globe ru

Ремонт бойлера у Ужгороді

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту бойлера стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики бойлера на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Бойлер
Назва Вартість
Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері Індивідуально
Заміна терморегулятора в бойлері Індивідуально
Заміна термостата бойлера Індивідуально
Заміна фланця в бойлері Індивідуально
Усунути протікання в бойлері Індивідуально
Ремонт терморегулятора бойлера Індивідуально
Чистка предохранительного клапана в бойлере Індивідуально
Діагностика бойлера Індивідуально
Утилізація бойлера Індивідуально
Скупка бойлерів Індивідуально
Ремонт термостата бойлера Індивідуально

Ціни на Ремонт бойлера у Ужгороді

Назва Вартість
Ремонт бойлера від 350 грн
Встановлення бойлера від 650 грн
Чистка бойлера від 450 грн
Заміна ТЕНа бойлера від 300 грн
Обслуговування бойлера від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Закарпатській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Закарпатській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Закарпатській області

Всі міста Закарпатській області
Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново

Поширені несправності водогрійного обладнання

 • Потрібна заміна терморегулятора (термостата) в бойлері. У разі, якщо терморегулятор не регулює температуру нагрівання, значить вода почне перегріватися або навпаки не зможе прогріватися до виставленої температури, що в результаті призведе до зайвого витрачання електроенергії та інших прикрих наслідків.
 • Потрібна заміна зворотного клапана бойлера. Якщо тиск в магістралі не перевищує нормативний, а зворотний клапан підтікає, то це означає, що за період експлуатації він забивається частками іржі або накипу. Для розв'язання проблеми потрібна заміна клапана скидання тиску.
 • Ремонт або заміна ТЕНа бойлера. Якщо слабо підігріває воду, чути якісь звуки або не вдається включити, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі й звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Частою причиною того факту, що нагрівальний прилад покрився накипом, є підвищена інтенсивність використання, низька якість води, що нагрівається, фізичне зношення. Відповідно, потрібно робити очищення, обстеження, профілактику, а за необхідності й заміну непридатних компонентів.
 • Потрібна заміна датчика температури в бойлері. У тому випадку, якщо термодатчик в бойлері поламався, потрібно його заміна. Ознаки поломки: не вимикається нагрівання, постійні стрибки даних на моніторі, на дисплеї світиться помилка, невідповідність встановленої температури води.
 • Потрібна заміна анода в бойлері. Єдиний захист зварювальних швів і внутрішніх стінок ємності для води від корозії та руйнування - анод, виконаний з магнієвого сплаву. Якщо заміна магнієвого анода виконується не вчасно, у цьому випадку настає момент, коли дана ситуація (за умови застосування води низької якості) веде до пошкодження стінок бака або ж емалевого шару, що врешті-решт може послужити причиною протікання водонагрівача.

Важливі поради, які потребують уваги!

 • Не робіть ремонт бойлера вдома власними руками. Не пробуйте самі починати ремонт бойлера, користуючись порадами з відеоматеріалів на ютубі (youtube). Виробники бойлерів категорично не радять це виконувати. Як показує практика, дилетантський, самостійний, непрофесійний ремонт призводить до серйознішого ремонту.
 • Не ризикуйте користуватися послугами сумнівних виконавців. Послуга з ремонту бойлера, що надається фахівцем спірної кваліфікації - небезпечна справа, аналогічно, як і самостійний ремонт. Це обумовлено тим, що такий "фахівець" не видає жодних письмово оформлених гарантій на наданий сервіс і також зовсім не готовий брати відповідальність на себе.

  Досить часто, коли техніка ще раз поламається, вони не поспішають приїжджати або з неперевіреними фахівцями наразі немає зв'язку. Ми можемо запропонувати пунктуальних, надійних, ввічливих, навчених і перевірених техніків з практичним досвідом роботи від обслуговування, очищення, монтажу і аж до комплексного ремонту водонагрівачів у Ужгороді!

Робота ведеться з усіма популярними виробниками: Гарантерм (Garanterm), Галмет (вулкан / Galmet), Арістон (Ariston), Аміна (Amina), Горенье (Gorenje), Новатек (Nova Tec), Термал (Termal), Баксі (Baxi), Атлант (Atlant), Астон (Aston), Термона (Thermona), Віллер (Willer), Бош (Bosch), Термекс (Thermex), АЕГ (AEG), Рода (Roda), Зануссі (Занусі / Zanussi), Термет (Termet), Чайка), Атлантік (Atlantic), Індесіт (Indesit), Атмор (Atmor), Фагор (Fagor), Ферролі (Феролі / Ferroli), Гарантерм (Garanterm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Електролюкс (Electrolux), Тессі (Tesy), Раунд (Round), Хай Терм (Hi-Therm) і масою інших!

Що ви отримаєте?

Кожен замовник зможе покладатися на професійного майстра, який здатний надати цілий ряд послуг з чищення, ремонту, обслуговування, монтажу або діагностики бойлера практично всіх популярних моделей і будь-якого ступеня складності!

Кілька додаткових позитивних якостей сервісу послуг з ремонту бойлерів у Ужгороді Master911:

 • Реальні ціни. У нас доступні ціни, які відповідають досвіду майстра. Ви зможете дізнатися конкретно, яка вартість ремонту бойлерів у Ужгороді, ще до того, як приїде наш виконавець.
 • Чистота, акуратність, пунктуальність, ввічливість, компетентність і відповідальність наших майстрів. По завершенні робіт у список сервісних послуг входить обов'язкове прибирання місця роботи.
 • Гарантія. Зобов'язання по гарантії на надані послуги і змонтовані блоки, вузли, запасні частини, деталі.
 • Гнучка оплата. Допустимість оплати готівкою, безготівковим переказом або банківською картою.
 • Цілодобове приймання замовлень. Працюємо за графіком 24/7, звертайтеся в будь-який зручний для вас час.
 • Фіксована вартість сервісних послуг. Ціна ремонту бойлерів у Ужгороді відповідає узгодженим прейскурантом і не змінюється після приїзду техніка додому.
 • Присутність договору. Після закінчення ремонтних робіт надаємо акт про виконані послуги.
 • Екстрений виїзд. Приїжджаємо за вказаним місцем проживання в межах 2,5-3 годин.

Як замовити майстра?

А замовити майстра з ремонту бойлерів у Ужгороді досить просто, на все затрачається не більш2-3 хвилин:

 1. Подача замовлення. Подати заяву на виклик досвідченого майстра з налагодження бойлерів у Ужгороді можна в телефонному режимі або на сайті.
 2. Треба відповісти на деякі питання. При оформленні заявки потрібно дати відповіді на деякі питання. В результаті цього ми можемо дати відповідь на ваші запитання на тему ціни (наприклад, "як довго чекати приходу спеціаліста, яка ціна ремонту бака бойлера, скільки обходиться перевстановлення термостата?").
 3. Приїзд виконавця плюс послуга. Через 2-3 години після подачі замовлення фахівець виїжджає за вказаною адресою для надання сервісних послуг.

Виклик фахівця за ремонту водонагрівача у Ужгороді та Закарпатської області

Цікавить перевірка, ремонт, налаштування та обслуговування водогрійного обладнання у Ужгороді? Ви можете на нас розраховувати - вирішимо проблеми за 1 приїзд, даємо гарантію, оригінальні запчастини, у нас фіксовані ціни!

Виїзд по місту Ужгорода

У тому випадку, якщо ви робите замовлення на виклик в межах Ужгорода, то приїжджаємо приблизно протягом 3-х годин після факту отримання заяви.

Можливість виїзду виконавця за Закарпатській області

Техніки проживають практично в усіх містах, селах і селищах Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново), саме тому у більшості випадків, ми приходимо в цей же день!

Виклик техніка в передмістя Ужгорода

Виїзд фахівця в передмістя Ужгорода () може зайняти в середньому 4-5 годин.

Звертайтеся за послугами в сервісний центр Master911 вже зараз і будьте впевнені в гідній якості, своєчасному отриманні і гарантованому результаті наданих сервісних послуг від перевірених, навчених, ввічливих, відповідальних і пунктуальних майстрів!