Встановлення посудомийної машини у Ужгороді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення посудомийної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ужгороді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню посудомийних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення дверцят посудомийної машини

Цінові пропозиції по встановленню посудомийних машин від найкращих майстрів у Ужгороді

Дмитро В

Був(ла) на сайті 11 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення посудомийних машин у Ужгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню посудомийних машин у Ужгороді

Відгуки по встановленню посудомийних машин у Ужгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка досвідченим фахівцем посудомийки - важлива запорука її безперебійної, ефективної та тривалої роботи.

Компетентний монтаж містить кілька неухильних пунктів:

 • Розпакування техніки та скрупульозний контроль для виявлення дефектів: тріщин, вм'ятин або подряпин і, крім того, на наявність всіх комплектуючих.
 • Варіант вибору місця установки завжди повинен проводитися уважно. Поверхня підлоги підбирається абсолютно рівною та надійною.
 • Вбудована посудомийна машина (налагодження та установка у Ужгороді) з метою пожежної безпеки повинна бути забезпечена особливою розеткою.
 • Наступний крок установки посудомийки - монтаж зливу. Рекомендована висота, де встановлюється злив на рівні 55-65 см від поверхні підлоги, а допустима довжина зливного шланга, що гарантує довговічність, надійність і коректність роботи зливного пристрою - до півтора метра.
 • Фінальний етап сервісної послуги - кріплення лицьової панелі.

Незалежно від моделі техніки, виконавець повинен перевіряти міцність сполучних ділянок. Після цього техніку включають в мережу й далі роблять перший пуск машинки (без посуду). В ході даного циклу важливо перевірити, чи є протікання в момент забору та спуску води.

Маркетплейс Master911 надає професійний монтаж будь-яких кухонних посудомийних машин у Ужгороді: Indesit (Індезіт), Candy (Кенді), Zanussi (Зануссі), Beko (Беко), Bosch (Бош), Gorenje (Гореньє), Siemens (Сіменс), Electrolux (Електролюкс) та інших торгових марок.

Фахівці Master911

Для того, щоб мати допуск до виконання робіт, всі наші майстри спочатку пройшли навчання, потім склали екзамен на 4,5 бали.

У результаті після іспиту з сотні претендентів "відсіюється" приблизно 75-80 осіб.

Під час роботи техніки застосовують свої матеріали, проте, при необхідності, вони забирають непрацездатну апаратуру в майстерню. Наші майстри сумлінно, відповідально та з повною віддачею ставляться до виконання роботи, не мають негативних звичок, ввічливі, пунктуальні, не використовують непристойну лексику, й завжди підтримують акуратність в робочій зоні.

Як формується ціна підключення й монтажу посудомийних машин у Ужгороді?

Важливе правило діяльності сервісу послуг Master911 - прозоре та зрозуміле формування ціни. З цієї причини вартість усіх типових сервісних послуг, без закупівельної ціни транспортних витрат і замінених запчастин, приведена в прайс-листі.

Під час звернення клієнта наші співробітники завжди ставлять питання щодо причин замовлення майстра. Прийнята інформація допомагає нашим менеджерам проконсультувати замовника та встановити орієнтовну ціну замовлених сервісних послуг. Таким чином, коли мова йде про стандартні роботи, наприклад, установка та оперативне підключення вбудовуваної посудомийки у Ужгороді - вартість названа відразу ж і не змінюється після приїзду фахівця.

В окремих ситуаціях "симптоми" поломки надмірно нечіткі, що не дозволяє віддалено визначити точну причину виходу з ладу техніки. Після приходу фахівця та проведення ним діагностичних робіт стане відома вартість послуги, яка збігається із зазначеною в прейскуранті.

Що Ви отримуєте?

 • Відповідальність за якісний рівень сервісних послуг, які ми пропонуємо. Нами систематично проводиться контроль якості робіт, вироблених нашими майстрами. Тому, при виявленні недоліків, дефектів, похибок в діяльності фахівців, звертайтеся до нас, і ми терміново виправимо допущені промахи.
 • Терміновий виїзд досвідченого майстра за вашою адресою.
 • Професійна установка, а також налаштування, підключення та стартовий запуск. Виконавці маркетплейсу Master911 постійно працюють з моделями різних виробників, що гарантує їх практичний досвід.

Додатково

 • Захищеність і страховка. Всі техніки Master911, спершу піддаються перевірці анкетних даних. Звідси випливає, що якщо Ви зіткнулися з грубістю, недобросовісністю, звертайтеся в службу підтримки сервісу послуг Master911, і ми посприяємо у розв'язанні такого інциденту.
 • Працюємо за договором. По завершенні робіт ми видаємо акт про виконання послуг.
 • Ми приймаємо заявки 24/7, в тому числі у святкові дні.
 • Обумовлена в договорі розцінка. Як, наприклад, монтаж посудомийки, доступна ціна якого відзначена в нашому прайсі, не змінюється.
 • Розрахунок за послуги приймається зручним чином: готівкою чи безготівковим перерахуванням
 • Гарантійні умови. Ми надаємо гарантійний сертифікат на послуги, що надаються, і деталі, запчастини, блоки, які замінювали в процесі робіт.
 • Прозора, доступна ціна. Вартість наших послуг повністю відповідає майстерності техніка.
 • Дотримання порядку й чистоти. Коли установка машини для миття кухонного посуду добігає кінця, технік обов'язково прибирає робоче місце.
 • Терміновий прихід професіонала (в середньому через три години з моменту замовлення).

Ми працюємо у Ужгороді з виїздом на виклик по Закарпатській області. Монтаж і підключення вбудовуваних машин для миття посуду у Ужгороді.

Цікавить професійна установка, підключення та налагодження вбудованої посудомийки у Ужгороді - звертайтеся в сервіс Master911. Майстер з практичними навичками, технічними знаннями та багатим досвідом приїде за вашою адресою та швидко надасть необхідну послугу.

Робота ведеться в місті Ужгород

Якщо Ви живете в межах міста Ужгород, тоді зможете розраховувати на фахівця протягом 3-х годин з моменту подачі заявки. Це, в цілому, забезпечує гарантію, що установка, регулювання, налагодження буде виконано у визначений термін.

Виконуємо роботи в передмісті Ужгорода

Тим, хто живе в передмісті Ужгорода (Середнє, Кам'яниця, Невицьке, Шишлівці, Паладь-Комарівці, Кінчеш, Коритняни, Минай, Барвінок, Баранинці, Розівка, Концово, Сторожниця, Нижнє Солотвино, Підгорб), чекати виконавця, який здійснить надійний монтаж, потрібно трохи довше - орієнтовно 4-5 годин.

Співпрацюємо з замовниками по Закарпатській області

Сервіс побутових послуг Master911 має кваліфікованих майстрів у всіх великих і дрібних поселеннях Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново). З цієї причини вартість монтажу вийде меншою, внаслідок зниження витрат на транспорт. До того ж можете розраховувати на прихід фахівця в день оформлення замовлення.