Ремонт швейної машини

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт швейної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Натисніть на кнопку, щоб побачити номер
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт швейних машин

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту швейних машин

Відгуки по ремонту швейних машин

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Швейна машина, як і будь-яке інше домашнє обладнання, в якийсь момент може дати збій та зажадати кваліфікованого ремонту, завдяки якому експлуатаційний ресурс техніки буде відновлений.

Найчастіше власники швейних машин звертаються з такими скаргами на їх некоректну роботу:

  • обрив нитки;
  • пропуск стібків;
  • неякісна строчка (надмірно слабка або навпаки - туга, з косими або нерівномірними стібками);
  • поломка голки;
  • сторонній шум під час роботи.

З'ясувати, що саме послужило причиною поломки в кожному з вищевказаних випадків, найкраще довірити грамотному та досвідченому фахівцеві.

Чому не варто проводити самостійний ремонт швейних машин?

Швейна машина, будь то електрична або механічна, - обладнання з досить складною конструкцією, розібратися в якій новачкові непросто. Спроби усунути проблему найчастіше не тільки не призводять до бажаного результату, але й погіршують ситуацію, що спричинить необхідність в дорогому ремонті.

Не менш ризиковано довіряти діагностику та подальше виправлення поломки сумнівному майстру. По-перше, це може зайняти досить багато часу, по-друге, не варто очікувати отримання будь-яких гарантій, а по-третє, вартість найчастіше перевищує ту, що вказана в прайсі перевіреного сервісу побутових послуг Мастер911. Це вже не кажучи про ризики впускати в будинок чужу людину.

Якщо при перших ознаках некоректної роботи техніки замовити професійний ремонт швейних машин вдома, то вона буде повернута в робочий стан не тільки швидко, але й з мінімальними фінансовими витратами.

Мастер911: ремонт та налагодження швейних машин

Наші фахівці пропонують весь спектр високоякісних послуг з обслуговування, встановлення або ремонту електричних і механічних швейних машин будь-яких моделей і марок з виїздом до клієнта.

Мастер911 щодня цілодобово оформляє заявки на виклик фахівця. Під час оформлення заявки ми просимо клієнта уточнити модель його швейної машини, а також розповісти, в чому полягає несправність, з якою він зіткнувся. Докладна відповідь дає можливість надати замовнику первинну консультацію та зорієнтувати у вартості необхідного ремонту.

У тому випадку, якщо названі «симптоми» однозначно вказують на причину збою в роботі техніки, то така послуга є стандартною, і її ціна буде названа відразу, відповідно до тієї, що вказана в прайс-листі. Буває й так, що за описом замовника можна з упевненістю визначити, який саме потрібен ремонт. Тоді ми говоримо про нестандартну послугу. Її точна вартість може бути названа тільки після огляду техніки та її діагностики. Ми обіцяємо, що озвучена майстром вже на місці сума повністю співпаде з прописаною в прайсі Master911.

Звернувшись до нас, ви отримаєте:

  • можливість подачі заявки в режимі 24/7;
  • грамотну консультацію та попередню вартість необхідної послуги;
  • оперативний приїзд майстра;
  • надання якісної послуги - ремонту швейних машин.

Наші майстри дуже відповідально ставляться до своєї роботи, ввічливі та доброзичливі з клієнтами, акуратні та завжди підтримують чистоту на робочому місці. Вони не курять і не використовують нецензурну лексику.

У чому переваги звернення до Master911?

Кожен фахівець, з яким ми працюємо, - майстер, який підтвердив свій рівень кваліфікації проходженням навчання та складанням іспиту на високий бал. Також абсолютно всі фахівці перед тим, як вони були прийняті на роботу, обов'язково підтвердили свої паспортні дані. Але навіть в тому випадку, якщо ви помітили допущену в роботі помилку, або непрофесійну поведінку, ми надамо допомогу у розв'язанні конфлікту, просто зверніться в службу підтримки Мастер911.

На кожен вид ремонту ми укладаємо офіційний договір, де фіксуємо вартість послуги. Всі наші фахівці беруть на себе повну відповідальність за якість наданих послуг і видають гарантію, в тому числі й на деталі, замінені в процесі ремонту. Після закінчення роботи клієнт отримує акт виконаних робіт. Оплатити ремонт швейних машин вдома можна безготівковим переказом або готівкою.

Скільки коштує ремонт і налагодження швейних машин?

Ціна кожної стандартної послуги, пропонованої нашими фахівцями, вказана в прайс-листі без урахування вартості деталей, які може знадобитися замінити, і транспортних витрат. Ми прагнемо, щоб наше ціноутворення було не тільки абсолютно прозорим, а й зрозумілим для кожного клієнта, що звернувся.

Для нас дуже важливий ваш комфорт у співпраці з Мастер911. З цією метою ми завжди готові вас проконсультувати й надати інформацію щодо вартості послуги за телефоном (або в додатку). У більшості випадків названий кошторис не змінюється.

Виклик майстра з ремонту швейних машин з виїздом по області

Працюємо в межах  

Наші клієнти, що знаходяться в будь-який локації в межах міста, можуть розраховувати на виїзд до них майстра вже через 3 години після оформлення заявки.

Приймаємо замовлення в передмісті

Близько чотирьох-п'яти годин потрібно для візиту фахівця в передмістя ().

Працюємо по області

Завдяки тому, що Мастер911 має професійних фахівцями у більшості населених пунктів області (), наші клієнти з сіл також мають можливість розраховувати на приїзд майстра в день подачі заявки. Такий сервіс не тільки гарантує повернення техніки в робочий стан в мінімальні терміни, але й дозволяє серйозно заощадити на транспортних витратах.

Якщо вам потрібен терміновий і якісний ремонт ручних швейних машин або електричних, звертайтеся в Мастер911. Ми обіцяємо, що наданий нами рівень послуг в поєднанні з доступними цінами вас приємно здивують!