Встановлення пральної машини у Рівному

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Рівному, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин у Рівному

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню пральних машин у Рівному

Відгуки по встановленню пральних машин у Рівному

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Кваліфікований монтаж, якісне підключення, надійне встановлення й початковий запуск побутової пральної машини у Рівному - гарантія її безперебійної, довготривалої, ефективної роботи та, крім того, збереження зобов'язань щодо гарантії від виробника.

Процес підключення пральної машинки Самсунг, Вирпул, Індезіт, Lg та інших торгових брендів здійснюється в кілька етапів.

  1. Визначення зони її постійної роботи, при стандартних умовах, щоб між стіною квартири й задньою панеллю пралки залишалася відстань не менш п'яти см для вільного циркулювання повітряних мас.
  2. Виконання підготовчих завдань і робіт (охоплює відключення електроенергії, огляд техніки на відсутність її пошкодження, контрольну перевірку напору води в трубах).
  3. Підведення до мережі електропостачання. Рекомендується, щоб електророзетка розташовувалася близько від обладнання й була розрахована на 16А, оснащена захисною від вогкості кришкою, а також мала стійку (керамічну) основу. Перед приєднанням домашніх пральних машин до мережі електропостачання професіонал переконується в тому, що існує захисне заземлення.
  4. Підключення устаткування до комунікацій: каналізації й водопроводу. Часто виникають ситуації, коли шланги мають малу довжину, що передбачає їх подовження або заміну довшими.
  5. Коригування установки домашньої пральної машинки та процедура перевірки. Якщо підключені всі комунікації, агрегат вирівнюють в горизонтальній площині, орієнтуючись по верхній панелі пралки, і ще раз перевіряють надійність підключення. Для цього запускають "холостий цикл".

Приймаємо заявки на якісне підключення, оперативну установку й перевірку пральних машин (середньоринкова ціна для вас у Рівному цілком прозора та доступна) різних торгових брендів: Ардо (Ardo), Електролюкс (Electrolux), Канді (Candy), Баукнехт (Bauknecht), Індесіт (Indesit), Прівілег (Privileg), Делфа (Delfa), Атлант (Atlant), Део (Daewoo), Віарус (Viadrus), Ханса (Hansa), Сіменс (Siemens), Бош (Bosch), ЛЖ (LG), Самсунг (Samsung), Кайзер (Kaiser), АЕГ (AEG), Зануссі (Занусі / Zanussi), Хувер (Hoover), Горенье (Gorenje), Вірпул (Whirlpool), Вестфрост (Vestfrost), Беко (Beko), Мідеа (Midea), Малютка, Арістон (Ariston), Міле (Miele), Рейнфорд (Rainford), Сатурн (Saturn) і багатьох інших. Наші фахівці мають багаторічний досвід у проведенні технічного обслуговування й ремонту пральних машинок практично від усіх популярних на сьогодні виробників, років випуску та різних модифікацій. Вам потрібне оперативне, якісне й недороге встановлення вашої автоматичної пралки у Рівному? Без вагань звертайтеся в маркетплейс Master911.

Майстер сервісу Master911

Усі техніки нашого сервісу перед тим, як взятися за роботу найсерйознішим чином проходять навчання з надання послуг замовникам, а після завершення складають відповідний іспит. Тільки 20 зі 100 претендентів вдається набрати досить високий бал (4,5 і більше) та отримати допуск до обслуговування замовників.

Майстри забезпечують порядок на робочому місці, а в кінці роботи виконують прибирання. Майстри приїжджають із власними інструментами, якщо трапляється необхідність, відразу забирають вашу апаратуру в майстерню. Кожен з наших майстрів не курить, демонструє доброзичливість, не користується нецензурною лексикою та відповідально ставиться до виконання своїх обов'язків.

Яким способом визначається вартість?

Ціна за оперативне та професійне підключення, перевірку, якісне встановлення, вирівнювання пральних домашніх машин у Рівному, як і ціна обслуговування, а часто й типових ремонтних робіт (без автотранспортних витрат і вартості несправних деталей / запасних частин, які можуть підлягати заміні), детально прописані в нашому прайс-листі.

При оформленні заявки для виклику спеціаліста ми ставимо кілька питань, щодо виробника обладнання, віку, марки і, головне, причини виклику техніка. Це ми робимо для того, щоб точно зорієнтувати замовника у вартості потрібних робіт.

Названа фахівцем сума гарантовано буде відповідати зазначеній в нашому прайс-листі. Крім цього, будь-який фахівець здатний до найдрібніших подробиць пояснити, яким чином формується вартість якісного підключення, ефективного встановлення вашої пральної машини у Рівному.

Що Ви отримуєте в результаті?

Роблячи замовлення на монтаж пральної машинки та її установку, підключення, налаштування у Рівному в Master911, Ви отримуєте.

  • Професійне виконання під'єднання до всіх комунікацій, коректного вирівнювання та стартового циклу будь-якої пралки у Рівному за доступною і прозорою ціною від усіх прославлених виробників, різних модифікацій і років випуску.
  • Обов'язкову перевірку якості наданих сервісних послуг. У випадках виникнення будь-яких питань, побажань або зауважень сповіщайте про них нас. Якщо в роботі фахівця будуть виявлені навіть незначні недоліки, він їх, обов'язково постарається виправити.
  • Швидкий прихід фахівця за вказаною адресою та ефективне виконання необхідних робіт.

Виконуємо роботи у Рівному, з виїздом по Рівненській області

Виконується виїзд майстра по місту у Рівному

Професійні, делікатні та приємні в спілкуванні майстри виконають підключення домашньої пральної машини у Рівному при зверненні в сервіс Master911. Якщо ви проживаєте в межах м. Рівне, то протягом трьох годин ви можете сподіватися на приїзд техніка та під'єднання пралки за доступною ціною у Рівному.

Виїзд майстра в передмістя Рівного

У тому випадку, якщо Вам буде потрібен ремонт, налагодження або встановлення пральної машини у Рівному (Здолбунів, Квасилів, Клевань, Оржів, Вересневе, Бабин, Дядьковичі, Велика Омеляна, Біла Криниця, Городище, Великий Житин, Малий Олексин, Шпанів, Корнин, Карпилівка, Городок, Забороль, Колоденка, Олександрія, Зоря, Обарів), то приїзд досвідченого майстра в передмістя за потрібною адресою займе більше часу, орієнтовно 4-5 годин.

Працюємо на виїзді в населені пункти по Рівненській області

Майже в кожному населеному пункті Рівненської області (Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів) компанія Master911 має своїх кваліфікованих майстрів, роблячи реальним прихід професіонала на виклик протягом дня подачі заявки.

Зателефонувавши нам, ви зможете заощадити на транспортних витратах, а також скоротите час очікування для налаштування, установки та підключення пральної автоматичної машинки Bosch, Saturn, Gorenje, Candy або інших моделей. В окремих випадках, обумовлених сезонною зайнятістю, прихід нашого майстра може бути перенесений на найближчу дату.