Заправка кондиціонерів фреоном у Ужгороді

від 450 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заправка кондиционера фреоном». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ужгороді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по заправці кондиціонерів фреоном

Назва послуги Середня вартість

Дозаправка кондиціонера фреоном / 100г

Повна заправка кондиціонера фреоном/ 1кг

Дозаправка промислового кондиціонера фреоном / 1кг

Заправка кондиціонера фреоном до 3,5 кВт

Заправка кондиціонера фреоном 3,5 кВт - 5,5 кВт

Заправка кондиціонера фреоном 6 кВт - 8 кВт

Цінові пропозиції по заправці кондиціонерів фреоном від найкращих майстрів у Ужгороді

Олег null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заправку кондиціонерів фреоном у Ужгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заправці кондиціонерів фреоном у Ужгороді

Відгуки по заправці кондиціонерів фреоном у Ужгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Перед тим, як запрошувати фахівця із заправки системи кондиціонування, слід встановити, чи точно в замкнутій системі помічається брак холодоагенту.

Як визначити, чи потрібно заправити або дозаправити ваш кондиціонер?

В процесі застосування кондиціонера відбувається природний витік фреону, як правило, щорічний нормований рівень втрат складе приблизно від семи відсотків. Спочатку майже ніяких особливих проблем такий факт не зможе створити, але як тільки фреону стає недостатньо, тоді він уже не в змозі забезпечувати необхідний рівень нагрівання або охолодження компресора. При подібних факторах кондиціонер починає давати збої в різних режимах, компресор спочатку буде перегріватися, а з плином часу може й зовсім відмовити (перегоріти). Такого не слід упускати, тому що серйозний ремонт вийде набагато дорожче, ніж, наприклад, стандартна ціна заправки спліт-системи (кондиціонери) фреоном у Ужгороді.

Прояв симптомів

Часто проявляються "симптомами", що вказують на дефіцит фреону виступають недостатнє охолодження приміщення та виникнення на сполученнях зовнішнього блоку криги, інею.

При найменшій підозрі на недостатню кількість фреону, особливо важливо відразу ж запросити досвідченого техніка, а до його приїзду не користуватися системою кондиціонування.

Чи потрібна заправка, якщо була установка, перевстановлення, ремонт, зміна довжини магістралі, чистка системи кондиціонування?

Якщо кліматична техніка піддавалася перевстановленню, встановленню, подовженню магістралі, очищенню фільтрів або був проведений ремонт внутрішнього (зовнішнього) блоку, тоді заправка фреоном ваших кондиціонерів потрібна обов'язково, оскільки при подібних діях буває досить рясне випаровування хладону.

Важливо! В який термін потрібна заливка пристрою?

Виробники кліматичного обладнання настійно рекомендують проходити систематичне техобслуговування, яке включає дозаправку холодоагентом і перевірку стану побутового приладу. Рекомендується виконувати це по закінченню або на початку сезону. Подібне рішення дасть можливість з комфортом (без затримок і за адекватну ціну) дозаправити або заправити кондиціонер у Ужгороді. Зазвичай дозаправку або ж заправку потрібно робити раз на рік, якщо навіть побутовий кондиціонер функціонує добре.

Регулярне та ретельне техобслуговування

Систематична чистка спліт-системи та проведення повного техобслуговування, що охоплює і планову дозаправку або ж заправку фреоном - запорука результативної, якісної експлуатації кліматичної техніки, і її тривалого терміну функціонування.

У нас Ви зможете замовити заправку фреоном для різного побутового кліматичного обладнання: Галанз (Galanz), Коспел (Kospel), Део (Daewoo), Тошиба (Toshiba), Вестфрост (Vestfrost), Арістон (Ariston), Панасонік (Panasonic), Електролюкс (Electrolux), Неокліма (Neoclima), Протерм (Protherm), Самурай (Samurai), Атон (Aton), Ферролі (Феролі / Ferroli), Данко (Danko), Тенко (Tenko), Віссманн (Вісман / Viessmann), Ханса (Hansa), Делфа (Delfa), Деккер (Декер / Dekker), Осака (Osaka), Дніпро, Грее (Gree), Мідеа (Midea), Самсунг (Samsung), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Сатурн (Saturn), Беко (Beko), Зануссі (Занусі / Zanussi), Астон (Aston), Кайзер (Kaiser), Дайкін (Daikin), Бош (Bosch), ЛЖ (LG), Сенсей (Sensei), Міцубісі (Mitsubishi), Горенье (Gorenje), Лібхерр (Liebherr), Купер&Хантер (Cooper&Hunter) і інших.

Зверніть увагу!

  • Як заправити спліт-систему холодоагентом своїми руками? Фірми-виробники кліматичної техніки та досвідчені професіонали за жодних умов не рекомендують самому виконувати такі процедури! Непрофесійна заправка - ризик додати надлишкову або недостатню кількість холодоагенту, і тим самим, підвищити або знизити тиск у контурі. Це завжди загрожує збоєм в експлуатації багатьох механізмів, елементів і вузлів приладу кондиціонування, і призведе до перегріву та механічної деформації компресора.
  • Не вдавайтеся до допомоги підозрілих техніків. Звертайтеся тільки до надійних, компетентних, досвідченим фахівцям, не прагніть заощадити на заправці або дозаправці спліт-системи хладоном. Неперевірені "фахівці" обіцяють недорого заправити систему кондиціонування та навіть можуть виконати роботу дійсно за низьку вартість, але найчастіше це свідчить про нестачу навичок! Вони можуть не в повному обсязі дозаправить або заправити побутовий прилад, таким чином заощадити на холодоагенті та наразити на небезпеку досить швидкого перегріву й абсолютної відмови в роботі вашої техніки.

    Також такі "знавці", по-перше, не беруть на себе відповідальність за вашу апаратуру, по-друге, не зможуть надати ніяких гарантій на надані послуги, і по-третє, вартість подібної заправки пристрої (кондиціонера) може включати істотну відмінність навіть від підвищеної.

  • Не використовуйте зламану техніку. Якщо в кліматичному обладнанні важко поміняти налаштування, він недостатньо холодить, тече вода чи з'явився незвичний звук під час роботи, потрібно апарат вимкнути з мережі та викликати компетентного техніка. Найчастіше для відновлення нормальної роботи потрібен тільки майстер з заправки кондиціонера хладоном. Коли ж не звертати належної уваги на той фактор, що техніка "барахлить", то через деякий час це може обернутися більшою несправністю пристрою кондиціонування.

Як оформити заявку на заправку пристрою кондиціонування хладоном у Ужгороді?

  1. Оформлення заявки. Викликати майстра з заправки кондиціонерів можна за телефоном або залишивши замовлення на сайті.
  2. Уточнювальні питання. При оформленні вашої заявки бажано відповісти на ряд важливих додаткових питань. Таким способом ми визначимо, чи дійсно вам необхідна заправка холодоагентом, а крім того, ви з'ясуєте, скільки коштує заправити в нашому сервісі кондиціонер у Ужгороді.
  3. Безпосереднє виконання робіт. Протягом трьох годин після звернення до нас майстер вже виїжджає за адресою замовлення, щоб провести заправку кондиціонера.

Виклик майстра та заправка агрегату хладоном у Ужгороді

Якщо Ви зацікавитесь терміновою та якісної заливкою систем кондиціонування хладоном у Ужгороді за розумною ціною, звертайтеся за послугами до перевірених майстрів від сервісу Master911.

Приймаємо замовлення в межах міста Ужгород

Потрібна заправка або дозаправка фреоном кондиціонера у Ужгороді - не проблема! Якщо ви проживаєте в межах м. Ужгород, значить, через три години після вашого дзвінка, наш компетентний, пунктуальний, перевірений технік прибуває за вказаною адресою.

Виїзд по селищах, селах, містах Закарпатської області

Ми виконуємо заявки на виклик по Закарпатській області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново), надаючи послуги з дозаправлення та заправки спліт-систем. Професіонали сервісу побутового ремонту Master911 проживають практично в усіх селищах, селах, містах області, у зв'язку з цим, роблячи замовлення на послугу у нас, ви отримуєте прибуття виконавця ремонту в той же день, при цьому заощадите на транспортних витратах і власному часі.

Поїздки в передмістя Ужгорода

Якщо потрібен ремонт, дозаправка або заправка кондиціонерів фреоном у Ужгороді або в приміській зоні Ужгорода (Середнє, Кам'яниця, Невицьке, Шишлівці, Паладь-Комарівці, Кінчеш, Коритняни, Минай, Барвінок, Баранинці, Розівка, Концово, Сторожниця, Нижнє Солотвино, Підгорб), тоді зазвичай ми приїжджаємо через чотири-п'ять годин. Не переносьте замовлення на виклик техніка до початку сезону, адже в такий проміжок часу ціни вищі та запросити його стане досить проблематично.

Увага! На всі надані сервісні послуги (як, наприклад, заміна комплектуючих запасних частин, заправка та дозаправка приладу кондиціонування хладоном, чистка, монтаж і техобслуговування) технік готовий надати гарантійні зобов'язання.