Встановлення пральної машини у Луцьку

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Луцьку, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин у Луцьку

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню пральних машин у Луцьку

Відгуки по встановленню пральних машин у Луцьку

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Грамотний монтаж (демонтаж), надійне підключення, початковий запуск і професійне встановлення вашої пральної побутової машини у Луцьку - надійна запорука її ефективної, безперебійної, довготривалої роботи та, крім того, збереження гарантійних зобов'язань від виробника.

Підключення пральних машинок Самсунг, Lg, Вирпул, Індезіт та інших торгових марок виконується в кілька етапів.

  1. Виконання підготовчих робіт (охоплює виключення електроенергії, огляд устаткування на наявність пошкодження, контрольну перевірку тиску води в трубах).
  2. Визначення місця її постійної роботи, з урахуванням стандартних вимог, щоб між стінкою квартири й задньою панеллю пралки був відступ не менше п'яти см для вільної циркуляції повітряних мас.
  3. Підключення техніки до водопроводу й каналізації. Нерідко бувають випадки, коли довжина доданих від виробника гнучких труб мала, і це вимагає їх заміни.
  4. Підведення до мережі електрозабезпечення. Бажано, щоб електророзетка була розміщена близько від устаткування і мала керамічну основу, була розрахована не менш ніж на 16А, а також оснащена захисною кришкою. Перед приєднанням пральної машини до загальної електромережі майстер переконується в тому, що є заземлення.
  5. Вирівнювання домашньої пральної машинки й перевірка. Якщо комунікації під'єднані, обладнання виставляють горизонтально й перевіряють правильність під'єднання. З цією метою запускають "холостий старт".

Наші майстри мають багаторічний досвід у проведенні ремонтних робіт і технічного обслуговування пральних машин практично від усіх популярних на сьогодні компаній-виробників, років випуску й різних моделей. Вас цікавить оперативне, недороге та якісне встановлення вашої домашньої пралки у Луцьку? Звертайтеся в маркетплейс Master911. Цілодобово приймаємо замовлення на перевірку, якісне підключення та професійну установку пральних машин (адекватна ціна у Луцьку прозора та доступна кожному) різних торгових брендів: Міле (Miele), Ханса (Hansa), Віарус (Viadrus), Зануссі (Занусі / Zanussi), ЛЖ (LG), Арістон (Ariston), Делфа (Delfa), Бош (Bosch), Беко (Beko), Атлант (Atlant), Рейнфорд (Rainford), Ардо (Ardo), Мідеа (Midea), Део (Daewoo), Малютка, Сіменс (Siemens), Баукнехт (Bauknecht), Сатурн (Saturn), Електролюкс (Electrolux), Вірпул (Whirlpool), Індесіт (Indesit), Хувер (Hoover), Вестфрост (Vestfrost), Самсунг (Samsung), Прівілег (Privileg), Горенье (Gorenje), Канді (Candy), Кайзер (Kaiser), АЕГ (AEG) та інших.

Техніки сервісу послуг Master911

Усі майстри нашого сервісу до оформлення на роботу обов'язково проходять навчання з надання послуг клієнтам, а після завершення складають відповідний іспит. Тільки п'ятнадцятьом із сотні потенційних кандидатів пощастить набрати прохідний бал (4,5 і більше) та отримати право на виконання замовлень.

Будь-який з наших виконавців завжди ввічливий, не має шкідливих звичок, відповідально ставиться до виконання професійних обов'язків і не використовує нецензурну лексику. Майстри підтримують чистоту на робочому місці, а в кінці роботи виконують прибирання. Майстри працюють з особистими інструментами, при необхідності самі відвозять вашу апаратуру в майстерню.

Як визначається розцінка?

Ціна за оперативне підключення, якісне встановлення, перевірку, вирівнювання пральної автоматичної машини у Луцьку, як і вартість обслуговування, а часто й типового звичайного ремонту (без вартості деталей / запчастин, які можуть підлягати заміні чи транспортних витрат), чітко розписані в нашому прайс-листі.

При подачі заявки для виклику спеціаліста ми ставимо ряд уточнювальних питань щодо виробника обладнання, моделі, віку, а також приводу для подачі заявки на виклик фахівця. Це ми робимо з такою метою, щоб точно зорієнтувати замовника за вартістю бажаної послуги.

Гарантуємо, що позначена фахівцем сума завжди буде відповідати тій, яка зазначена в нашому прайсі. До того ж кожен співробітник готовий до найдрібніших подробиць пояснити, яким способом складається вартість якісного й надійного встановлення або оперативного підключення побутових пральних машин у Луцьку.

Що Ви отримуєте в результаті?

Подаючи заявку на монтаж / демонтаж пральної машини та її налаштування, установку, підключення у Луцьку в сервісі Master911, Ви отримаєте.

  • Професійне виконання стартового циклу, підключення до комунікацій та ідеального вирівнювання пралки у Луцьку за чесною й розумною ціною від усіх популярних виробників, будь-яких модифікацій і років випуску.
  • Швидкий приїзд досвідченого фахівця за потрібною адресою та ефективне здійснення необхідних робіт.
  • Постійний нагляд за якістю надаваних послуг. У випадках виникнення будь-яких питань, побажань або зауважень, повідомляйте про них в сервіс Master911. У тих рідкісних випадках, коли в роботі фахівця будуть виявлені навіть незначні недоліки, він їх неодмінно виправить.

Виконуємо ремонти у Луцьку, а також виїжджаємо по Волинській області

Виконуємо виїзд по місту у Луцьку

Професійні, привітні та приємні в спілкуванні техніки виконають підключення домашньої пральної машинки у Луцьку при зверненні в Master911. Якщо ви проживаєте в межах міста Луцьк, то протягом двох з половиною-трьох годин ви завжди зможете сподіватися на прибуття майстра й під'єднання пралки за доступною ціною у Луцьку.

Виїзд техніка виконується в передмістя Луцька

У тому випадку, якщо Вам потрібне встановлення, налаштування або ремонт пральної машинки у Луцьку (Ківерці, Рокині, Жабка, Княгининок, Зміїнець, Піддубці, Гаразджа, Боголюби, Забороль, Великий Омеляник, Лище, Боратин, Рованці, Гірка Полонка, Полонка, Підгайці, Струмівка, Липини, Прилуцьке), то прихід техніка в передмістя на вашу адресу зажадає більше часу, приблизно від чотирьох до п'яти з половиною годин.

Виїзд по великих і дрібних населених пунктах Волинської області

Практично в будь-якій сільській і міській місцевості Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин) Master911 має кваліфікованих майстрів, завдяки чому наш маркетплейс уможливлює прибуття професіонала на виклик в день подачі заявки.

У окремих випадках, обумовлених сезонною зайнятістю, прихід техніка, можливо, буде перенесений на інший найближчий день. Скориставшись нашими послугами, ви зможете заощадити на автотранспортних витратах і скоротите час вашого очікування для підключення, налаштування й установки пралки Saturn, Gorenje, Candy, Bosch або інших брендів.