Заправка холодильника фреоном у Ужгороді

від 450 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заправка холодильника фреоном». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ужгороді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по заправці холодильників фреоном

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Заправка холодильника фреоном

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на заправка холодильників фреоном у Ужгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт холодильників

від 350 грн

Заправка холодильників фреоном

від 450 грн

Заміна ущільнювачів холодильників

від 350 грн

Часті питання по заправці холодильників фреоном у Ужгороді

Відгуки по заправці холодильників фреоном у Ужгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Професійне усунення витоку й заправка холодильного обладнання фреоном досить часто потрібні в ході проведення техобслуговування або при появі механічних несправностей, які спровокували розгерметизацію (негерметичність) трубок.

Симптоми, які вказують на випаровування хладону (фреону)

Холодагент (фреон) - це інертний газ, який не має вираженого запаху й кольору, через що виявити витік його практично неможливо. Розпізнати, що в холодильнику недостатня кількість фреону й необхідна заправка, можна за такими ознаками:

 • компресор працює безперервно;
 • виникає "сніжна шуба";
 • проконтролювати тиск холодоагенту (фреону) манометром або вакуумметром;
 • камера або морозилка погано охолоджуються;
 • блок управління вийшов з ладу.

Трубки контуру можуть розгерметизуватися внаслідок механічного пошкодження або ж в результаті фізичного зношення техніки. До такого пошкодження часто призводить відшкрібання намерзлого шару льоду по периметру морозилки ножиком, скребком з металу або іншим, не призначеним для такої процедури гострим предметом, а також допущена помилка при установці або перевезенні холодильника.

Заправка фреону в холодильне обладнання (холодильник) (чітка ціна її цілком доступна, заздалегідь відома, затверджена прайсом) - це процедура, довірити проведення якої можна тільки досвідченому, грамотному, надійному техніку, оскільки для цього важлива попередня підготовка техніки до заправки або дозаправлення й важлива наявність матеріалів, інструментів, балона з холодоагентом.

Процес полягає в наступному:

 • обов'язкова заміна осушувального фільтра;
 • виконання опресування системи;
 • вакуумування системи охолодження;
 • заливка хладоном.

Master911 пропонує всі типи послуг з діагностики, ремонту й сервісу холодильників практично від усіх виробників: Шарп (Sharp), Вестен (Westen), Арістон (Ariston), Део (Daewoo), Ханса (Hansa), Електролюкс (Electrolux), Рейнфорд (Rainford), Кристал (Crystal), Кайзер (Kaiser), Вірпул (Whirlpool), Мінськ, Вестфрост (Vestfrost), Хайер (Haier), Лібхерр (Liebherr), ЛЖ (LG), Хітачі (Hitachi), Горенье (Gorenje), Стінол (Stinol), Ямаха (Yamaha), Зануссі (Занусі / Zanussi), Сіменс (Siemens), Снайге (Snaige), Атлантік (Atlantic), Саратов, Ока (Oka), Бош (Bosch), Донбас, Канді (Candy), Прівілег (Privileg), Еленберг (Elenberg), АЕГ (AEG), Дніпро, Міле (Miele), Атлант (Atlant), Норд (Nord), Індесіт (Indesit), Панасонік (Panasonic), Голд (Gold), Ардо (Ardo), Самсунг (Samsung), Тошиба (Toshiba), Зіл (Zil), Технохолод, Беко (Beko).

Техніки сервісу Master911

Кожен майстер, який отримав допуск до роботи з клієнтами, пройшов спеціальну підготовку, після цього добре склав екзаменаційні тести. Серед всіх охочих тільки 15% отримують високий бал - 4,5 і вище.

Професіонали відповідально ставляться до проведення ремонту, підтримують акуратність на робочому місці, не курять і ввічливі.

Застосовують свої інструменти, а в разі необхідності, беруть техніку в сервісну майстерню.

Яким чином визначається тариф? Яка вартість заправки побутового холодильника фреоном?

Ми уточнюємо деталі. На підставі цієї інформації можна відразу ж проконсультувати замовника за орієнтовною вартістю необхідних робіт. Наприклад, типова сервісна послуга - заправка холодильників хладоном (фреоном), ціна її відома спочатку й не зміниться.

У випадку, якщо точно встановити причину збою в роботі апаратури попередньо неможливо, реальна ціна буде названа фахівцем вже на місці в результаті діагностики. Вона, звичайно, буде точно відповідати ціні, наведеній у прейскуранті.

Що Ви отримуєте в результаті?

 • Кваліфікована заправка фреоном холодильника. Наші техніки щодня працюють з апаратурою різноманітних торгових марок, що забезпечує їх велику практику.
 • Наша служба бере на себе відповідальність за послуги. Контролюємо якість робіт, виконаних майстрами.
 • Екстрений виїзд фахівця.

Додатково

 • Швидкий виїзд майстра. Зазвичай, чекати приходу майстра слід орієнтовно через три години з моменту складання договору.
 • Гарантійні умови. Технік надає гарантійні зобов'язання.
 • Страховка. Майстер пройшов перевірку особистих даних. За умови, якщо ви зіткнулися з неприйнятним ставленням фахівця, телефонуйте в нашу службу підтримки, ми посприяємо в розв'язанні конфліктних нюансів.
 • Приймання заявок ведеться цілодобово, в тому числі у вихідні та святкові дні.
 • Фіксована в угоді ціна. Наприклад, заправка холодоагентом (фреоном) холодильників, вартість якої відзначена в прайсі та в кінцевому підсумку вона не змінюється.
 • Зручний порядок розрахунку. За надані послуги клієнт має можливість розрахуватися готівкою, банківською картою або безготівковим перерахуванням.
 • Договір. По завершенні надання заявлених послуг отримаєте акт виконаних робіт.
 • Дотримання чистоти, порядку й акуратності на робочому місці. У наші послуги входить прибирання місця роботи після ремонту.
 • Об'єктивна оплата. Ціни точно відповідають професіоналізму техніка.

Виконуємо роботи у Ужгороді, виїжджаємо по Закарпатській області

У випадку, якщо раптом помітили, що виникли невластиві шуми, стався витік фреону, не працює компресор або будь-яке інше пошкодження холодильного обладнання, і вам потрібен невідкладний ремонт, звертайтеся в Master911. Кваліфікований майстер прибуде за потрібною адресою, проведе діагностику, визначить характер неполадки, виконає дозаправлення найрізноманітнішої домашньої холодильної техніки.

Працюємо по Закарпатській області

Master911 має фахівців майже у всіх великих і дрібних населених пунктах області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново). Тому, якщо вам потрібно заливка хладоном холодильного обладнання, розцінка буде набагато нижчою, внаслідок економії на автотранспортних витратах.

Працюємо в м. Ужгород

Мешканці міста, мають можливість очікувати на прихід майстра протягом 3 годин з часу подачі заявки. Тому заправка холодильного обладнання хладоном робиться в мінімальний термін.

Ми працюємо в передмісті Ужгорода

Приїзд професіонала в передмістя забирає трохи більше часу - близько п'яти годин.