Ремонт бойлера у Ужгороді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ужгороді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Заміна анода бойлера

Ремонт бака бойлера

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера

Ремонт проточного водонагрівача

Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері

Заміна термостата бойлера

Заміна фланця в бойлері

Усунути протікання в бойлері

Ремонт терморегулятора (термостата) бойлера

Чистка предохранительного клапана в бойлере

Діагностика бойлера

Утилізація бойлера

Скупка бойлерів

Цінові пропозиції по ремонту бойлерів від найкращих майстрів у Ужгороді

Дмитро В

Був(ла) на сайті 2 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт бойлерів у Ужгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту бойлерів у Ужгороді

Відгуки по ремонту бойлерів у Ужгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Поширені несправності водогрійного обладнання

 • Потрібна заміна терморегулятора (термостата) в бойлері. У разі, якщо терморегулятор не регулює температуру нагрівання, значить вода почне перегріватися або навпаки не зможе прогріватися до виставленої температури, що в результаті призведе до зайвого витрачання електроенергії та інших прикрих наслідків.
 • Потрібна заміна зворотного клапана бойлера. Якщо тиск в магістралі не перевищує нормативний, а зворотний клапан підтікає, то це означає, що за період експлуатації він забивається частками іржі або накипу. Для розв'язання проблеми потрібна заміна клапана скидання тиску.
 • Ремонт або заміна ТЕНа бойлера. Якщо слабо підігріває воду, чути якісь звуки або не вдається включити, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі й звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Частою причиною того факту, що нагрівальний прилад покрився накипом, є підвищена інтенсивність використання, низька якість води, що нагрівається, фізичне зношення. Відповідно, потрібно робити очищення, обстеження, профілактику, а за необхідності й заміну непридатних компонентів.
 • Потрібна заміна датчика температури в бойлері. У тому випадку, якщо термодатчик в бойлері поламався, потрібно його заміна. Ознаки поломки: не вимикається нагрівання, постійні стрибки даних на моніторі, на дисплеї світиться помилка, невідповідність встановленої температури води.
 • Потрібна заміна анода в бойлері. Єдиний захист зварювальних швів і внутрішніх стінок ємності для води від корозії та руйнування - анод, виконаний з магнієвого сплаву. Якщо заміна магнієвого анода виконується не вчасно, у цьому випадку настає момент, коли дана ситуація (за умови застосування води низької якості) веде до пошкодження стінок бака або ж емалевого шару, що врешті-решт може послужити причиною протікання водонагрівача.

Важливі поради, які потребують уваги!

 • Не робіть ремонт бойлера вдома власними руками. Не пробуйте самі починати ремонт бойлера, користуючись порадами з відеоматеріалів на ютубі (youtube). Виробники бойлерів категорично не радять це виконувати. Як показує практика, дилетантський, самостійний, непрофесійний ремонт призводить до серйознішого ремонту.
 • Не ризикуйте користуватися послугами сумнівних виконавців. Послуга з ремонту бойлера, що надається фахівцем спірної кваліфікації - небезпечна справа, аналогічно, як і самостійний ремонт. Це обумовлено тим, що такий "фахівець" не видає жодних письмово оформлених гарантій на наданий сервіс і також зовсім не готовий брати відповідальність на себе.

  Досить часто, коли техніка ще раз поламається, вони не поспішають приїжджати або з неперевіреними фахівцями наразі немає зв'язку. Ми можемо запропонувати пунктуальних, надійних, ввічливих, навчених і перевірених техніків з практичним досвідом роботи від обслуговування, очищення, монтажу і аж до комплексного ремонту водонагрівачів у Ужгороді!

Робота ведеться з усіма популярними виробниками: Гарантерм (Garanterm), Галмет (вулкан / Galmet), Арістон (Ariston), Аміна (Amina), Горенье (Gorenje), Новатек (Nova Tec), Термал (Termal), Баксі (Baxi), Атлант (Atlant), Астон (Aston), Термона (Thermona), Віллер (Willer), Бош (Bosch), Термекс (Thermex), АЕГ (AEG), Рода (Roda), Зануссі (Занусі / Zanussi), Термет (Termet), Чайка), Атлантік (Atlantic), Індесіт (Indesit), Атмор (Atmor), Фагор (Fagor), Ферролі (Феролі / Ferroli), Гарантерм (Garanterm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Електролюкс (Electrolux), Тессі (Tesy), Раунд (Round), Хай Терм (Hi-Therm) і масою інших!

Що ви отримаєте?

Кожен замовник зможе покладатися на професійного майстра, який здатний надати цілий ряд послуг з чищення, ремонту, обслуговування, монтажу або діагностики бойлера практично всіх популярних моделей і будь-якого ступеня складності!

Кілька додаткових позитивних якостей сервісу послуг з ремонту бойлерів у Ужгороді Master911:

 • Реальні ціни. У нас доступні ціни, які відповідають досвіду майстра. Ви зможете дізнатися конкретно, яка вартість ремонту бойлерів у Ужгороді, ще до того, як приїде наш виконавець.
 • Чистота, акуратність, пунктуальність, ввічливість, компетентність і відповідальність наших майстрів. По завершенні робіт у список сервісних послуг входить обов'язкове прибирання місця роботи.
 • Гарантія. Зобов'язання по гарантії на надані послуги і змонтовані блоки, вузли, запасні частини, деталі.
 • Гнучка оплата. Допустимість оплати готівкою, безготівковим переказом або банківською картою.
 • Цілодобове приймання замовлень. Працюємо за графіком 24/7, звертайтеся в будь-який зручний для вас час.
 • Фіксована вартість сервісних послуг. Ціна ремонту бойлерів у Ужгороді відповідає узгодженим прейскурантом і не змінюється після приїзду техніка додому.
 • Присутність договору. Після закінчення ремонтних робіт надаємо акт про виконані послуги.
 • Екстрений виїзд. Приїжджаємо за вказаним місцем проживання в межах 2,5-3 годин.

Як замовити майстра?

А замовити майстра з ремонту бойлерів у Ужгороді досить просто, на все затрачається не більш2-3 хвилин:

 1. Подача замовлення. Подати заяву на виклик досвідченого майстра з налагодження бойлерів у Ужгороді можна в телефонному режимі або на сайті.
 2. Треба відповісти на деякі питання. При оформленні заявки потрібно дати відповіді на деякі питання. В результаті цього ми можемо дати відповідь на ваші запитання на тему ціни (наприклад, "як довго чекати приходу спеціаліста, яка ціна ремонту бака бойлера, скільки обходиться перевстановлення термостата?").
 3. Приїзд виконавця плюс послуга. Через 2-3 години після подачі замовлення фахівець виїжджає за вказаною адресою для надання сервісних послуг.

Виклик фахівця за ремонту водонагрівача у Ужгороді та Закарпатської області

Цікавить перевірка, ремонт, налаштування та обслуговування водогрійного обладнання у Ужгороді? Ви можете на нас розраховувати - вирішимо проблеми за 1 приїзд, даємо гарантію, оригінальні запчастини, у нас фіксовані ціни!

Виїзд по місту Ужгорода

У тому випадку, якщо ви робите замовлення на виклик в межах Ужгорода, то приїжджаємо приблизно протягом 3-х годин після факту отримання заяви.

Можливість виїзду виконавця за Закарпатській області

Техніки проживають практично в усіх містах, селах і селищах Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново), саме тому у більшості випадків, ми приходимо в цей же день!

Виклик техніка в передмістя Ужгорода

Виїзд фахівця в передмістя Ужгорода () може зайняти в середньому 4-5 годин.

Звертайтеся за послугами в сервісний центр Master911 вже зараз і будьте впевнені в гідній якості, своєчасному отриманні і гарантованому результаті наданих сервісних послуг від перевірених, навчених, ввічливих, відповідальних і пунктуальних майстрів!