необхідності забирають побутову техніку в майстерню. Будь-який з наших фахівців завжди доброзичливий, не курить, не використовує лайливу лексику й серйозно ставиться до виконання своїх обов'язків. Майстри забезпечують порядок на своєму робочому місці, а після завершення робочого процесу виконують прибирання.

Яким способом формується тариф?

Вартість підключення, перевірки, встановлення, вирівнювання пральної домашньої машини у Чернівцях, як і ціна сервісу, а часто й типового звичайного ремонту (без вартості несправних деталей / запчастин, які можуть підлягати заміні, й автотранспортних витрат), детально розписані в нашому прайсі.

У процесі оформлення заявки для виклику спеціаліста ми ставимо кілька уточнювальних питань, щодо виробника техніки, модифікації, року випуску і, як правило, приводу для виклику техніка. Це ми робимо для того, щоб максимально точно ознайомити свого клієнта з орієнтовною ціною необхідної послуги.

До того ж кожен наш працівник готовий у всіх подробицях пояснити, яким чином створюється ціна за якісне підключення, встановлення, монтаж пральних побутових машин у Чернівцях. Гарантуємо вам, що позначена виконавцем сума до оплати завжди буде відповідати тій, яка вказана в нашому прайсі.

Що отримають замовники нашого сервісу?

Роблячи замовлення на монтаж пральної машинки та її підключення, налаштування, встановлення у Чернівцях в сервісі Master911, Ви отримаєте.

  • Виконання професійного підключення до водопостачання, електромережі, каналізації, початкового циклу й коректного вирівнювання пралки у Чернівцях за доступною та чесною вартістю від усіх відомих компаній, будь-яких моделей і "віку".
  • Екстрений виїзд досвідченого майстра за потрібною адресою та ефективне здійснення необхідних робіт.
  • Строгу перевірку якості наданих послуг. У випадках виникнення різних зауважень, запитань або побажань повідомляйте про них у сервіс Master911. Якщо в роботі фахівця будуть виявлені навіть найнезначніші проблеми, він їх беззастережно постарається виправити.

Працюємо у Чернівцях, з виїздом по Чернівецькій області

Виконуємо роботу з виїздом по Чернівецькій області

Майже в кожному населеному пункті Чернівецької області (Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка) Master911 завжди має своїх кваліфікованих фахівців, тому наш маркетплейс побутового ремонту робить цілком можливою появу професіонала на виклик протягом дня оформлення замовлення.

Користуючись нашими послугами, ви заощадите на транспортних витратах, а також скоротите період очікування для установки, підключення та налаштування пралки Saturn, Gorenje, Bosch, Candy або інших брендів. В окремих випадках, обумовлених високою сезонною завантаженістю, приїзд фахівця, можливо, перенесуть на найближчий день.

Можливий виїзд грамотного майстра по місту у Чернівцях

Підготовлені, приємні в спілкуванні та привітні майстри зроблять підключення вашої пральної машинки у Чернівцях при будь-якому зверненні до Master911. У тому випадку, якщо ви живете на території м. Чернівці, вже через дві з половиною-три години після оформлення замовлення на виклик фахівця ви завжди зможете очікувати на появу майстра й під'єднання пральної машини за доступною ціною у Чернівцях.

Виїзд по всій приміській зоні Чернівців

У тому випадку, якщо Вам потрібне налаштування, встановлення або ремонт пральної машинки у Чернівцях (Тисовець, Годилів, Великий Кучурів, Кам'яна, Михальча, Молодія, Чагор, Остриця, Бояни, Магала, Рідківці, Мамаївці), приїзд досвідченого майстра в передмістя на вашу адресу зажадає трохи більше часу, десь від чотирьох до шести годин.