Ремонт морозильної камери у Ужгороді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт морозильної камери». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ужгороді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт морозильних камер у Ужгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт морозильних камер

від 350 грн

Часті питання по ремонту морозильних камер у Ужгороді

Відгуки по ремонту морозильних камер у Ужгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Коли холодильна камера припиняє нормально працювати, тоді виявляється велика кількість проблем, які ускладнюють життя власнику зламаної техніки. Маркетплейс Master911 пропонує досвід, знання та навички своїх техніків для розв'язань виниклих проблем в короткі терміни. За фактом складання заявки буде підібраний відповідний, незайнятий майстер потрібного профілю з великим практичним досвідом роботи в даній області. По приїзду технік робить діагностичні роботи, називає вартість ремонту морозильної камери, а тільки потім здійснює ремонт. Замовнику потрібно тільки розписатися в акті виконаних робіт, прийняти роботу та насолоджуватися справною домашньою технікою!

Чому обирають саме нас?

  • Всі послуги в одному місці. Великий реєстр наданих побутових послуг: установка, ремонт, налаштування холодильників, газових, твердопаливних, комбінованих, рідкопаливних, електричних котлів, пралок і колонок, рівним чином пропонуємо послуги складання меблів, сантехніка, доставки товарів, вивезення сміття і т. д.
  • Гарантійні зобов'язання. Великі навички виконавців і наше прагнення задовольняти побажання всіх клієнтів, дають можливість надавати гарантійне забезпечення на всю виконувану роботу, в деяких випадках вона триває до року.
  • Швидкість виконання заявки. Після отримання й обробки інтернет-заявки на ремонт, налагодження, встановлення, ми відразу ж зв'язуємося з клієнтом. Так само замовлення можна подати за телефоном.
  • Досвід. Master911 - сервіс побутових послуг перевірених, професійних, відповідальних, надійних майстрів. При прийманні на роботу перевіряються паспортні дані, виявляються індивідуальні якості, і, до того ж, кандидат має пройти співбесіду.

Лагодимо морозильні камери від всіх виробників

Морозильна камера - це агрегат з дуже низькою температурою. У тому випадку, якщо раптом виникли якісь аномалії (утворюється конденсат, погано морозить, підтікає, видає шум), це означає, що холодильному устаткуванню потрібна діагностика і можливе налагодження морозильної камери у Ужгороді.

Реєстр відомих торгових брендів морозильних камер, з якими ми працюємо: Еленберг (Elenberg), Атлант (Atlant), АЕГ (AEG), Голд (Gold), Ардо (Ardo), Вестфрост (Vestfrost), Технохолод, Вірпул (Whirlpool), Ліберті (Liberty), Лібхерр (Liebherr), Бош (Bosch), ЛЖ (LG), Прівілег (Privileg), Беко (Beko), Норд (Nord), Стінол (Stinol), Зануссі (Занусі / Zanussi), Сіменс (Siemens), Електролюкс (Electrolux), Снайге (Snaige), Дніпро), Арістон (Ariston), Індесіт (Indesit), Горенье (Gorenje).

Майстер з ремонту морозильних камер у Ужгороді нашого сервісу домашнього ремонту займається не тільки налагодженням морозильного агрегату Індезіт або ж якоїсь іншої торгової марки, але і надає послуги, пов'язані з обслуговуванням, очищенням, запуском, діагностикою і установкою холодильників.

Поширені несправності морозильних камер

Заміна дверної гуми морозильної камери

Ця неприємність з'являється у морозильних агрегатів, які є в ресторанах, кафе, барах або магазинах, де дверцята досить часто відкриваються і закриваються, і саме тому, гумові прокладки зношуються раніше терміну. З цих причин ущільнювач на дверцятах тріскається, руйнується, холодильний агрегат не герметичний, не щільно прилягає по контуру дверцят. Холодне повітря виходить з камери, тим часом в неї потрапляє тепле, захист від температурних стрибків працює не ефективно, температура не відповідає заданій, продукти недостатньо охолоджуються, а мотор-компресор працює марно, отже, відбувається фізичне зношення деталей, вузлів, блоків, пристроїв.

Несправність терморегулятора холодильників

Всі марки морозилок оснащені термостатами, які регулюють температурний режим всередині камери. Пошкодження термостата призведе до неправильної роботи мотора-компресора: взагалі не включається, занадто сильно морозить, морозить, не перестаючи, не морозить зовсім або охолоджує дуже слабо. Для усунення несправності треба замінити термостат.

Розгерметизація системи подачі фреону і його витік

Фреон - це речовина, яка призначена для охолодження камери холодильного агрегату. Коли виниклу ожеледь хтось намагається відбити зі стінок морозилки або потроху сколупнути чим-небудь гострим, тоді пошкоджуються капілярні трубки, по яких циркулює холодоагент. Його нестача спричиняє передчасне зношення мотора-компресора, але зупиняє процес охолодження. При такій неполадці рекомендується дочекатися прибуття виконавця, вимкнути морозильну камеру, вивантажити продукти.

Пошкодження електронного модуля управління

Як тільки ламається блок управління, то електродвигун холодильника взагалі не запускається. У деяких випадках вдається виконати його перепрограмування, але найчастіше бувало й так, що єдиним методом налагодження стає заміна.

Несправність температурного або повітряного датчика

Морозилки на електронному управлінні оснащуються не терморегуляторами, а повітряними і температурними регуляторами. Зокрема, ремонт морозильної камери фірми Liebherr з такою несправністю буде полягати в заміні пошкодженого регулятора.

Не запускається двигун-компресор

Якщо холодильник різко перестав працювати - це найсерйозніша аварія. Головні причини: перевищення рівня зношення деталей, комплектуючих, вузлів, елементів або некоректна експлуатація техніки. Інші фактори - це те, що морозильні камери постійно перевантажені, а крім того, техніка безперервно працює в максимальному режимі. Щоб полагодити холодильник, необхідно змінити компресор.

Крім перерахованих поломок морозильної техніки, часто виникають і деякі інші проблеми, наприклад, скупчення води, збій індикаторів, запах горілого пластику, нагрів корпусу, поява "шуби" всередині камери і т.д.

Працюємо в усіх районах Ужгорода та області

Уточнивши отримані відомості, призначається вільний технік, який без зволікання приступає до виконання замовлення після того, як назве ціну ремонту морозильної камери. Іноді ремонт, налаштування, установка, діагностика починається через 3,5-4 години після оформлення заяви. Сервіс домашнього ремонту Master911 здійснює гарантійне, якісне і оперативне виконання широкого діапазону робіт у Ужгороді (Середнє, Кам'яниця, Невицьке, Шишлівці, Паладь-Комарівці, Кінчеш, Коритняни, Минай, Барвінок, Баранинці, Розівка, Концово, Сторожниця, Нижнє Солотвино, Підгорб) та в інших великих і малих населених пунктах Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново).