Встановлення пральної машини у Обухові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Обухові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин у Обухові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню пральних машин у Обухові

Відгуки по встановленню пральних машин у Обухові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Професійний монтаж, підключення, демонтаж або встановлення вашої домашньої пральної машини у Обухові - запорука її ефективної, довготривалої, безперебійної експлуатації, а також збереження умов гарантії від виробника.

Підключення пральної машинки Lg, Вірпул, Індезит, Самсунг та інших марок здійснюється в кілька важливих етапів:

  1. Виконання підготовчих завдань та робіт (містить: вимкнення електрики, обстеження агрегату щодо його цілісності, контрольну перевірку напору води в трубопроводі).
  2. Вибір місця її стаціонарної експлуатації, з урахуванням стандартних умов, щоб між стінкою ванної кімнати та задньою панеллю машинки залишалася відстань не менше ніж у п'ять сантиметрів для вільної циркуляції повітря.
  3. Підключення апаратури до водопроводу та каналізації. Нерідко бувають проблеми, коли гнучкі труби мають недостатню довжину і це потребує їх подовження або заміни іншими, більшої довжини.
  4. Підведення до електричної мережі. Дуже важливо, щоб розетка була розташована неподалік техніки, мала керамічне армування, була розрахована на 16А, а також оснащена захисною кришкою. До приєднання пральної машини до розетки майстер засвідчується, що є заземлення.
  5. Вирівнювання пральної машини та процедура перевірки. Коли підключені комунікації, обладнання виставляють горизонтально, відносно корпусу домашньої пральної машинки, та перевіряють правильність підключення. З цією метою здійснюють випробувальне включення.

Наші техніки мають професійний досвід у виконанні ремонту та техобслуговування пральних машин від усіх знаменитих на цей момент фірм, різних модифікацій та років випуску. Цілодобово приймаємо заявки на якісну установку, надійне підключення та перевірку пральних домашніх машин у вас вдома таких торгових марок: Баукнехт (Bauknecht), Рейнфорд (Rainford), Мілі (Miele), Бош (Bosch), Ханса (Hansa), Samsung (Samsung), Індезит (Indesit), Гореньє (Gorenje), Електролюкс (Electrolux), Привілей (Privileg), Ардо (Ardo), Мідеа (Midea), Віадрус (Viadrus), Арістон (Ariston), Беко (Beko), Сіменс (Siemens), Делфа (Delfa), ЛЖ (LG), Хувер (Hoover), Атлант (Atlant), АЕГ (AEG), Вірпул (Whirlpool), Део (Daewoo), Зануссі (Zanussi), Канді (Candy), Малютка, Сатурн (Saturn), Вестфрост (Vestfrost), Кайзер (Kaiser) та інших. Вам потрібна оперативна, недорога та якісна установка побутової пралки вдома? Без сумніву звертайтесь в маркетплейс Master911. Крім того, виконавця можна викликати в будь-який інший населений пункт, наприклад, у ЧеркасиКам'янець-ПодільськийЛьвів або Тернопіль.

Фахівець сервісу послуг Master911

Усі наші техніки перед виходом на роботу обов'язково проходять навчання з виконання послуг клієнтам, після чого складають відповідний іспит. Тільки п'ятнадцяти з однієї сотні претендентів вдається набрати дуже високий бал (не менше 4,5) та отримати допуск до обслуговування клієнтів.

Майстри приїжджають зі своїми інструментами, за потреби беруть побутову техніку в майстерню. Кожен із наших техніків не користується нецензурною лексикою, серйозно ставиться до виконання власних обов'язків, виявляє доброзичливість і не палить. Наші майстри підтримують чистоту на робочому місці, а після надання послуги виконують прибирання.

Яким способом визначається тариф?

Ціна вирівнювання, підключення, перевірки, встановлення домашніх пральних автоматичних машин у Обухові, як і розцінка сервісу, а найчастіше і звичайного стандартного ремонту (без урахування автотранспортних витрат та вартості пошкоджених деталей/запчастин, що підлягають заміні), детально прописані у нашому прайс-листі.

У процесі оформлення заявки для виклику майстра, ми ставимо низку питань, що стосуються виробника обладнання, віку, модифікації та, як правило, причини, що послужила для подання заявки на техніка. Все це робиться з метою, щоб якомога конкретніше зорієнтувати клієнта за вартістю потрібних робіт.

Ми гарантуємо, що зазначена виконавцем сума до оплати завжди буде узгоджуватися з тією, що зазначена у нашому прайсі. Крім того, будь-який наш працівник готовий до найдрібніших подробиць пояснити, яким способом визначається вартість надійного підключення або оперативної установки вашої пральної домашньої машини вдома у Обухові, а також ремонту та технічного обслуговування.

Що отримають наші клієнти?

Роблячи замовлення на монтаж/демонтаж домашньої прання та її встановлення, налаштування, підключення у Обухові у Master911, Ви зможете отримати:

  • Постійний нагляд за якістю послуг, що надаються нашими техніками. У разі виникнення будь-яких побажань, питань чи зауважень сповіщайте про них. Якщо у роботі виконавця буде виявлено найменші дефекти, він їх терміново виправить.
  • Швидкий приїзд майстра на вашу адресу та оперативне проведення необхідних робіт.
  • Професійне виконання коректного вирівнювання, стартового циклу та підключення до каналізації, електромережі, водопостачання автоматичної пральної техніки у Обухові за чесною та розумною вартістю практично від усіх відомих виробників, будь-яких модифікацій та років випуску.

Робота ведеться у Обухові і також терміново виїжджаємо по Київській області

Виїзд по всій території Обухова

Якщо Вам потрібна налагодження, ремонт або встановлення домашніх машинок у Обухові (Козин, Старі Безрадичі, Нові Безрадичі, Григорівка), то прибуття техніка в передмістя на вашу адресу може зайняти трохи більше часу, десь 4-5 годин.

Працюємо по селищах, містах, селах Київської області

Майже у всіх населених пунктах Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка) сервіс Master911 має своїх кваліфікованих майстрів, роблячи реальним приїзд виконавця на виклик у день оформлення замовлення.

Зателефонувавши нам, ви скоротите термін вашого очікування для налаштування, встановлення та підключення прання та зможете заощадити на транспортних витратах. В окремих випадках, зумовлених посезонною завантаженістю, приїзд нашої техніки може бути перенесений наступного дня.

Виїзд здійснюється по Обухів

Якщо Вас цікавить недороге, якісне та оперативне виконання таких робіт, як приєднання, встановлення та монтаж пральної побутової машинки у Обухові, телефонуйте до Master911. Якщо ви живете в межах міста Обухів, то вже через дві з половиною-три години ви зможете розраховувати на появу майстра у вас та підключення прання за розумною ціною у Обухові.