Заміна компресора холодильника у Ужгороді

від 500 грн

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компресора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну компресора в холодильниках у Ужгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні компресора в холодильниках у Ужгороді

Відгуки по заміні компресора в холодильниках у Ужгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Компресор різного типу вважається важливою деталлю холодильного й морозильного агрегату, що відповідає за систему охолодження. Найправильніше рішення в разі збою в роботі мотора-компресора - заміна, оскільки виконаний ремонт не кожен раз може гарантувати його безперебійну роботу надалі. До причин збою мотора-компресора можна відносити:

 • тривалу роботу морозильника без перерв, на великих оборотах через активну послугу суперзаморозки;
 • скачки напруги струму в електромережі;
 • нещільне прилягання дверей обох камер холодильних агрегатів.

Ознаки несправного компресора:

 • перемерзання продуктів в камері;
 • наростання сніжної кірки на стінці холодильного агрегату;
 • постійна робота двигуна;
 • електродвигун включається, тільки охолодження не відзначається;
 • в період роботи холодильного обладнання чутні не звичайні звуки;
 • підвищення температурного режиму в камері.

Чи виконується самостійна заміна компресора холодильника?

Багато власників холодильників, які зіштовхнулися з пошкодженням мотора-компресора, намагаються зробити ремонт самостійно. Потрібно усвідомлювати, що зробити це не просто, оскільки потрібні не тільки практичні навички й технічні знання, а й інструменти, специфічне обладнання. Крім того, в результаті допущення помилки у процесі дилетантської роботи, існує ймовірність збільшити проблему. Це здатне обернутися дорогим ремонтом, в тому числі й невиправним висновком холодильного обладнання з ладу.

Найбезпечнішим рішенням в ситуації, коли компресор зовсім не працює або працює не коректно є звернення до кваліфікованого майстра з ремонту холодильного обладнання в сервісі Master911. Наші техніки пропонують реєстр послуг з виїздом за адресою. Наш виконавець здійснить діагностику й огляд, встановить справжню причину неполадки й виконає необхідний ремонт або заміну компресора холодильника за середньоринковою ціною. Такий варіант дасть шанс відкинути ризики та допоможе заощадити на транспортуванні габаритного обладнання в сервіс і назад, і мати гарантії на виконаний ремонт.

Master911 - заміна або ремонт компресора холодильника

При виявленні будь-якої поломки в роботі побутового холодильного агрегату звертайтеся в Master911. Ми оформляємо замовлення на виклик техніка в режимі 24/7 у вихідні, робочі та святкові дні. Наші професіонали готові працювати з рефрижераторами практично всіх моделей і марок: Lg, Samsung (Самсунг), Beko (Беко), Snaige (Снайге), Liebherr (Лібхер), Vestfrost (Вестфрост), Донбас, Rainford, Норд, ARDO (Ардо), Whirlpool (Вірпул), Indesit (Індезіт), Atlant (Атлант) та інших.

В момент оформлення заявки ми зазвичай ставимо кілька питань для уточнення щодо моделі, фірми-виробника й року виготовлення холодильника і, крім того, самої причини виклику (як, наприклад, діагностика, ремонт або заміна компресора холодильника, вартість). Ціна потрібної сервісної послуги, на основі отриманих даних, буде відома замовнику ще до прибуття фахівця, крім того, буде надана й рекомендація. Сума всіх типових послуг вказана в прейскуранті, якщо в телефонному режимі не вдалося встановити точну причину поломки та масштаб необхідних робіт, тоді остаточна ціна буде озвучена тільки після діагностичних робіт. Запевняємо, що після діагностики озвучена техніком ціна буде дорівнювати зафіксованій у прейскуранті.

Якщо ви зателефонували в сервіс Master911, то можете сподіватися на:

 • грамотну інформацію та консультацію щодо приблизної вартості до приїзду майстра;
 • оформлення заявки в режимі 24/7;
 • швидкий виїзд фахівця за вказаною адресою;
 • високий рівень якості, компетентність і професіоналізм самої послуги.

Наші фахівці дотримуються порядку й чистоти на своєму робочому місці, культурні та не курять.

Цікавить заміна або діагностика компресора в холодильнику?

Сервіс Master911 пропонує послуги з виправлення холодильників всіх брендів з оперативним виїздом техніка в невеликі населені пункти й великі міста Закарпатської області.

Плюси сервісу побутових послуг Master911:

 • Підтримка у розв'язанні конфліктних ситуацій. Всі техніки Master911 при прийманні на роботу проходять обов'язкову верифікацію особистих даних. Тому, при прояві недбалого ставлення майстра до своїх обов'язків, повідомте нам, і ми проявимо підтримку у розв'язанні виниклого інциденту.
 • Відповідальність. За якість послуг наші професіонали беруть на себе серйозну відповідальність. Саме тому, якщо ви помітили будь-які недоробки в ремонті майстра, телефонуйте в службу підтримки клієнтів, і ми гарантуємо, що вони будуть виправлені якнайшвидше.
 • Дотримання гарантійних зобов'язань. Кожен технік сервісу побутових послуг Master911 надає гарантійні сертифікати на проведені послуги та встановлені блоки, деталі, вузли.
 • Дотримання порядку в робочій зоні. Обов'язкове прибирання місця роботи є важливою частиною послуги.
 • Комфортна система оплати: готівкою, банківською картою або безготівковим переказом.
 • Ми працюємо згідно з договором. Перед початком роботи, пов'язаної з діагностикою, обслуговуванням, налагодженням або ремонтом холодильного обладнання, ми укладаємо договір із замовниками. У ньому фіксується розцінка послуги, яка збігається з наявною в прайс-листі.

Працюємо щодня у Ужгороді з виїздом по Закарпатській області

Робота здійснюється по Закарпатській області

Сервіс домашнього ремонту Master911 має майстрів майже в кожному дрібному та великому населеному пункті Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново). У зв'язку з цим, наші замовники, що знаходяться в даній області, мають можливість очікувати на прибуття професіонала в день складання замовлення. У цій ситуації величезною перевагою є не тільки оперативність надання послуги, а й значна економія на транспортних витратах.

Іноді, через велику сезонну завантаженість, приїзд професіонала може перенестися на наступний день, про це вас проінформують під час оформлення замовлення.

Приймаємо замовлення в м. Ужгород з виїздом за адресою

Якщо ви проживаєте в межах міста Ужгород, виїзд техніка займе приблизно 3 години з моменту подачі заявки

Приймаємо заявки в передмістях Ужгорода

Хто живе в передмісті Ужгорода (Середнє, Кам'яниця, Невицьке, Шишлівці, Паладь-Комарівці, Кінчеш, Коритняни, Минай, Барвінок, Баранинці, Розівка, Концово, Сторожниця, Нижнє Солотвино, Підгорб), може очікувати появу досвідченого фахівця вже через 4-5 годин.

Якщо вам потрібна якісна заміна мотора-компресора холодильника й підійде доцільна вартість послуги, телефонуйте в Master911. Ми гарантуємо, що наданий нами сервіс вас не розчарує!