Встановлення пральної машини у Вінниці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вінниці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин у Вінниці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню пральних машин у Вінниці

Відгуки по встановленню пральних машин у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Кваліфікований монтаж, початковий запуск, встановлення та підключення будь-якої пральної побутової машини-автомат у Вінниці - гарантія її довготривалої, безперебійної, ефективної експлуатації, а також збереження умов гарантії від виробника.

Процес підключення домашніх пралок Індезіт, Самсунг, Electrolux (Електролюкс), Lg, Вирпул та інших марок виконується в кілька основних етапів.

  1. Проведення підготовчих завдань і робіт (враховує в себе: контрольну перевірку напору води в трубах, вимикання електрики, огляд на наявність цілісності корпусу апаратури).
  2. Вибір зони її постійної експлуатації, з урахуванням стандартних нормативів, щоб між задньою кришкою пралки та стінкою приміщення зберігалася відстань не менше п'яти см, для вільної циркуляції повітря.
  3. Підключення апаратури до водопроводу й каналізації. Найчастіше трапляються моменти, коли розмір заводських шлангів недостатній, що передбачає їх подовження або заміну новими, більшого метражу.
  4. Підведення до мережі електропостачання. Дуже важливо, щоб розетка знаходилась поблизу від обладнання, мала стійку (керамічну) основу, була розрахована не менш ніж на 16А, а також оснащена захисною кришкою від вологи. Перш ніж підключати домашню пральну машинку до електророзетки, виконавець переконується в тому, що є заземлення.
  5. Коригування установки пралки й перевірка. Після того, як всі комунікації підключені, агрегат вирівнюють за допомогою рівня та повторно перевіряють надійність під'єднання. З цією метою запускають "холостий старт".

Цілодобово приймаємо замовлення на перевірку, надійну установку і якісне підключення пральної машини (ціна сервісних послуг у Вінниці цілком доступна) наступних марок: Зануссі (Занусі / Zanussi), Канді (Candy), Віарус (Viadrus), Баукнехт (Bauknecht), Ханса (Hansa), Хувер (Hoover), Малютка, АЕГ (AEG), Беко (Beko), Мідеа (Midea), Ардо (Ardo), ЛЖ (LG), Део (Daewoo), Атлант (Atlant), Горенье (Gorenje), Вірпул (Whirlpool), Самсунг (Samsung), Делфа (Delfa), Електролюкс (Electrolux), Вестфрост (Vestfrost), Міле (Miele), Кайзер (Kaiser), Сіменс (Siemens), Рейнфорд (Rainford), Прівілег (Privileg), Сатурн (Saturn), Бош (Bosch), Індесіт (Indesit), Арістон (Ariston) та інших. Вас цікавить якісне, оперативне й е встановлення вашої пралки-автомат у Вінниці? Звертайтеся в сервіс Master911. Наші техніки мають досвід у проведенні технічного обслуговування та ремонту пральних машин від усіх відомих на сьогодні компаній, різного віку й різних модифікацій.

Фахівці сервісу Master911

Усі техніки нашого сервісу перед виходом на роботу обов'язково повинні пройти професійну підготовку на можливість надання послуг замовникам, а після завершення допускаються до іспиту. Лише 15-20 зі 100 кандидатів вдається набрати досить високий бал (не нижчий, ніж 4,5) та отримати допуск до обслуговування клієнтів.

Фахівці працюють з власними інструментами, якщо трапляється необхідність, самі відвозять вашу апаратуру в сервісну майстерню. Будь-який з майстрів Master911 завжди доброзичливий, не має шкідливих звичок і відповідально ставиться до виконання професійних обов'язків. Майстри підтримують порядок під час ремонту, а в кінці надання послуги виконують прибирання.

Як визначається вартість?

Вартість надійного встановлення, вирівнювання, професійного підключення, перевірки пральної автоматичної машини у Вінниці, як і ціна обслуговування, а найчастіше й стандартного типового ремонту (без ціни деталей / запчастин, що підлягають заміні, та транспортних витрат), чітко прописані в нашому прайс-листі.

У ході оформлення замовлення для виклику техніка ми кожен раз ставимо ряд питань, щодо виробника техніки, віку, модифікації та, головне, причини, що послужила для подачі заявки на виклик фахівця.

Ми вам гарантуємо, що названа виконавцем сума до оплати буде відповідати тій, яка зазначена в нашому прайсі. Крім усього іншого, кожен наш професіонал готовий детально пояснити, яким способом визначається ціна за професійне підключення або якісне встановлення пральних побутових машин у Вінниці.

Які основні переваги Ви будете мати?

Замовляючи монтаж / демонтаж вашої пральної машини та її установку, налаштування, підключення у Вінниці в сервісі Master911, Ви отримаєте.

  • Екстрений приїзд досвідченого майстра за вказаною адресою та ефективне виконання необхідних робіт.
  • Професійне виконання стартового циклу, правильного вирівнювання та під'єднання до комунікацій пралок у Вінниці за розумною та чесною ціною від усіх загальновідомих виробників, будь-яких моделей і років випуску.
  • Строгу перевірку якості послуг, які вам надаються. У тих досить рідкісних випадках, коли в діяльності виконавця будуть виявлені навіть найменші дефекти, він їх моментально постарається виправити. У випадках виникнення будь-яких зауважень, побажань або питань повідомляйте про них в сервіс Master911.

Працюємо у Вінниці і також оперативно виїжджаємо по Вінницькій області

Працюємо з виїздом в населені пункти по Вінницькій області

Майже у всіх сільських і міських районах Вінницької області (Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин) Master911 має кваліфікованих техніків, завдяки чому наш маркетплейс побутового ремонту робить можливою появу виконавця на виклик протягом дня оформлення замовлення.

Скориставшись нашими послугами, ви заощадите на автотранспортних витратах і скоротите час очікування для установки, підключення та налаштування пралки. У деяких ситуаціях, обумовлених сезонною завантаженістю, приїзд нашого майстра може бути перенесений на найближчу дату.

Виконуємо виїзд по м. Вінниця

Досвідчені, ввічливі та приємні в спілкуванні техніки виконають підключення вашої побутової машинки у Вінниці при зверненні в Master911. У тому випадку, якщо ви перебуваєте в межах міста Вінниця, через 3 години ви завжди зможете очікувати на прибуття майстра та під'єднання пралки за адекватною ціною у Вінниці.

Виїзд в передмістя Вінниці

Коли Вам потрібне встановлення або налагодження машинки у Вінниці (Вороновиця, Стрижавка, Писарівка, Вінницькі Хутори, Зарванці, Щітки, Якушинці, Лука-Мелешківська, Агрономічне), тоді прибуття майстра в передмістя на вашу адресу займе трохи більше часу, орієнтовно, від 4-х до 5-ти годин.