Встановлення пральної машини у Бучі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Бучі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин у Бучі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню пральних машин у Бучі

Відгуки по встановленню пральних машин у Бучі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Кваліфікований монтаж (демонтаж), підключення, встановлення та початковий запуск домашньої пральної машини у Бучі - вірна запорука її ефективної, довготривалої, безперебійної експлуатації та, крім того, збереження умов гарантії від виробника.

Встановлення пральної машини Вірпул, Індезит, Lg, Samsung та інших торгових марок робиться за кілька кроків:</ >

  1. Визначення місця її стаціонарної експлуатації, з урахуванням стандартної вимоги, щоб між задньою панеллю машинки та стінкою кімнати залишався просвіт не менше п'яти см, для вільного циркулювання повітряних мас.
  2. Проведення підготовчих завдань та робіт (містить: обстеження щодо непошкодженості корпусу апаратури, перевірку тиску води в трубах, відключення електрики).
  3. Підключення апаратури до каналізації та водопроводу. Часто зустрічаються проблеми, коли розмір заводських шлангів недостатній, що вимагає їхнього подовження або заміни іншими, більшої довжини.
  4. Окрема підводка до мережі електропроводки. Дуже важливо, щоб розетка розташовувалася недалеко від техніки, мала стійку (керамічну) основу, була розрахована не менше ніж на 16А, а також оснащена кришкою, що захищає від води. Перед під'єднанням пральних машин до загальної електромережі технік повинен упевнитися у заземленні.
  5. Вирівнювання пральної машини та перевірка. Коли підключення підключено, обладнання вирівнюють горизонтально, відносно верхньої панелі побутової пральної машинки, і ще раз перевіряють якість підключення. Для цього виконують тестовий запуск.

Цілодобово приймаємо заявки на перевірку, підключення та оперативне встановлення пральних машин різних торгових брендів: Сіменс (Siemens), Електролюкс (Electrolux), Кайзер (Kaiser), Ардо (Ardo), Мідеа (Midea), Вірпул (Whirlpool), Беко (Beko), Міле (Miele), Сатурн (Saturn), Зануссі (Zanussi), ЛШ (LG), Малютка, Атлант (Atlant), Хувер (Hoover), Делфа (Delfa), Бош (Bosch), Рейнфорд (Rainford), Арістон (Ariston), Індезит (Indesit), Привілей (Privileg), Канді (Candy), Гореньє (Gorenje), Samsung (Samsung), Вестфрост (Vestfrost), Део (Daewoo), Віадрус (Viadrus), Ганса (Hansa), АЕГ (AEG), Баукнехт (Bauknecht) та інших. Наші виконавці мають досвід у виконанні техобслуговування та ремонту пральної машини практично від усіх відомих зараз компаній-виробників, віку та різних модифікацій. Вас цікавить оперативна, недорога та якісна установка пралки у Бучі? Без вагань звертайтесь у маркетплейс Master911.

Техніки сервісу домашнього ремонту Master911

Всі техніки нашого сервісу перед виходом на роботу обов'язково проходять професійне навчання з виконання послуг клієнтам, а після закінчення допускаються до іспиту. Як правило, п'ятнадцяти з однієї сотні кандидатів вдається набрати високий бал (не нижче 4,5) та отримати право на виконання замовлень.

Будь-який з наших техніків завжди привітний, відповідально ставиться до виконання професійних обов'язків, не палить і не користується нецензурною лексикою. Майстри підтримують чистоту на своєму робочому місці, а після завершення надання послуги проводять прибирання. Фахівці приїжджають із власними інструментами, за необхідності забирають побутову апаратуру до майстерні.

Яким способом обчислюється розцінка?

Ціна підключення, перевірки, вирівнювання, встановлення домашніх пральних машин у Бучі, як і вартість сервісу, а найчастіше і типового стандартного ремонту (без урахування транспортних витрат та ціни пошкоджених деталей/запасних частин, що підлягають заміні), детально прописані у нашому прейскуранті.

Під час оформлення заявки на виклик майстра в потрібне місто, у тому числі й у ХарківКраматорськ та Одесу, ми ставимо кілька питань, що стосуються виробника апаратури, року випуску, марки, а також приводу для виклику техніка. Це робиться з метою максимально точно ознайомити замовника з орієнтовною вартістю необхідної послуги. Завдяки цьому побоювання в тому, що зазначена майстром вже вдома вартість матиме невідповідність до тієї, яка вказана в прайсі, повністю виключається.

Ми гарантуємо, що названа майстром сума завжди відповідатиме тій, яка зазначена у нашому прейскуранті. Більш того, будь-який майстер здатний докладно роз'яснити, як визначається вартість професійної установки, надійного підключення пральної машини у Бучі, а також ремонтних робіт і техобслуговування.

Що Ви отримаєте?

Замовляючи монтаж вашої пральної машинки та її встановлення, налаштування, підключення у Бучі у сервісі Master911, Ви отримаєте:

  • Здійснення підключення до комунікацій, початкового циклу та ідеального вирівнювання пралки у Бучі за чесною та розумною вартістю від усіх уславлених компаній, будь-яких моделей та "віків".
  • Систематичний контроль якості послуг, що надаються нашими майстрами. У разі виникнення будь-яких зауважень, побажань чи питань сповіщайте про них сервіс Master911. У тих виняткових випадках, коли в службі фахівця будуть виявлені найменші недоліки, їх неодмінно виправить.
  • Швидкий приїзд дослідного техніка за вказаною адресою та ефективне проведення необхідних робіт.

Виконуємо замовлення у Бучі, а також оперативно виїжджаємо по Київській області

Можливий виїзд фахівця з м. Буча

Професійні, делікатні та приємні у спілкуванні техніки зроблять підключення пральної машини у Бучі при зверненні до сервісу Master911. У тому випадку, якщо ви проживаєте в межах Буча, то через три години, ви завжди зможете розраховувати на приїзд техніка до вас та підключення пральної машини за доступною ціною у Бучі.

Виїзд можливий у передмістя Бучі

Якщо Вам знадобиться налагодження, встановлення або ремонт домашніх пральних машин у Бучі (Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Бородянка, Березове, Хотів, Стоянка, Мощун, Горенка, Чайки, Капітанівка, Гореничі, Дмитрівка), то приїзд досвідченого майстра в передмістя займе більше часу, приблизно від чотирьох до п'яти з половиною годин.

Працюємо за дрібними та великими населеними пунктами Київської області

Майже у всіх населених пунктах Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка) сервіс домашнього ремонту Master911 має кваліфікованих техніків, роблячи реальною появу професіонала на виклик у день подання заявки.

Звернувшись до нас, ви скоротите термін очікування для налаштування, підключення та встановлення пралки, а також зможете заощадити на транспортних витратах. У деяких випадках, зумовлених сезонною зайнятістю, прихід нашого фахівця, можливо, буде перенесено на найближчу дату.