Ремонт електричної духовки у Ужгороді

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ужгороді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних духовок

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Ремонт електродуховки (духової шафи)

Встановлення духової шафи (монтаж)

Підключення духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних духовок у Ужгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт електричних духовок

від 300 грн

Встановлення електричних духовок

від 350 грн

Часті питання по ремонту електричних духовок у Ужгороді

Відгуки по ремонту електричних духовок у Ужгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Виявивши некоректність в роботі електричної духової шафи, варто звернутися в першокласний, надійний і відповідний сервіс побутових послуг для подачі заявки на виклик пунктуального, досвідченого та компетентного фахівця на вашу адресу. Будь-які ваші зусилля самостійної діагностики та подальшого виконання ремонту досить складної техніки своїми руками можуть послужити погіршенням ситуації, та й ризиком абсолютного виходу з ладу пристрою, заміною досить дорогих запчастин або тривалого ремонту.

Найчастіше трапляються такі неполадки електричної шафи:

  • Електрична духовка не працює. Після виконання діагностичних робіт, цілком ймовірно, фахівець знайде елементарні проблеми з розеткою, недостатньою напругою, проводкою, електромережею, або ж визначить пошкодження температурного датчика, збій в роботі модуля управління, неправильне регулювання таймера.
  • Проблемні моменти з керуванням духовкою. Причиною неполадки в цьому варіанті найчастіше буває відмова в роботі кнопок, ручок, клавіш управління або сенсорних блоків.
  • Духовка розігрівається недостатньо або зовсім не нагрівається. У таких ситуаціях найбільш можливою причиною є вихід з ладу або несправність терморегулятора, Тена, перемикача.
  • Нерівномірний розподіл температури в духовці. При діагностиці фахівець встановить, в чому полягає проблема, та прийме ефективні заходи щодо її усунення. Нерівномірний розігрів духовки служить ознакою її неправильної роботи. Ймовірно, мова може йти про несправності терморегулятора або будь-якої зі спіралей.

Сервіс Master911 цілодобово приймає замовлення на виклик фахівця на вашу адресу. Зробимо професійний монтаж, якісний ремонт, налаштування, сервіс побутової електричної плити або кухонної духовки у Ужгороді від таких загальновідомих виробників: Аміка (Amica), Горенье (Gorenje), АЕГ (AEG), Міле (Miele), Фагор (Fagor), Електра, Тека (Teka), Канді (Candy), Піраміда (Pyramida), Беко (Beko), Ханса (Hansa), Бош (Bosch), Зануссі (Занусі / Zanussi), Кайзер (Kaiser), Смег (Smeg), Ардо (Ardo), Сіменс (Siemens), Асел (Asel), Норд (Nord), Арістон (Ariston), Індесіт (Indesit), Ліберті (Liberty), Вірпул (Whirlpool), Електролюкс (Electrolux), Самсунг (Samsung) і багатьох інших.

Фахівці сервісу послуг Master911

Майбутній майстер, до того як бути допущеним до співпраці з клієнтами, спочатку проходить підготовку й повинен скласти іспит. І лише тих претендентів (це приблизно п'ятнадцять з сотні), які набрали досить високий бал (мінімум 4,5) беруть на роботу, і тільки їх вважають готовими для надання сервісних послуг нашим замовникам.

Фахівці нашого маркетплейсу не палять, підтримують чистоту, не вживають жаргонної лексики й завжди ввічливі. Майстри не проти детально пояснити, яка вартість робіт, які запчастини замінять, в чому полягатиме лагодження, й відповідатимуть на будь-які питання клієнта. Фахівці приїжджають із власними інструментами, приладами, розхідниками, якщо несправну техніку неможливо відновити вдома, її повинні забрати в майстерню.

Яким способом складається розцінка?

Ціна певної послуги на установку, оперативний ремонт, підключення та обслуговування будь-якої кухонної електродуховки або плити у Ужгороді докладно прописана в нашому прейскуранті, при цьому не враховуючи автотранспортних витрат і вартості деталей, запасних частин, приладів, які підлягають заміні.

Ми намагаємося прийти до абсолютно прозорих, виправданих, об'єктивних тарифів і, крім того, хочемо проінформувати замовника щодо вартості потрібної послуги заздалегідь.

Тільки тому, при подачі вашого замовлення на виклик нашого майстра для якісного проведення ремонту електричних домашніх плит і також духовок за адресою у Ужгороді, ставимо питання, як про апаратуру (модель, виробник, рік випуску), так і про причину виклику нашого виконавця.

Іноді, через те, що описання пошкодження нечіткі або ж внаслідок неточного опису проблеми замовником, завчасно оцінити оплату сервісної послуги важко або практично неможливо. У подібному випадку кінцева кошторисна вартість складається майстром вже на місці, після закінчення візуального обстеження та діагностики техніки. Гарантовано, що ціна буде точно збігатися з величиною оплати, зазначеної в прейскуранті.

Що отримують наші клієнти?

Якщо вас зацікавив якісний, оперативний і недорогий сервіс електродуховок вдома, звертайтеся в Master911, і ви маєте право очікувати на:

  • Надані кваліфіковані послуги зі швидкого та якісного ремонту, обслуговування, підключення, налагодження вашої плити й електричної духовки вдома у Ужгороді від таких фірм, незалежно від року виготовлення й модифікації побутової техніки.
  • Терміновий виїзд техніка на вашу адресу. Орієнтовно, наш фахівець приїжджає вже через три-чотири години після оформлення виклику.
  • Постійний контроль за рівнем якості надання послуг. Сервіс з якісного й оперативного ремонту, монтажу, налагодження домашніх електроплит і електричних духовок у замовника вдома у Ужгороді Master911 прийме всі нарікання, зауваження або скарги, які можуть ставитися до роботи наших майстрів. При виявленні недоліку ми стверджуємо, що всі похибки будуть усунені.

Ми виїжджаємо за викликами майстра у Ужгороді і по Закарпатській області

Працюємо на виїзді в населені пункти по Закарпатській області

Сервіс послуг професійних майстрів Master911 має підготовлених, досвідчених, кваліфікованих майстрів в більшості населених пунктів Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново), тому Ви зможете сподіватися на той факт, що виконавець із налагодження роботи побутової духової електрошафи у Ужгороді приїде в той же день, а також ви істотно заощадите на транспортних витратах.

Часом, внаслідок великої сезонної завантаженості, можливий варіант, що виїзд техніка переноситься на найближчу дату.

Наші професіонали працюють у приміській зоні Ужгорода

У тому випадку, якщо ви проживаєте в передмістях Ужгорода, і вам необхідний майстер з надійного ремонту, підключення, налагодження або обслуговування електричних побутових духовок і плит у Ужгороді (Середнє, Кам'яниця, Невицьке, Шишлівці, Паладь-Комарівці, Кінчеш, Коритняни, Минай, Барвінок, Баранинці, Розівка, Концово, Сторожниця, Нижнє Солотвино, Підгорб), організуємо його приїзд за призначенням через 4-5 годин після оформлення замовлення.

Приймаємо заявки з обслуговування електричного обладнання в межах м. Ужгород

Якщо ви живете в межах міста Ужгород, і вам необхідний терміновий, професійний і недорогий сервіс електричних духовок у Ужгороді, телефонуйте в Master911 і протягом трьох годин з часу оформлення замовлення ви зможете очікувати на прибуття майстра додому.