Встановлення пральної машини у Харкові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Харкові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин у Харкові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню пральних машин у Харкові

Відгуки по встановленню пральних машин у Харкові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Професійний монтаж (демонтаж), встановлення та оперативне підключення пральної машини у Харкові - найкраща запорука її довготривалої, ефективної, безперебійної експлуатації, а також збереження гарантійних зобов'язань від виробника.

Підключення побутових пральних машинок Lg, Samsung, Вірпул, Індезит та інших марок здійснюється за кілька важливих кроків:

  1. Проведення підготовчих завдань та робіт (містить: огляд на предмет цілісності корпусу обладнання, контрольну перевірку напору води у трубопроводі, відключення електрики).
  2. Визначення місця її постійної експлуатації, з урахуванням стандартної вимоги, щоб між задньою кришкою машинки та стінкою ванної кімнати зберігалася відстань не менше ніж у 5 см для вільної циркуляції повітря.
  3. Індивідуальне підведення до мережі електропроводки. Має важливе значення, щоб електророзетка розташовувалась неподалік апаратури, була оснащена захисною кришкою, мала керамічне армування, а також була розрахована не менше ніж на 16А. До підключення домашньої пральної машини до загальної електромережі виконавець переконується, що є захисне заземлення.
  4. Підключення апаратури до водопроводу та каналізації. Часто виникають випадки, коли розмір заводських гнучких труб недостатній і це вимагатиме їх заміни або подовження купленими, більшої довжини.
  5. Коректування установки пральної машини та перевірка. Якщо всі комунікації підключені, агрегат вирівнюють горизонтально, відносно корпусу пральної машини та перевіряють надійність під'єднання. Для цього роблять тестовий запуск.

Наші майстри мають професійний досвід у проведенні техобслуговування та ремонту пральних машин практично від усіх знаменитих зараз виробників, віку та різних модифікацій. Приймаємо виклики на встановлення, оперативну перевірку та підключення пральних автоматичних машин різних торгових брендів: Бош (Bosch), Рейнфорд (Rainford), Део (Daewoo), Електролюкс (Electrolux), Атлант (Atlant), Вірпул (Whirlpool), Ганса (Hansa), Мідеа (Midea), Горіння (Gorenje), Арістон (Ariston), Малютка, Привілей (Privileg), Баукнехт (Bauknecht), Канді (Candy), Беко (Beko), Вестфрост (Vestfrost), ЛЖ (LG), Кайзер (Kaiser), Віадрус (Viadrus), Індезит (Indesit), Хувер (Hoover), Ардо (Ardo), АЕГ (AEG), Зануссі (Zanussi), Делфа (Delfa), Сатурн (Saturn), Samsung (Samsung), Сіменс (Siemens), Мілі (Miele) та інших. Вас зацікавила якісна, оперативна та недорога установка пралки у Харкові? Звертайтеся до сервісу побутового ремонту Master911.

Техніки сервісу Master911

Всі наші виконавці перед виходом на роботу обов'язково проходять професійне навчання з надання сервісних послуг клієнтам, а після завершення складають профільний іспит. Зазвичай 15-20 зі 100 претендентів пощастить набрати прохідний бал (4,5 і вище) та отримати дозвіл на виконання замовлень.

Наші майстри забезпечують чистоту під час роботи, а наприкінці надання послуги виконують прибирання. Фахівці працюють із власними інструментами, якщо виявляється необхідність, одразу самі відвозять вашу техніку до майстерні. Кожен із наших техніків не має шкідливих звичок, не використовує лайливу лексику, відповідально ставиться до виконання своїх обов'язків і завжди привітний.

Яким способом формується ціна?

Вартість перевірки, швидкого встановлення, вирівнювання, надійного підключення побутової пральної машинки у Харкові, як і ціна техобслуговування, а найчастіше і типового стандартного ремонту (без включення вартості деталей/запасних частин, що підлягають заміні та автотранспортних витрат), детально зафіксовано у нашому прайс-листі.

При оформленні замовлення на виклик спеціаліста, ми щоразу ставимо низку уточнювальних питань, що стосуються виробника техніки, віку, модифікації, а також причини, що послужила для подання заявки на техніка. Все це робиться з метою, щоб максимально точно ознайомити свого замовника з орієнтовною ціною потрібної послуги. Завдяки такій позиції, сумнів у тому, що зазначена техніком вже на місці сума матиме розбіжність із тією, що вказується у прайс-листі, абсолютно виключається.

Окрім цього, кожен наш спеціаліст здатний детально роз'яснити, як формується ціна професійного підключення та оперативної установки автоматичних пральних машин, як і ремонтних робіт та технічного обслуговування. Ми гарантуємо, що названа техніком сума до оплати узгоджуватиметься із зазначеною у нашому прайсі.

Що Ви отримаєте?

Подаючи заявку на монтаж пральних машин та їх підключення, встановлення, налаштування у Харкові у Master911, Ви отримаєте:

  • Швидкий виїзд техніка за вказаною адресою та оперативне виконання необхідних робіт.
  • Виконання ідеального вирівнювання, підключення до комунікацій та початкового циклу вашої пральної машинки у Харкові за розумною та чесною ціною від усіх уславлених компаній-виробників, різних модифікацій та років випуску.
  • Обов'язкову перевірку якості послуг, що надаються. Якщо в роботі техніка будуть виявлені навіть найнезначніші проблеми, він їх неодмінно виправить. У разі виникнення різних побажань, зауважень або запитань повідомляйте про них нам.

Ми працюємо у Харкові, з виїздом по Харківській області

Виконуємо виїзд по м. Харків

Дослідні, привітні та приємні у спілкуванні професіонали виконають підключення пралки у Харкові при зверненні до Master911. Якщо ви живете в межах м. Харків, то протягом трьох годин ви зможете розраховувати на приїзд техніка до вас та підключення пралки за адекватною ціною у Харкові.

Виїзд можливий у передмістя Харкова

Якщо Вам потрібна установка, ремонт або налагодження пралок у Харкові (Південне, Дергачі, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Хорошеве, Високий, Покотилівка, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Мала Данилівка, Руська Лозова, Черкаська Лозова, Мала Рогань, Докучаєвське, Хроли, Циркуни), тоді прихід досвідченого майстра в передмістя за потрібною адресою займе більше часу, десь від 4 до 5 години.

Працюємо з виїздом по Харківській області

Практично у всіх населених пунктах Харківської області (Харків, Південне, Мерефа, Вовчанськ, Люботин, Богодухів, Дергачі, Валки, Лозова, Ізюм, Первомайський, Балаклія, Куп'янськ, Чугуїв, Зміїв, Красноград, Кочеток, Введенка, Новопокровка, Есхар, Ківшарівка, Чкаловське, Малинівка, Нова Водолага, Слобожанське, Вільча, Старий Салтів, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Старий Мерчик, Ков'яги, Печеніги, Сахновщина, Донець, Панютине, Орілька, Краснопавлівка, Хорошеве, Козача Лопань, Золочів, Костянтинівка, Слатине, Високий, Покотилівка, Березівка, Буди, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Пересічне, Вільшани, Мала Данилівка, Краснокутськ, Великий Бурлук) сервісна служба Master911 має кваліфікованих техніків, уможливлюючи приїзд професіонала за викликом у день оформлення заявки.

Звернувшись до нас, ви скоротите час очікування на налаштування, підключення та встановлення пральної автоматичної машини, а також заощадите на автотранспортних витратах. У деяких випадках, зумовлених високою сезонною зайнятістю, приїзд фахівця може бути перенесений на найближчу дату.