Встановлення пральної машини у Черкасах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Черкасах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин у Черкасах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню пральних машин у Черкасах

Відгуки по встановленню пральних машин у Черкасах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Професійний монтаж (демонтаж), ефективна встановлення та якісне підключення пральної машини у Черкасах - гарантія її довготривалої, безперебійної, ефективної роботи та, крім того, збереження гарантійних зобов'язань від виробника.

Підключення пральної машини Самсунг, Індезіт, Lg, Вирпул та інших брендів виконується в кілька важливих кроків.

  1. Визначення місця її постійної експлуатації, з умовою типових нормативів, щоб між стіною будинку й задньою панеллю пралки залишався відступ не менше, ніж в п'ять см, для вільної циркуляції повітряних мас.
  2. Виконання підготовчих робіт (охоплює виключення електроенергії, обстеження на наявність неушкодженості корпусу агрегату, перевірку рівня й тиску води в трубопроводі).
  3. Підключення устаткування до водопроводу й каналізації. Нерідко виникають моменти, коли гнучкі труби мають недостатню довжину й це передбачає їх заміну або подовження іншими, більшої довжини.
  4. Окреме підведення до електричної мережі. Бажано, щоб електророзетка розташовувалася поряд з апаратурою й була розрахована на 16А, не менше, мала керамічну основу, а також була оснащена захисною кришкою. Перед підключенням домашньої пральної машинки до розетки виконавець переконується в наявності захисного заземлення.
  5. Коригування установки пральної машинки й перевірка. Коли всі комунікації підключені, агрегат виставляють горизонтально і проводять перевірку правильності підключення. З цією метою здійснюють тестове включення.

Цілодобово приймаємо заявки на установку, надійне підключення та перевірку пральних автоматичних машин (адекватна ціна послуги у Черкасах вас потішить) різних марок: Самсунг (Samsung), Вірпул (Whirlpool), Хувер (Hoover), Баукнехт (Bauknecht), ЛЖ (LG), Електролюкс (Electrolux), Атлант (Atlant), Горенье (Gorenje), Віарус (Viadrus), Індесіт (Indesit), Ардо (Ardo), Сіменс (Siemens), Міле (Miele), Малютка, Канді (Candy), Беко (Beko), Део (Daewoo), Сатурн (Saturn), АЕГ (AEG), Мідеа (Midea), Бош (Bosch), Кайзер (Kaiser), Делфа (Delfa), Арістон (Ariston), Прівілег (Privileg), Вестфрост (Vestfrost), Ханса (Hansa), Рейнфорд (Rainford), Зануссі (Занусі / Zanussi) та інших. Вас цікавить якісне, оперативне й недороге встановлення домашньої побутової пралки у Черкасах? Терміново телефонуйте в сервіс Master911. Наші виконавці мають професійний досвід у виконанні ремонтних робіт і техобслуговуванні вашої пральної машини від усіх відомих на сьогодні компаній, років випуску та різних моделей.

Майстер сервісу побутових послуг Master911

Усі техніки нашого сервісу до прийняття на роботу обов'язково повинні пройти навчання з виконання послуг клієнтам, після чого складають профільний іспит. Лише 15-20 зі 100 потенційних кандидатів вдається набрати прохідний бал (4,5 і більше) і розпочинати обслуговування замовників.

Професіонали працюють з власними інструментами, при необхідності беруть вашу техніку в майстерню. Майстри підтримують порядок під час роботи, а після виконання послуги здійснюють прибирання. Кожен з фахівців Master911 не використовує нецензурну лексику, не має шкідливих звичок, відповідально ставиться до виконання своїх обов'язків і проявляє доброзичливість.

Як встановлюється розцінка?

Вартість перевірки, підключення, встановлення, вирівнювання домашньої пральної машини у Черкасах, як і вартість сервісу, а найчастіше і стандартного ремонту чітко розписані в нашому прайсі.

При оформленні заявки на виклик техніка, ми ставимо ряд уточнювальних питань, щодо виробника апаратури, модифікації, віку та, як правило, приводу для подачі заявки на виклик техніка. Це ми робимо з метою точно зорієнтувати замовника за вартістю необхідної послуги.

Названа техніком сума до оплати гарантовано буде відповідати тій, яка вказана в нашому прайсі. Крім того, будь-який наш фахівець готовий у всіх подробицях пояснити, яким чином складається ціна за ефективне підключення, якісну установку пральних домашніх машин у Черкасах.

Які переваги Ви будете мати?

Подаючи заявку на монтаж / демонтаж домашніх пральних машинок та їх підключення, налаштування, встановлення у Черкасах в Master911, Ви отримуєте.

  • Екстрений приїзд техніка за вказаною адресою та оперативне проведення необхідних робіт.
  • Обов'язковий нагляд за якістю послуг, що надаються нашими техніками. У разі виникнення будь-яких побажань, зауважень або запитань повідомляйте про них нас. Якщо в роботі фахівця будуть виявлені навіть наймізерніші вади, він їх беззастережно постарається виправити.
  • Професійне виконання підключення до водопостачання, електромережі, каналізації, стартового циклу й ідеального вирівнювання пральної машинки у Черкасах за розумною та прозорою ціною від усіх загальновідомих фірм-виробників, будь-яких модифікацій і "віку".

Ми працюємо у Черкасах, з виїздом по Черкаській області

Виконується виїзд грамотного виконавця по м. Черкаси

Підготовлені, привітні та приємні у спілкуванні техніки виконають підключення пралки у Черкасах при будь-якому зверненні до Master911. Якщо ви проживаєте на території м. Черкаси, то через 3 години ви зможете сподіватися на прихід майстра й підключення пральної машини за доступною ціною у Черкасах.

Виїзд фахівця можливий по всій приміській зоні Черкас

У тому випадку, якщо Вам потрібне встановлення, налаштування або ремонт побутової пральної машинки у Черкасах (), тоді приїзд майстра в передмістя на вашу адресу займе більше часу, приблизно 4-5 годин.

Робота з виїздом в населені пункти по Черкаській області

Майже в кожному населеному пункті Черкаської області (Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка) служба Master911 завжди має своїх кваліфікованих техніків, роблячи можливим прибуття професіонала за викликом протягом дня оформлення замовлення.

У деяких ситуаціях, обумовлених високою сезонною завантаженістю, прихід фахівця, можливо, перенесуть на найближчий день. Користуючись нашими послугами, ви зможете заощадити на транспортних витратах, а також скоротите термін очікування для установки, підключення та налаштування пралки Gorenje, Bosch, Candy, Saturn або інших марок.