globe ru

Ремонт холодильника у Мукачеві

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Мукачево та передмісті з виїздом по Закарпатській області.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Холодильник
Назва Вартість
Ремонт капілярної трубки холодильника Індивідуально
Перевісити дверку холодильника Індивідуально
Підключення компресора холодильника Індивідуально
Ремонт компресора / двигуна холодильника Індивідуально
Ремонт терморегулятора холодильника Індивідуально
Ремонт плати управління холодильника (модуля управління) Індивідуально
Ремонт дверей холодильника (регулювання) Індивідуально
Ремонт випарника холодильнику Індивідуально
Ремонт дисплея холодильника Індивідуально
Ремонт вентилятора холодильника Індивідуально
Заміна шлейфу холодильника Індивідуально
Ремонт реле холодильник Індивідуально
Ремонт ручки холодильника Індивідуально
Чистка капілярної трубки холодильника Індивідуально
Чистка фільтра холодильника Індивідуально
Діагностика холодильника Індивідуально
Вивіз старого холодильника (утилізація) Індивідуально
Скупка холодильників Індивідуально
Ремонт промислового холодильника від 315 грн
Ремонт холодильної камери від 245 грн
Заміна фільтра в холодильнику Індивідуально
Встановлення вбудованого холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна компресора холодильника від 350 грн
Заміна терморегулятора в холодильнику Індивідуально
Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки) Індивідуально
Заміна лампочки в холодильнику Індивідуально
Заміна реле холодильника Індивідуально
Заміна / Встановлення випарника в холодильнику Індивідуально
Заміна ТЕНа в холодильнику Індивідуально
Заміна вентилятора холодильника Індивідуально
Встановлення холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна дисплея холодильника Індивідуально
Заміна капілярної трубки в холодильнику Індивідуально
Заміна ручки холодильника Індивідуально
Заміна дверки холодильника Індивідуально
Заміна полиць холодильника Індивідуально
Заміна плати холодильника (модуля управління) Індивідуально
Заміна таймера холодильника Індивідуально
Заміна петель холодильника Індивідуально

Ціни на Ремонт холодильника у Мукачеві

Назва Вартість
Ремонт холодильника від 350 грн
Заправка холодильника фреоном від 450 грн
Заміна ущільнювача холодильника від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Закарпатській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Закарпатській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Закарпатській області

Всі міста Закарпатській області
Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново

Холодильник – складна побутова техніка, при виході з ладу якої, ні в якому разі не варто намагатися самостійно встановити причину поломки і, тим більше, її ремонтувати. Кращий варіант розв'язання проблеми, який дозволить швидко і якісно повернути обладнання в робочий стан – звернення в сервіс з обслуговування холодильників.

Залежно від складності поломки і загального обсягу майбутніх ремонтних робіт, розрізняють три види ремонту холодильників:

 • Простий. В рамках простого ремонту майстер проводить діагностику агрегату, ремонт ущільнювача дверок холодильника, відновлює або замінює новими не ключові деталі холодильника. Наприклад, зламану вилку, перегорілу лампу індикатора, тріснуту полицю.
 • Ремонт середнього рівня складності. Надання таких послуг вже вимагає від майстра високої кваліфікації і солідного досвіду, оскільки найчастіше вони безпосередньо пов'язані з електромеханікою. Ремонт холодильників цього типу включає в себе відновлення або заміну важливих деталей техніки: трансформатора, пускозахисного реле, ТЕНа розморожування, термометра і т. д., заміну холодагента (фреону), усунення накопичених всередині корпусу забруднень і вологи, а також ремонт терморегулятора холодильника.
 • Складний (капітальний). При необхідності капітального ремонту побутових холодильників необхідний майстер, що володіє найвищою кваліфікацією. Це пов'язано з тим, що в ході його виконання потрібно відновити або замінити новими ключові деталі холодильника: трубопровід, осушувальний патрон, фільтр, випарник і т. д.Іноді доводиться робити ремонт компресора та плати управління холодильника

Сервіс побутових послуг з ремонту холодильників у Мукачеві Master911 приймає заявки на обслуговування, діагностику та ремонт холодильників від всіх відомих на сьогоднішній день виробників: Шарп (Sharp), Вестен (Westen), Арістон (Ariston), Део (Daewoo), Ханса (Hansa), Електролюкс (Electrolux), Рейнфорд (Rainford), Кристал (Crystal), Кайзер (Kaiser), Вірпул (Whirlpool), Мінськ, Вестфрост (Vestfrost), Хайер (Haier), Лібхерр (Liebherr), ЛЖ (LG), Хітачі (Hitachi), Горенье (Gorenje), Стінол (Stinol), Ямаха (Yamaha), Зануссі (Занусі / Zanussi), Сіменс (Siemens), Снайге (Snaige), Атлантік (Atlantic), Саратов, Ока (Oka), Бош (Bosch), Донбас, Канді (Candy), Прівілег (Privileg), Еленберг (Elenberg), АЕГ (AEG), Дніпро, Міле (Miele), Атлант (Atlant), Норд (Nord), Індесіт (Indesit), Панасонік (Panasonic), Голд (Gold), Ардо (Ardo), Самсунг (Samsung), Тошиба (Toshiba), Зіл (Zil), Технохолод, Беко (Beko) та багато інших.

Фахівці високої кваліфікації володіють великим досвідом у наданні повного спектра послуг для різних моделей техніки, незалежно від року випуску.

Як відбувається замовлення ремонту холодильника у Мукачеві

 • Перший крок для виклику майстра з ремонту холодильників у Мукачеві – звернення до маркетплейс Master911 і подання заявки. Для цього необхідно заповнити заявку на сайті або зв'язатися з нами в телефонному режимі.
 • Замовник повинен вказати фірму-виробника техніки, її модель та рік випуску, а також уточнити, в чому полягає некоректність роботи агрегату. На основі отриманих даних ми надаємо первинну консультацію, орієнтуємо яка приблизна ціна ремонту холодильника, і узгоджуємо час приїзду майстра.
 • Час може змінюватись в залежності від завантаженості, сезону та місцезнаходження фахівця, але в середньому через три години він виїжджає за вказаною клієнтом адресою.
 • Насамперед він проводить ретельний візуальний огляд несправного холодильника і комплексну діагностику. На основі цього він з'ясовує причину поломки і називає точну ціну ремонту холодильника. Після отримання згоди з боку замовника майстер стає до виконання необхідних ремонтних робіт.
 • Повернувши обладнання в робочий стан, спеціаліст видає акт виконаних робіт і гарантію на надані послуги.

Чому обирають нас

 • Сервіс побутових послуг Master911 пропонує повний спектр послуг з ремонту холодильників будь-якого рівня складності, незалежно від марки техніки, її моделі та року випуску, адже ми виконаємо ремонт навіть старих холодильників.
 • Заявки на виклик майстра на дім приймаються цілодобово, в будні, вихідні та святкові дні.
 • Ми надаємо первинну консультацію ще до приїзду майстра на етапі подачі заявки.
 • Оперативний виїзд фахівця (в середньому через три години).
 • Підтримка чистоти і обов'язкове прибирання майстром свого робочого місця.
 • Якщо агрегат не піддається ремонту, фахівець може надати допомогу в його продажі на запчастини.
 • Доступна ціна ремонту холодильника.
 • Приймається оплата готівкою та безготівковим переказом.
 • Master911 контролює весь процес від подачі заявки і до закінчення ремонту, а також допомагає у розв'язання спірних питань обом сторонам і, при необхідності, в оформленні документів.
 • Надання гарантій на всі надані послуги.

Поширені несправності серед безлічі

Як показує практика та досвід спеціалістів, найчастіше в заявках на виклик майстра додому фігурують такі «скарги» на несправність холодильника:

 • Всередині холодильника відсутнє освітлення або не працюють лампи індикатора. Найочевидніша причина, яка в першу чергу і буде перевірена майстром, - перегорання ламп. Однак в окремих випадках такий симптом вказує на збій у роботі електричного блоку або блоку управління.
 • Холодильник не вмикається. Техніка може не вмикатися внаслідок несправності вилки, проблем з електропроводкою або бути наслідком більш серйозних причин виходу з ладу головного модуля або компресора.
 • Холодильник видає сторонні звуки. Тут йдеться про різні варіанти шуму, що супроводжує роботу холодильника: гомін, стукіт, гуркіт і т. д. Досвідчений майстер переконається, що агрегат не стикається з меблями, а також перевірить кріплення двигуна (його нещільне прилягання також дає подібний шум). У тому випадку, якщо обидві з перерахованих причин виключені, фахівець проведе діагностику, в ході якої з'ясується, що проблема в невдалих спробах запуску компресора або в перепадах електричної напруги.
 • Холодильник працює безперервно. Якщо холодильник тривалий час працює без відключення, його необхідно відразу ж відключити від електричної мережі, оскільки подібний збій може призвести до небажаних наслідків: перегріву техніки. Виклик майстра додому теж не варто відкладати. Після приїзду фахівець проведе діагностику. Найбільш ймовірними причинами безперервної роботи холодильника є витік фреону і вихід з ладу компресора.
 • В холодильній камері накопичується вода. Така проблема належить до категорії досить поширених. У більшості випадків після проведення візуального огляду агрегату і його діагностики майстер констатує засмічення трубки для відведення талих вод.

Виїжджаємо у всі райони міста Мукачево і передмістя

Якщо потрібен оперативний, якісний і терміновий ремонт холодильників в Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново та інших містах Закарпатської області, звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911.

Майстри високої кваліфікації виїжджають зазвичай протягом трьох годин за вказаною в заявці адресою в межах міста Мукачево і в передмісті (Кольчино, Зняцьово, Павшино, Ракошино та інші населені пункти).