Встановлення пральної машини у Одесі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Одесі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Цінові пропозиції по встановленню пральних машин від найкращих майстрів у Одесі

Олександр null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Юрій В

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин у Одесі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню пральних машин у Одесі

Відгуки по встановленню пральних машин у Одесі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Професійне встановлення (і демонтаж), первинне включення та підключення пральної машини у Одесі - надійний спосіб забезпечити її довговічну, ефективну та безперебійну роботу, а також зберегти гарантійні умови від виробника.

Процедура приєднання домашньої пральної машини марок Індезит, Вірпул, Lg, Samsung та інших включає кілька важливих етапів:

  1. Вибір місця для техніки. Важливо, щоб між задньою кришкою прання та стіною приміщення був зазор не менше п'яти сантиметрів для вільного циркулювання повітря.
  2. Виконання попередніх робіт. Включає огляд корпусу пристрою на наявність пошкоджень та перевірка рівня та тиску води в трубопроводах. Також обов'язкове відключення електроживлення.
  3. Підключення до зв'язку. Іноді потрібно замінити або подовжити шланги для правильного підключення.
  4. Підключення до електрики. Розетка повинна мати захист від вологи і була призначена для 16А. Крім того, перевіряється наявність заземлення.
  5. Вирівнювання та перевірка роботи. Після підключення комунікацій пристрій вирівнюється по горизонталі, орієнтуючись на корпус машини, і проводиться контрольне тестування якості підключення, включаючи запуск «порожнього» циклу прання.

Ми виконуємо якісний монтаж пральних машин різних брендів. Працюємо з такими марками: Делфа (Delfa), Баукнехт (Bauknecht), Сіменс (Siemens), ЛЖ (LG), Арістон (Ariston), Сатурн (Saturn), Вестфрост (Vestfrost), Кайзер (Kaiser), Привілей (Privileg), Гореньє (Gorenje), Зануссі (Zanussi), Віадрус (Viadrus), Хувер (Hoover), Беко (Beko), Ардо (Ardo), Атлант (Atlant) Ганса (Hansa), Електролюкс (Electrolux), Вірпул (Whirlpool), Малютка, Samsung (Samsung), Індезит (Indesit), АЕГ (AEG), Міле (Miele), Део (Daewoo), Мідеа (Midea), Канді (Candy), Бош (Bosch), Рейнфорд (Rainford) та інших. Якщо вам потрібна недорога, якісна та оперативна установка пральної машини у Одесі, звертайтесь до перевіреного сервісу Master911. Наші фахівці мають багатий досвід в обслуговуванні та ремонті пральних машин.

Техніки сервісу Master911

Усі наші фахівці проходять професійне навчання перед прийняттям на роботу. Це забезпечить якісне обслуговування клієнтів. Після закінчення навчання вони складають іспит. Лише 15-16 зі 100 потенційних кандидатів досягають високого балу (4,5 та вище). Вони отримують дозвіл на надання послуг.

Кожен із наших фахівців підходить до роботи відповідально. Майстри підтримують чистоту під час роботи та здійснюють прибирання після закінчення обслуговування. Фахівці працюють зі своїми інструментами та можуть взяти вашу техніку в майстерню, якщо це необхідно.

Як формується тариф?

Вартість оперативної перевірки, вирівнювання, монтажу та підключення пральної машини у Одесі, а також ціна обслуговування та, найчастіше, стандартного ремонту (за винятком вартості деталей/запчастин, які потребують заміни, та витрати на транспорт) детально прописані у нашому прайсі.

При подачі замовлення на виклик спеціаліста ми ставимо уточнюючі питання про виробника пристрою, його модель, вік та причину звернення. Це дозволяє більш точно надати клієнту інформацію про вартість послуги. Таким чином, можливість різниці між сумою, названою техніком на місці, та сумою з прайсу повністю виключається.

Крім того, будь-який майстер може детально пояснити, як формується ціна надійного підключення, якісної установки або монтажу пральної машини у Одесі, а також технічного обслуговування та ремонтних робіт. Ми гарантуємо, що вартість, названа майстром, завжди буде відповідати прайсу.

Які вигоди для вас?

Подаючи заявку на монтаж, налаштування та встановлення пральної машини у Одесі у Master911, ви отримуєте:

  • Суворий контроль за якістю послуг, що надаються нашими фахівцями. Якщо у вас є зауваження - повідомте нам. Ми обов'язково їх усунемо.
  • Оперативний приїзд за вказаною адресою та виконання необхідних робіт.
  • Професійний запуск, підключення до комунікацій та точне вирівнювання пральної машини у Одесі доступні за чесною та зрозумілою ціною від провідних виробників, включаючи різноманітні моделі та роки випуску.

Обслуговування у Одесі з виїздом по Одеській області

Виїзд техніка до передмістя міста Одеса

Якщо вам потрібне налаштування, ремонт або монтаж побутових пральних машин у Одесі (Таїрове, Хлібодарське, Авангард, Великодолинське, Дачне, Усатове, Нерубайське, Латівка, Фонтанка, Крижанівка, Красносілка, Котовка, Великий Дальник, Нова Долина, Сухий Лиман, Прилиманське), то приїзд майстра до передмістя може зайняти більше часу, приблизно від 4 до 5 годин.

Виїзд до селищ, сіл та міст Одеської області

Практично у кожному населеному пункті Одеської області (Болград, Рені, Ізмаїл, Арциз, Вилкове, Кілія, Березівка, Подільськ, Роздільна, Ананьїв, Татарбунари, Чорноморськ, Балта, Білгород-Дністровський, Одеса, Южне, Теплодар, Біляївка, Любашівка, Лиманське, Доброслав, Нові Білярі, Чорноморське, Таїрове, Хлібодарське, Зеленогірське, Затишшя, Ширяєве, Петрівка, Захарівка, Тарутине, Олександрівка, Затока, Сергіївка, Овідіополь, Авангард, Великодолинське, Окни, Сарата) сервіс побутових послуг Master911 має кваліфікованих фахівців, що дозволяє нам організувати швидкий виклик майстра протягом дня після подання заявки.

У деяких випадках, у періоди високої сезонної завантаженості, прихід майстра може бути перенесений на найближчу доступну дату. Звернувшись до нас, ви заощаджуєте на транспортних витратах і скорочуєте час очікування налаштування, підключення та встановлення пральних автоматів таких брендів, як Saturn, Gorenje, Bosch, Candy та інші.

Виїзд доступний у місті Одеса

Добролюбні та досвідчені фахівці з радістю проведуть підключення пральної машини у Одесі, якщо ви звернетеся до сервісу Master911. Якщо ви знаходитесь в місті Одеса, то протягом 3 годин ви можете розраховувати на приїзд майстра та підключення пральні за вигідною ціною у Одесі.