Ремонт пральної машини у Ужгороді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ужгороді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Заміна гумки в пральній машині (ущільнювача)

Ремонт дверки пральної машини (люка)

Діагностика пральної машини

Заміна прессостата в пральній машині

Заміна зливного шланга пральної машини

Ремонт двигуна пральної машини

Заміна заливного шланга пральної машини

Заміна патрубка пральної машини

Заміна манжети люка пральної машини

Заміна ТЕНа в пральній машині

Заміна підшипника в пральній машині

Заміна барабана в пральній машині (бака)

Заміна насоса в пральній машині (помпи)

Заміна люка пральної машини (дверки)

Заміна ременя у пральній машині

Заміна двигуна пральної машини

Заміна амортизаторів у пральній машині

Заміна щіток двигуна пральної машини

Ремонт насоса пральної машини (помпи)

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Заміна хрестовини пральної машини

Ремонт плати управління пральної машини

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Викуп пральних машин

Цінові пропозиції по ремонту пральних машин від найкращих майстрів у Ужгороді

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Ужгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пральних машин у Ужгороді

Відгуки по ремонту пральних машин у Ужгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Такі моменти, як скачки напруги, низька якість пральних засобів, неправильна експлуатація пралки, підвищена жорсткість води і інші причини з часом можуть бути причиною поломки побутової техніки. Ці завдання якраз і вирішує сервіс послуг з ремонту пральної машини у Ужгороді Master911, економлячи так ваш сімейний бюджет. І неважливо, власником якої пральної машини ви є - Samsung, LG або Індезіт, ремонту підлягають прилади всіх марок.

Робота виконується поетапно:

 • Оформлення замовлення. Клієнт телефонує за номером, вказаним на веб-сайті або ж оформляє заявку online. Для подачі заявки необхідно повідомити характер поломки, компанію-виробника техніки, модифікацію пралки і домашня адреса. Вичерпна інформація про несправності допоможе попередньо підібрати відповідні комплектуючі, запчастини, блоки управління для виконання ремонту.
 • Професійна діагностика пралки. Виконавець оглядає техніку, пояснює причини збою, визначає обсяг ремонту і виявляє вид поломки. Далі фахівець повідомляє остаточну вартість.
 • Ремонт, установлення, домашньої пральної машини. Якщо можливо, робота проводиться вдома і триває близько 1-2 годин. Але окремі моменти (наприклад, установка підшипника, нового барабана, опори бака, хрестовини, нижньої противаги, а також ліквідація неполадок в платі (модулі) управління) приведуть до майже повного розбирання пральної машини. Спеціаліст приступає до роботи, коли отримує згоду після озвучення того, скільки коштує ремонт пральної машини.

Чому обирають сервіс домашнього ремонту Master911

Сервіс побутових послуг Master911 - це швидка, надійна, зручна можливість виклику досвідченого майстра з ремонту пральних машин у Ужгороді в режимі 24/7. Клієнти після ремонту неодмінно отримають рекомендації, поради, консультації щодо подальшої експлуатації техніки. Ніякого сміття, відходів, а також безладу після ремонту техніки намагаються не залишати, тобто прибирати вам не доведеться. Для проведення ремонтних робіт можна підібрати одного з чотирьох тисяч техніків з великим досвідом обслуговування пральних машин будь-яких виробників, складних конструкцій, нових моделей, в тому числі і зовсім не нових. На всі надані послуги дається гарантія, і при необхідності, співробітник безкоштовно виправить власні недоробки.

Перед тим, як вибрати маркетплейс, перегляньте наші переваги:

 • Ремонт різного виду. Наші виконавці усувають як серйозні, середні, так і дрібні несправності: виконають заміну насоса, ТЕНа, клапана набору води, ущільнювача люка. Викликавши майстра з ремонту пральних машин у Ужгороді, будьте впевнені, що вам обов'язково нададуть допомогу в усуненні помилки в підключенні, експлуатації, установленні машини, в тому випадку, якщо вони були допущені.
 • Профілактичне обслуговування пральних машин. Майстри нашого маркетплейсу не тільки зремонтують техніку, а й нагадають про правила з догляду, допоможуть правильно її встановити, підключити, запустити, дадуть консультації із застосування, що, звичайно ж, збільшить термін служби.
 • Ремонт побутової техніки. До переліку наших сервісних послуг увійшли усунення неполадок не тільки сучасних і нових, але і застарілих моделей, напівавтоматів і автоматів, з фронтальним і вертикальним завантаженням білизни. При цьому будь-які обмеження на поточний рік її виробництва і станом відсутні. До обслуговування приймаються і машини, які взагалі не працюють.
 • Надання безплатної попередньої діагностики. За обстеження пралки і виклик техніка, у разі згоди власника на ремонт, плата не стягується. Механік виявляє характер поломки вдома і відразу ж її усуне, а це збереже ваш час.

Фахівці сервісу Master911 пропонують весь комплекс послуг: від діагностики до усунення неполадок.

Ми ремонтуємо, налаштовуємо, відновлюємо пральні машини всіх марок і моделей

На сьогоднішній день майстри у Ужгороді працюють з пральними машинами більше 10 відомих виробників. Фахівці сервісу послуг беруться за ремонт зразків найрізноманітніших торгових марок: Зануссі (Занусі / Zanussi), Самсунг (Samsung), Бош (Bosch), Канді (Candy), Ханса (Hansa), Віарус (Viadrus), Сатурн (Saturn), Баукнехт (Bauknecht), Міле (Miele), Вестфрост (Vestfrost), Електролюкс (Electrolux), Вірпул (Whirlpool), ЛЖ (LG), Сіменс (Siemens), Малютка, Хувер (Hoover), Мідеа (Midea), АЕГ (AEG), Рейнфорд (Rainford), Горенье (Gorenje), Атлант (Atlant), Прівілег (Privileg), Кайзер (Kaiser), Ардо (Ardo), Арістон (Ariston), Део (Daewoo), Індесіт (Indesit), Делфа (Delfa), Беко (Beko).

У нас працюють лише відповідальні, перевірені, досвідчені, сертифіковані виконавці, і ви в будь-який момент можете оформити виклик досвідченого майстра для проведення наступних робіт:

 • заміна вузлів барабана;
 • ремонт системи віджиму;
 • встановлення (заміна) ТЕНа;
 • заміна або ремонт насоса;
 • заміна підшипників і ущільнень;
 • пайка модуля (плати) управління та інших.

Також наші майстри, якщо це буде потрібно в рамках ремонту пральної машини вдома у Ужгороді, можуть поміняти електроніку, задню стінку, електродвигун, кришку. З метою підвищення тривалості терміну експлуатації техніки, важлива регулярне очищення зливних фільтрів пральної машини.

Ціна ремонту домашньої пральної машини та інші сервісні послуги

Наші майстри користуються затвердженим прайсом, з цієї причини вартість ремонту пральної машини залишається незмінною. Зорієнтувати вас за ціною експерти можуть відразу, але тільки після огляду пральної машини і визначивши характер пошкодження, обсяг робіт, складність моделі, вік. Проте, відремонтувати вийде набагато економічніше, ніж купувати іншу техніку.

Ціни наводяться для ознайомлення, остаточна ж сума формується з урахуванням накладних витрат, числа необхідних запчастин, компанії-виробника і модифікації побутової техніки.

Часті проблеми з пральною технікою

Всі несправності умовно можливо розбити на два типи. До перших фахівці відносяться ті, які ведуть до часткового виходу пралки з ладу (засмічення фільтра, пошкодження петлі дверцят, обрив зливного шланга, западання кнопки, згорілий ТЕН, поломка ручки люка). Під другими типом, майстри з ремонту у Ужгороді вважають поломки, які роблять технологічний процес прання в машинах неможливими взагалі (вода не зливається, техніка не реагує на запуск, блок (модуль) керування не запускається і т.д.).

Найбільш поширені аварії наводяться нижче:

 • Не діє підігрів води. Для початку фахівець перевіряє, чи правильно підключена машинка і чи точно вибраний режим. Якщо все в порядку, то, ймовірно, причина ховається в несправності модуля управління, датчика температури або ТЕНа, який досить часто пошкоджується при раптових скачках напруги струму в мережі.
 • Пралка шумить і вібрує в режимі "віджимання". Розрізняють ряд видів шуму: скрегіт, постукування, хлопки, скрип. Якщо вони звучать в режимі зливу води, тоді це може означати поломку помпи. При появі вібрації в момент прання і віджиму, причиною цілком може виявитися неправильне установлення, пошкодження підшипників, спрацьовування щіток електродвигуна, якийсь сторонній предмет в барабані, зношення амортизаторів або вироблення вала.
 • Не зливається вода. Спочатку обстежуються на такі фактори, як відсутність засмічення в сифоні, справність каналізації, цілісність зливного шланга і правильність підбору часу, температури, режиму прання. Якщо такі проблеми не виявлені, виконавці тестують на надійність модуль управління, реле рівня води, помпу. У разі виходу їх з ладу, швидше за все, їх не вдасться полагодити в пральній машині у Ужгороді, а потрібно заміна запасних частин.
 • Пральна машинка протікає. Часто витік пов'язаний з пошкодженням забірного або зливного шланга і не досить щільно прилеглим фільтром, також можливі засмічення в трубці бункера для порошку і проблеми з заливними, зливними патрубками, що виявляє місце протікання - знизу з дозатора, зливного фільтра або в області люка.
 • Не вмикається режим віджиму. Це відбувається при блокуванні опції віджиму, зокрема, при дбайливому пранні. Однак проблема пояснюється і поломкою таходатчика або ж несправністю ТЕНа. Дуже рідкісні тут причини - несправність електродвигуна і модуля управління.
 • Барабан застопорився при пранні. Є кілька різних причин цієї поломки: він працює, але не крутиться під час завантаження води, обертається руками, однак не включається при пранні, раптово стопориться в ході прання або ж повністю заклинив. Можливо, вся справа в перевантаженні машини. Більш серйозними причинами виконавці можуть виявити пошкодження ременя, зношення щіток електродвигуна, поломку мотора, аварію в електронному модулі.
 • На панелі замиготіли індикатори. Виходячи з того, яка марка і модель пралки потребує ремонту в у Ужгороді, блимати можуть кнопки додаткових функцій і світлодіоди програм "Полоскання", "Прання", "Викручування". Як правило, помилка завжди супроводжується миготінням індикатора замка дверцят люка. Ця проблема провокується і несправністю деяких вузлів: перегорів ТЕН, зносився мотор, зіпсувався насос. Досвідчені майстри допоможуть визначити код помилки.

Приймаємо замовлення на лагодження пральної техніки з усіх районів Ужгорода і також області

Ремонт і послуги майстрів маркетплейса Master911 завжди доступні на всій території Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново). Мешканці передмістя Ужгорода (Середнє, Кам'яниця, Невицьке, Шишлівці, Паладь-Комарівці, Кінчеш, Коритняни, Минай, Барвінок, Баранинці, Розівка, Концово, Сторожниця, Нижнє Солотвино, Підгорб та інші селища, міста, села Закарпатської району) також мають можливість користуватися нашою пропозицією ремонту пральних машин у Ужгороді.