Встановлення пральної машини у Кривому Розі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кривому Розі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин у Кривому Розі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню пральних машин у Кривому Розі

Відгуки по встановленню пральних машин у Кривому Розі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Професійний демонтаж, монтаж, оперативне встановлення та надійне підключення пральної машини у Кривому Розі - запорука її ефективної, безперебійної, довготривалої роботи, а також збереження зобов'язань щодо гарантії від виробника.

Підключення побутових пралок Вірпул, Самсунг, Lg, Індезит та інших торгових марок робиться в кілька етапів:

  1. Вибір місця її стаціонарної роботи, з умовою стандартних вимог, щоб між задньою панеллю пралки та стінкою квартири залишався проміжок не менше ніж у 5 см для вільної циркуляції повітря.
  2. Виконання підготовчих робіт (охоплює контрольну перевірку напору води у трубах, відключення електрики, огляд на предмет цілісності корпусу техніки).
  3. Підведення до електричної мережі. Рекомендується, щоб розетка була розміщена недалеко від апаратури та оснащена захисною кришкою, була розрахована на 16А, а також мала керамічну основу. До приєднання пральної машинки до загальної електромережі майстер переконується, що є захисне заземлення.
  4. Підключення апаратури до комунікацій: водопроводу і системи каналізації. Часто бувають моменти, коли довжина гнучких труб, що додаються від виробника, мала і це передбачає їх подовження або заміну іншими, більшого метражу.
  5. Коригування установки домашньої пральної машинки та перевірка. Як тільки всі комунікації підключені, машинку-автомат вирівнюють горизонтально, орієнтуючись по верхній кришці пральної машинки, і виконують перевірку надійності монтажу. З цією метою запускають "холостий старт", без білизни.

Приймаємо замовлення на недороге підключення, ефективне встановлення та перевірку пральних машин різних торгових брендів: Делфа (Delfa), Сіменс (Siemens), Арістон (Ariston), ЛЖ (LG), Атлант (Atlant), Беко (Beko), Део (Daewoo), Малютка, Samsung (Samsung), Ханса (Hansa), Індезит (Indesit), Канді (Candy), АЕГ (AEG), Мідеа (Midea), Рейнфорд (Rainford), Вірпул (Whirlpool), Привілей (Privileg), Зануссі (Zanussi), Міле (Miele), Ардо (Ardo), Бош (Bosch), Електролюкс (Electrolux), Кайзер (Kaiser), Баукнехт (Bauknecht), Сатурн (Saturn), Віадрус (Viadrus), Хувер (Hoover), Гореньє (Gorenje), Вестфрост (Vestfrost) та інших. Вас цікавить оперативне, якісне та недороге встановлення побутових пралок у Кривому Розі? Без сумніву звертайтеся до сервісу Master911. Наші фахівці мають багаторічний досвід у проведенні ремонту та техобслуговування пральних машин практично від усіх популярних на сьогодні фірм-виробників, віку та різних модифікацій.

Фахівці сервісу побутових послуг Master911

Всі виконавці нашого сервісу до прийняття на роботу обов'язково проходять навчання на можливість виконання послуг клієнтам, а після завершення допускаються до іспиту. Лише 20 зі 100 кандидатів пощастить набрати прохідний бал (не менше 4,5) та береться до виконання замовлень.

Фахівці працюють з особистими інструментами, за потреби одразу самі відвозять побутову апаратуру до сервісної майстерні. Кожен із виконавців Master911 не палить, демонструє доброзичливість, серйозно ставиться до виконання власних обов'язків і не використовує лайливу лексику. Майстри підтримують порядок під час ремонту, а після надання послуги виконують прибирання.

Яким способом визначається ціна?

Ціна надійного підключення, вирівнювання, перевірки, професійної установки пральної машини у Кривому Розі, як і вартість обслуговування, а найчастіше і стандартного ремонту (без включення транспортних витрат та ціни пошкоджених деталей/запчастин, що потребують заміни), детально розписані в нашому прайсі.

У процесі оформлення заявки для виклику техніка ми завжди ставимо кілька уточнюючих питань, що стосуються виробника обладнання, віку, модифікації і, як правило, причини виклику техніка. Все це робиться з тією метою, щоб якомога конкретніше зорієнтувати свого клієнта за вартістю робіт. Завдяки подібній схемі, занепокоєння про те, що названа майстром тепер уже вдома сума матиме розбіжність із тією, що вказується в прейскуранті, абсолютно виключається.

Ми гарантуємо, що зазначена фахівцем сума до оплати відповідатиме зазначеній у нашому прайсі. Крім цього, будь-який фахівець готовий у всіх подробицях пояснити, яким способом створюється вартість якісного підключення та професійної установки побутових пральних машин, як і ремонту та технічного обслуговування.

Що ви будете мати?

Подаючи заявку на монтаж пралки у Кривому Розі у сервісі Master911, Ви отримаєте:

  • Гарантований контроль якості послуг, що надаються. У випадках появи будь-яких побажань, зауважень або питань повідомляйте про них у сервіс Master911. У тих поодиноких випадках, коли в роботі виконавця будуть виявлені найменші проблеми, він безперечно намагатиметься їх виправити.
  • Виконання професійного підключення до водопостачання, каналізації, електромережі, коректного вирівнювання та початкового циклу пралки у Кривому Розі за прозорою та розумною ціною від усіх загальновідомих виробників, різних моделей і років випуску.
  • Екстрений приїзд фахівця на вашу адресу та ефективне виконання потрібних робіт.

Виконуємо замовлення у Кривому Розі, з виїздом по Дніпропетровській області

Працюємо на виїзді по Дніпропетровській області

Майже у всіх населених пунктах Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке) сервіс домашнього ремонту Master911 має своїх кваліфікованих техніків, завдяки чому наш маркетплейс робить реальним прихід професіонала на виклик протягом дня подання заявки.

Звернувшись до нас, ви скоротите термін очікування для встановлення, підключення та налаштування побутової машинки, а також заощадите на транспортних витратах. В окремих випадках, зумовлених сезонною завантаженістю, прихід майстра може бути перенесений на інший найближчий день.

Для Вас виїзд по м. Кривий Ріг

Дослідні, приємні у спілкуванні та ввічливі професіонали виконають підключення пральної машинки у Кривому Розі при зверненні до Master911. Якщо ви живете в межах м. Кривий Ріг, тоді вже через 3 години ви зможете сподіватися на приїзд техніка та приєднання пралки за доступною ціною у Кривому Розі.

Виїзд спеціаліста можливий по всій території Кривого Рога

У тому випадку, якщо Вам потрібна налагодження, встановлення або ремонт домашніх машинок у Кривому Розі (Радушне, Широке, Авангард, Шевченківське, Інгулець, Вільне, Новомайське, Глеюватка, Новопілля), тоді прихід майстра в передмістя за вашою адресою займе трохи більше часу, орієнтовно, від 4-х до 5-ти годин.