Встановлення газової колонки у Ужгороді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ужгороді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Ужгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Ужгороді

Відгуки по встановленню газових колонок у Ужгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка, налаштування, сервісне обслуговування, ремонт газового водонагрівача повинні обов'язково виконуватися досвідченим, кваліфікованим і надійним (перевіреним) майстром, володіє допусками до газових робіт. Підключення газової колонки повинно робитися за дотримання затверджених правил пожежної безпеки (належного діаметру газоходу, природної вентиляції, якості (вогнестійкості) матеріалів, прилеглих до пристрою поверхонь і так далі).

Етапи монтажу газового водонагрівача:

 1. При необхідності, розбирання проточного водонагрівача;
 2. Перевірка на наявність тяги у вентиляційній системі;
 3. Підготовка зони монтування;
 4. Кріплення водонагрівача до меблів або стіни;
 5. Під'єднання до водопроводу;
 6. Підключення гнучкого шланга;
 7. Приєднання до повітропроводу;
 8. Випробування на предмет витоку газу на стиках газового контуру, а також в місці підключення до загальної системи.

Виконавці нашого сервісу мають досвід роботи з газовими колонками різних моделей, марок, виробників: АЕГ (AEG), Херманн (Hermann), Кайзер (Kaiser), Діон (Dion), Юнкерс (Junkers), Самсунг (Samsung), Електролюкс (Electrolux), Еталон (Etalon), Рода (Roda), Матрікс (Matrix), Термо Альянс (Thermo Alliance), Демрад (Demrad), Термона (Thermona), Мілла (Міла / Milla), Міле (Miele), Львів, Крауф (Krauf), Роктерм (Rocterm), Рока (Roca), Сакура (Sakura), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Термекс (Thermex), Протерм (Protherm), Атлантік (Atlantic), Ферролі (Феролі / Ferroli), Атон (Aton), Новатек (Nova Tec), Астон (Aston), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Саванна (Савана / Savanna), Віссманн (Вісман / Viessmann), Бош (Bosch), Нева (Neva), Зануссі (Занусі / Zanussi), Селена (Selena), Беретта (Берета / Beretta), Аквахіт (Aquaheat), Грандіні (Grandini), Вестен (Westen), Аміна (Amina), Арістон (Ariston), Нескар (Neckar), Термолайн (Termoline), Іммергаз (Immergas), Термет (Termet), Росс (Ross), Данко (Danko), Горенье (Gorenje), Мора (Mora), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Піраміда (Pyramida) та інших.

Зверніть увагу! Наполегливо рекомендуємо не користуватися сервісами підозрілих майстрів

Запросивши майстри з "вулиці" для ремонту, підключення й установки газової колонки у Ужгороді, Ви ризикуєте не тільки працездатністю, гарантією, справністю, цілісністю пристрою, але й здоров'ям і навіть життям сусідів і своїх близьких.

Фахівець сумнівною професійної підготовки ніколи не візьме гарантійну відповідальність за вашу апаратуру, крім того, вам не нададуть акт про виконання робіт та гарантійний талон.

Яким чином обчислюється наша ціна?

Ціна установки газової колонки на рівні середньоринкової, зафіксована в прайсі, якому слідують виконавці нашого сервісу. Такий метод відкидає можливість маніпуляцій з тарифами.

Щоб визначити, до якого типу буде ставитися потрібна послуга: стандартна (типова) або нестандартна (що рідко зустрічається), ми зобов'язані поставити ряд необхідних питань.

Так звана нестандартна (незвичайна) послуга/несправність (складно визначити)

У нестандартній послузі/неполадці неможливо розрахувати заздалегідь формат необхідних майбутніх робіт, у зв'язку з цим кошторис розраховується майстром після діагностичних робіт. Ми здійснюємо контроль і гарантуємо, що вартість завжди відповідає затвердженому прайсу.

Стандартна (типова) послуга/проблема

У тому випадку, якщо розмова ведеться про базову сервісну послугу (або часту неполадку), зокрема, "вартість установки газової колонки", точна розцінка визначається заздалегідь, ще до прибуття майстра, вона зафіксована й постійна.

Остаточна ціна нашої послуги з діагностики, демонтажу, перевірки, наладки, монтажу газових колонок у Ужгороді безпосередньо залежить від типу неполадки, вартості на витратні матеріали й автотранспортних витрат.

Які важливі переваги Ви будете мати?

Основні й важливі плюси сервісу побутових послуг Master911:

 • Компетентність, пунктуальність, доброзичливе ставлення і ввічливість наших майстрів;
 • Початкова консультація, можемо зорієнтувати в ціні сервісних послуг в ході приймання замовлення;
 • Надання гарантій на змінені запчастини та всі виконані послуги, а також акту виконаних робіт;
 • Охайність, акуратність спеціаліста й неодмінне прибирання свого робочого місця;
 • Графік оформлення заявок на виклик техніка в режимі 24/7;
 • Можливість вибору варіанта оплати послуг;
 • Невисокі, фіксовані й обґрунтовані тарифи;
 • Екстрений прихід спеціаліста (в основному, через 3 години після подачі замовлення).

Додаткові переваги:

 • Швидкість виконання заявки. Оформивши заявку на будь-яку сервісну послугу (наприклад, налагодження, перевірка, установка газової колонки у Ужгороді, ремонт водонагрівачів у Ужгороді, демонтаж/монтаж газової колонки у Ужгороді і так далі), наш замовник через кілька хвилин отримує контактні дані техніка, який знаходиться досить близько. Наша логістика дозволяє техніку прийти протягом двох-трьох годин після подачі заявки.
 • Всі послуги в єдиному офісі. Ми готові надати кваліфіковані побутові сервісні послуги в широкому діапазоні. Наші техніки приїжджають за викликами для технічного обслуговування, діагностики або усунення різних несправностей (бойлера, кондиціонера, газового котла, пральної машини, газової колонки, холодильника тощо). Крім того, ви зможете зробити заявку на збирання меблів, вивіз господарських відходів (сміття), проведення електромонтажних, будівельних, сантехнічних та багатьох інших видів робіт. Сервіс побутових послуг Master911 дає можливість в будь-яких ситуаціях звертатися за допомогою до професійних, надійних, перевірених техніків, отже, не варто кожного разу розшукувати виконавця на інших (часом і підозрілих) інтернет-сторінках.
 • Гарантійні зобов'язання. Прийняття на себе відповідальності за надані майстрами сервісу послуги й замінені в процесі наладки запасні частини, деталі, комплектуючі, визнають наші гарантії, надані кожному клієнту.
 • Виробничий досвід. Ми співпрацюємо лише з досвідченими фахівцями, які мають допуск до газових робіт. При укладенні договору про співпрацю ми верифікуємо паспортні дані, приймаємо іспит на підготовленість.

Як викликати виконавця зі встановлення газових колонок у Ужгороді?

 1. Зробіть замовлення. Прямо на сайті або зв'язавшись з нами в телефонному режимі.
 2. Дайте відповідь на основні уточнювальні питання. На основі прийнятої додаткової інформації про вашу апаратуру й потрібні послуги ми надамо цілком конкретну консультацію та зможемо визначитися з вартості майбутніх робіт ще до приходу майстра.
 3. Безпосередньо надання сервісних послуг. Приблизно протягом 3-х годин після оформлення заявки виконавець виїжджає за потрібною адресою. Орієнтовна тривалість ремонту - 1-2 години.

Виклик пунктуального, надійного, досвідченого фахівця у Ужгороді і Закарпатській області

У випадку, якщо Ви цікавитеся установкою газових колонок у Ужгороді недорого, надійно, професійно й оперативно, звертайтеся в сервіс домашнього ремонту Master911.

Виїзд в передмістя Ужгород

На приїзд виконавця в передмістя Ужгорода, можливо, знадобиться часу трохи більше - близько 5-6-ти годин.

Виїзд майстра по місту Ужгорода

Людям, які проживають у межах міста, Ужгорода, потрібно чекати приходу кваліфікованого виконавця з допуском до проведення такого виду діяльності вже через 3-4 години після подачі заявки.

Ми виїжджаємо по Закарпатській області

Практично у всіх селищах, містах, селах Закарпатської області у нас є перевірені, підготовлені, досвідчені фахівці, завдяки чому на прихід майстра Ви зможете очікувати в день оформлення замовлення.

Техніки надають гарантійні зобов'язання на монтаж газової колонки у Ужгороді. І додатковий позитивний момент - фіксована й досить низька ціна монтажу побутових агрегатів. Телефонуйте в наш сервіс послуг перевірених майстрів!