Ремонт холодильників у Мукачеві

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Мукачево та передмісті з виїздом по Закарпатській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту холодильників

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Встановлення холодильника (монтаж)

Встановлення вбудованого холодильника (монтаж)

Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки)

Заміна лампочки в холодильнику

Заміна / Встановлення випарника в холодильнику

Заміна ТЕНа в холодильнику

Заміна фільтра в холодильнику

Заміна дисплея холодильника

Заміна ручки холодильника

Заміна дверки холодильника

Заміна полиць холодильника

Заміна плати холодильника (модуля управління)

Заміна таймера холодильника

Заміна петель холодильника

Заміна шлейфу холодильника

Перевісити дверку холодильника

Підключення компресора холодильника

Ремонт компресора / двигуна холодильника

Ремонт терморегулятора холодильника

Ремонт плати управління холодильника (модуля управління)

Ремонт дверей холодильника (регулювання)

Ремонт випарника холодильнику

Ремонт дисплея холодильника

Ремонт вентилятора холодильника

Ремонт капілярної трубки холодильника

Ремонт реле холодильник

Ремонт ручки холодильника

Чистка капілярної трубки холодильника

Чистка фільтра холодильника

Вивіз старого холодильника (утилізація)

Скупка холодильників

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт холодильників у Мукачеві

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт холодильників

від 350 грн

Заправка холодильників фреоном

від 450 грн

Заміна ущільнювачів холодильників

від 350 грн

Часті питання по ремонту холодильників у Мукачеві

Відгуки по ремонту холодильників у Мукачеві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Холодильник – складна побутова техніка, при виході з ладу якої, ні в якому разі не варто намагатися самостійно встановити причину поломки і, тим більше, її ремонтувати. Кращий варіант розв'язання проблеми, який дозволить швидко і якісно повернути обладнання в робочий стан – звернення в сервіс з обслуговування холодильників.

Залежно від складності поломки і загального обсягу майбутніх ремонтних робіт, розрізняють три види ремонту холодильників:

 • Простий. В рамках простого ремонту майстер проводить діагностику агрегату, ремонт ущільнювача дверок холодильника, відновлює або замінює новими не ключові деталі холодильника. Наприклад, зламану вилку, перегорілу лампу індикатора, тріснуту полицю.
 • Ремонт середнього рівня складності. Надання таких послуг вже вимагає від майстра високої кваліфікації і солідного досвіду, оскільки найчастіше вони безпосередньо пов'язані з електромеханікою. Ремонт холодильників цього типу включає в себе відновлення або заміну важливих деталей техніки: трансформатора, пускозахисного реле, ТЕНа розморожування, термометра і т. д., заміну холодагента (фреону), усунення накопичених всередині корпусу забруднень і вологи, а також ремонт терморегулятора холодильника.
 • Складний (капітальний). При необхідності капітального ремонту побутових холодильників необхідний майстер, що володіє найвищою кваліфікацією. Це пов'язано з тим, що в ході його виконання потрібно відновити або замінити новими ключові деталі холодильника: трубопровід, осушувальний патрон, фільтр, випарник і т. д.Іноді доводиться робити ремонт компресора та плати управління холодильника

Сервіс побутових послуг з ремонту холодильників у Мукачеві Master911 приймає заявки на обслуговування, діагностику та ремонт холодильників від всіх відомих на сьогоднішній день виробників: Шарп (Sharp), Вестен (Westen), Арістон (Ariston), Део (Daewoo), Ханса (Hansa), Електролюкс (Electrolux), Рейнфорд (Rainford), Кристал (Crystal), Кайзер (Kaiser), Вірпул (Whirlpool), Мінськ, Вестфрост (Vestfrost), Хайер (Haier), Лібхерр (Liebherr), ЛЖ (LG), Хітачі (Hitachi), Горенье (Gorenje), Стінол (Stinol), Ямаха (Yamaha), Зануссі (Занусі / Zanussi), Сіменс (Siemens), Снайге (Snaige), Атлантік (Atlantic), Саратов, Ока (Oka), Бош (Bosch), Донбас, Канді (Candy), Прівілег (Privileg), Еленберг (Elenberg), АЕГ (AEG), Дніпро, Міле (Miele), Атлант (Atlant), Норд (Nord), Індесіт (Indesit), Панасонік (Panasonic), Голд (Gold), Ардо (Ardo), Самсунг (Samsung), Тошиба (Toshiba), Зіл (Zil), Технохолод, Беко (Beko) та багато інших.

Фахівці високої кваліфікації володіють великим досвідом у наданні повного спектра послуг для різних моделей техніки, незалежно від року випуску.

Як відбувається замовлення ремонту холодильника у Мукачеві

 • Перший крок для виклику майстра з ремонту холодильників у Мукачеві – звернення до маркетплейс Master911 і подання заявки. Для цього необхідно заповнити заявку на сайті або зв'язатися з нами в телефонному режимі.
 • Замовник повинен вказати фірму-виробника техніки, її модель та рік випуску, а також уточнити, в чому полягає некоректність роботи агрегату. На основі отриманих даних ми надаємо первинну консультацію, орієнтуємо яка приблизна ціна ремонту холодильника, і узгоджуємо час приїзду майстра.
 • Час може змінюватись в залежності від завантаженості, сезону та місцезнаходження фахівця, але в середньому через три години він виїжджає за вказаною клієнтом адресою.
 • Насамперед він проводить ретельний візуальний огляд несправного холодильника і комплексну діагностику. На основі цього він з'ясовує причину поломки і називає точну ціну ремонту холодильника. Після отримання згоди з боку замовника майстер стає до виконання необхідних ремонтних робіт.
 • Повернувши обладнання в робочий стан, спеціаліст видає акт виконаних робіт і гарантію на надані послуги.

Чому обирають нас

 • Сервіс побутових послуг Master911 пропонує повний спектр послуг з ремонту холодильників будь-якого рівня складності, незалежно від марки техніки, її моделі та року випуску, адже ми виконаємо ремонт навіть старих холодильників.
 • Заявки на виклик майстра на дім приймаються цілодобово, в будні, вихідні та святкові дні.
 • Ми надаємо первинну консультацію ще до приїзду майстра на етапі подачі заявки.
 • Оперативний виїзд фахівця (в середньому через три години).
 • Підтримка чистоти і обов'язкове прибирання майстром свого робочого місця.
 • Якщо агрегат не піддається ремонту, фахівець може надати допомогу в його продажі на запчастини.
 • Доступна ціна ремонту холодильника.
 • Приймається оплата готівкою та безготівковим переказом.
 • Master911 контролює весь процес від подачі заявки і до закінчення ремонту, а також допомагає у розв'язання спірних питань обом сторонам і, при необхідності, в оформленні документів.
 • Надання гарантій на всі надані послуги.

Поширені несправності серед безлічі

Як показує практика та досвід спеціалістів, найчастіше в заявках на виклик майстра додому фігурують такі «скарги» на несправність холодильника:

 • Всередині холодильника відсутнє освітлення або не працюють лампи індикатора. Найочевидніша причина, яка в першу чергу і буде перевірена майстром, - перегорання ламп. Однак в окремих випадках такий симптом вказує на збій у роботі електричного блоку або блоку управління.
 • Холодильник не вмикається. Техніка може не вмикатися внаслідок несправності вилки, проблем з електропроводкою або бути наслідком більш серйозних причин виходу з ладу головного модуля або компресора.
 • Холодильник видає сторонні звуки. Тут йдеться про різні варіанти шуму, що супроводжує роботу холодильника: гомін, стукіт, гуркіт і т. д. Досвідчений майстер переконається, що агрегат не стикається з меблями, а також перевірить кріплення двигуна (його нещільне прилягання також дає подібний шум). У тому випадку, якщо обидві з перерахованих причин виключені, фахівець проведе діагностику, в ході якої з'ясується, що проблема в невдалих спробах запуску компресора або в перепадах електричної напруги.
 • Холодильник працює безперервно. Якщо холодильник тривалий час працює без відключення, його необхідно відразу ж відключити від електричної мережі, оскільки подібний збій може призвести до небажаних наслідків: перегріву техніки. Виклик майстра додому теж не варто відкладати. Після приїзду фахівець проведе діагностику. Найбільш ймовірними причинами безперервної роботи холодильника є витік фреону і вихід з ладу компресора.
 • В холодильній камері накопичується вода. Така проблема належить до категорії досить поширених. У більшості випадків після проведення візуального огляду агрегату і його діагностики майстер констатує засмічення трубки для відведення талих вод.

Виїжджаємо у всі райони міста Мукачево і передмістя

Якщо потрібен оперативний, якісний і терміновий ремонт холодильників в Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново та інших містах Закарпатської області, звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911.

Майстри високої кваліфікації виїжджають зазвичай протягом трьох годин за вказаною в заявці адресою в межах міста Мукачево і в передмісті (Кольчино, Зняцьово, Павшино, Ракошино та інші населені пункти).