Встановлення пральної машини у Івано-Франківську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Івано-Франківську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин у Івано-Франківську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню пральних машин у Івано-Франківську

Відгуки по встановленню пральних машин у Івано-Франківську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Професійний монтаж, стартовий запуск, якісне підключення і надійне встановлення вашої пральної побутової машини у Івано-Франківську - запорука її ефективної, безперебійної, довготривалої роботи, а також збереження зобов'язань щодо гарантії від виробника.

Підключення домашньої машинки Lg, Індезіт, Самсунг, Вирпул та інших брендів виконується в кілька кроків.

  1. Проведення підготовчих завдань і робіт (містить: контрольну перевірку рівня й тиску води в трубах, відключення електроенергії, обстеження на наявність цілісності корпусу обладнання).
  2. Вибір зони її постійної роботи, з умовою стандартної вимоги, щоб між задньою кришкою пралки та стінкою приміщення зберігалася відстань не менше п'яти см, для вільного циркулювання повітря.
  3. Індивідуальне підведення до електричної мережі. відіграє також важливу роль, щоб електророзетка перебувала поруч з апаратурою, була оснащена захисною від вогкості кришкою, розрахована на 16А, а також мала стійку (керамічну) основу. Перед приєднанням домашніх пральних машин до загальної електромережі фахівець переконується в наявності заземлення.
  4. Підключення техніки до каналізації та водопроводу. Нерідко бувають випадки, коли гнучкі труби мають малу довжину й це передбачає їх заміну або подовження іншими, більшого метражу.
  5. Коригування установки домашньої пральної машинки й перевірка. Якщо всі комунікації підключені, машинку-автомат вирівнюють строго горизонтально та проводять контрольну перевірку якості під'єднання. Для цього здійснюють випробувальне включення.

Цілодобово приймаємо замовлення на виклик фахівця на оперативну й надійну установку, недороге підключення й перевірку пральних домашніх машин (наша ціна у Івано-Франківську вас неодмінно потішить) різних брендів: Вірпул (Whirlpool), Канді (Candy), Кайзер (Kaiser), Арістон (Ariston), Ханса (Hansa), Електролюкс (Electrolux), Горенье (Gorenje), ЛЖ (LG), Сатурн (Saturn), Віарус (Viadrus), Баукнехт (Bauknecht), Мідеа (Midea), Делфа (Delfa), Ардо (Ardo), Рейнфорд (Rainford), Міле (Miele), Део (Daewoo), Зануссі (Занусі / Zanussi), Атлант (Atlant), Бош (Bosch), Вестфрост (Vestfrost), Самсунг (Samsung), Беко (Beko), Індесіт (Indesit), Прівілег (Privileg), Малютка, Хувер (Hoover), Сіменс (Siemens), АЕГ (AEG) та інших. Наші виконавці володіють професійним досвідом в установці, монтажі, а також в проведенні ремонтних робіт і технічного обслуговування машинок практично від усіх популярних на сьогодні виробників, різного віку і різних моделей. Вас зацікавило якісне, оперативне й недороге встановлення пралки у Івано-Франківську? Звертайтеся в сервіс домашнього ремонту Master911.

Майстри сервісу побутових послуг Master911

Усі наші виконавці до оформлення на роботу повинні пройти професійну підготовку до виконання послуг замовникам, а по завершенні допускаються до іспиту. Тільки п'ятнадцятьом зі ста потенційних претендентів вдається набрати високий бал (4,5 і вище) та отримати дозвіл на виконання замовлень.

Професіонали приїжджають з особистими інструментами, якщо є така необхідність, самі відвозять вашу техніку в майстерню. Техніки забезпечують чистоту під час ремонту, а після закінчення надання послуги виконують прибирання. Будь-який з виконавців Master911 відповідально ставиться до виконання своїх обов'язків, проявляє доброзичливість, не користується лайливою лексикою та не має шкідливих звичок.

Яким способом складається ціна?

Вартість перевірки, надійного встановлення, недорогого підключення, вирівнювання побутової пральної машини у Івано-Франківську, як і розцінка сервісу, а найчастіше й стандартного типового ремонту (без транспортних витрат і ціни несправних деталей / запчастин, які можуть підлягати заміні), детально прописані в нашому прейскуранті.

У ході оформлення замовлення для виклику спеціаліста ми ставимо ряд уточнювальних питань, щодо виробника апаратури, марки, віку й, головне, причини, що послужила для виклику техніка. Це ми робимо для того, щоб якомога конкретніше зорієнтувати клієнта в ціні потрібної послуги.

Ми однозначно гарантуємо вам, що позначена техніком сума до оплати буде збігатися з прописаною в нашому прейскуранті. Крім цього, будь-який працівник здатний з усіма подробицями пояснити, яким чином створюється ціна за надійне встановлення або професійне підключення ваших пральних домашніх машин у Івано-Франківську.

Що отримують наші клієнти?

Подаючи заявку на монтаж / демонтаж машинки у Івано-Франківську в сервісі Master911, Ви отримуєте.

  • Постійну перевірку якості наданих послуг нашими майстрами. У разі появи будь-яких побажань, питань або зауважень повідомляйте про них нас. У тих рідкісних випадках, коли в роботі виконавця будуть виявлені найменші дефекти, він їх неодмінно виправить.
  • Виконання підключення до комунікацій, стартового циклу й коректного вирівнювання пральної техніки у Івано-Франківську за доступною та чесною вартістю від усіх популярних фірм, будь-яких моделей і "віку".
  • Екстрений прихід техніка за вказаною адресою та ефективне здійснення необхідних робіт.

Працюємо у Івано-Франківську, а також терміново виїжджаємо по Івано-Франківській області

Працюємо по дрібних і великих населених пунктах Івано-Франківської області

Практично в будь-якій міській та сільській місцевості Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця) маркетплейс побутових послуг Master911 має своїх кваліфікованих техніків, роблячи цілком можливою появу професіонала за викликом протягом дня оформлення заявки.

В окремих випадках, обумовлених сезонною завантаженістю, приїзд фахівця, можливо, буде перенесений на найближчу дату. Користуючись нашими послугами, ви заощадите на автотранспортних витратах і відчутно скоротите термін Вашого очікування для установки, підключення та налаштування пралки будь-яких моделей.

Виїзд фахівця можливий в передмістя Івано-Франківська

Якщо Вам потрібне встановлення, ремонт або налагодження пралки у Івано-Франківську (Тисмениця, Лисець, Богородчани, Братківці, Черніїв, Чукалівка, Старий Лисець, Підлісся, Загвіздя, Підпечери, Підлужжя, Ямниця, Клузів, Павлівка, Микитинці, Тисменичани, Хриплин, Крихівці, Угорники, Вовчинець), тоді прихід техніка в передмістя за потрібною адресою зажадає більше часу, десь від 4-х до 5-ти годин.

Можливий виїзд по місту у Івано-Франківську

Якщо Вас цікавить оперативне, якісне й недороге виконання таких послуг, як монтаж (демонтаж), під'єднання та встановлення машинки у Івано-Франківську, телефонуйте в Master911. Якщо ви проживаєте на території міста Івано-Франківськ, то через дві з половиною-три години ви можете очікувати на прихід майстра та підключення пральної машинки за доступною ціною у Івано-Франківську.