Ремонт газової плити у Ужгороді

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Ужгород та передмісті з виїздом по Закарпатській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових плит

Назва послуги Середня вартість

Ремонт крана газової плити

Підключення газової плити

Заміна скла в газовій плиті

Ремонт / Заміна термопари (газ контролю) газової плити

Заміна газового шлангу

Встановлення газової плити (монтаж)

Підключити варильну панель (газову поверхню)

Заміна газової плити

Демонтаж газової плити

Частка газової плити

Заміна термопари в газовій плиті

Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Заміна варильної панелі на плиті

Заміна жиклерів в газовій плиті

Заміна форсунок газової плити

Заміна ручки газової плити

Заміна крана газової плити

Заміна кнопки розпалювання плити

Заміна конфорки газової плити

Ремонт електропідпалу газової плити

Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Ремонт блоку розпалювання газової плити

Ремонт форсунки газової плити

Ремонт конфорки газової плити

Ремонт ручки газової плити

Ремонт кнопки підпалу газової плити

Вивіз газових плит (утилізація)

Скупка газових плит

Діагностика газової плити

Ремонт електромагнітного клапана газової плити

Ремонт редуктора газової плити

Цінові пропозиції по ремонту газових плит від найкращих майстрів у Ужгороді

Василь null

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Олег null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Артур null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових плит у Ужгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових плит у Ужгороді

Відгуки по ремонту газових плит у Ужгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Перебільшити значення газової плити в організації побуту сучасних людей неможливо, особливо якщо врахувати, скількома додатковими корисними функціями оснащені сучасні моделі даної побутової техніки. Більшість з них обладнано електричним підпалом, таймером, системою газ-контролю й духовкою. Дорожчі плити до того ж забезпечені каталітичним покриттям, конвекцією, 3D-нагріванням, грилем, функцією самоочищення й жиропоглинаючими фільтрами.

Безумовно, така техніка вимагає й більш ретельного догляду. Практика показує, що вихід з ладу газової плити найчастіше є наслідком порушення умов або правил експлуатації, а також відсутності своєчасного технічного огляду фахівцем.

Ремонт газової плити

Під час приготування страв шматочки їжі потрапляють в жиклер, через що забиваються отвори. Під час рясного миття плити вода проникає в електронні елементи техніки, що з часом призводить до окислення контактів. Ще однією розповсюдженою причиною несправності газових плит є використання казанів, сковорідок і каструль із дном малого діаметра або приготування страв на максимально допустимому режимі. У будь-якому випадку, через що б не стався збій в роботі обладнання, усувати некоректність потрібно якомога раніше.

Самостійно розбиратися в причинах несправності плити й, тим більше, намагатися усунути несправність в жодному разі не можна. Діагностика й подальший ремонт газової плити у Ужгороді повинні виконуватися виключно майстром, що володіє необхідним допуском до проведення такого виду робіт.

Як відбувається ремонт і діагностика

Після того, як була виявлена??будь-яка проблема в роботі газової плити, рекомендується перекрити подачу газу до несправного приладу та звернутися за допомогою до майстра.

Оскільки мова йде про побутову техніку, без якої навіть один день обійтися складно, найбільш розумний вихід - звернутися в добре зарекомендований сервіс послуг з ремонту газових плит у Ужгороді. Такі компанії здатні організувати виїзд на виклик майстра в найкоротші терміни.

Перш за все фахівець проводить загальний візуальний огляд обладнання. У деяких випадках цього цілком достатньо, щоб визначити причину виходу з ладу плити. Якщо ж ні, майстер з ремонту газових плит у Ужгороді за допомогою спеціальної апаратури проводить комплексну діагностику для виявлення причини несправності. Далі проводиться безпосередньо ремонт, а після - підключення газової плити у справному стані.

Чому обирають нас

Сервіс побутових послуг Master911 надає повний спектр послуг з монтажу газових плит, духовок і варильних поверхонь, проведення технічного обслуговування, профілактичного огляду й ремонтних робіт будь-якого рівня складності. Залишаючи заявку на виклик фахівця додому, замовник описує «симптоми», через які виник збій в роботі газової плити, а також компанію-виробника й модель техніки. Все це дає можливість фахівцеві, виїжджаючи до клієнта, мати з собою оригінальні запасні частини, деталі та витратні матеріали, які можуть підлягати заміні в процесі ремонту.

Виїзд кваліфікованого майстра додому, а також наявність у нього під рукою всього необхідного дозволяє гарантувати оперативний та якісний ремонт без того, щоб витрачати сили й час на транспортування плити в майстерню та її подальшу доставку додому.

Після закінчення ремонту виконавець передає замовнику акт про виконання робіт та гарантійні зобов'язання на всі надані послуги.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок і моделей

Багаторічний досвід фахівців сервісу побутових послуг Master911 і високий рівень їх кваліфікації дозволяють проводити діагностику й ремонт газових плит у Ужгороді від всіх відомих виробників, незалежно від моделі та її року випуску.

Ми приймаємо заявки на усунення несправностей побутової техніки від таких торгових марок: Міле (Miele), Норд (Nord), Канді (Candy), Дружківка, Аміка (Amica), Фагор (Fagor), Індесіт (Indesit), Піраміда (Pyramida), Горенье (Gorenje), Ханса (Hansa), АЕГ (AEG), Карпати/ Karpaty), Інтерлайн (Interline), Зануссі (Занусі / Zanussi), Бош (Bosch), Сіменс (Siemens), Вірпул (Whirlpool), Електра, Кайзер (Kaiser), Ардо (Ardo), Грета (Greta), Беко (Beko), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Самсунг (Samsung), Смег (Smeg), Гефест (Gefest) і багатьох інших.

Ціна ремонту газових плит

Вартість ремонту газової плити у Ужгороді в кожному конкретному випадку розраховується майстром індивідуально відразу на місці. Вона залежить від серйозності несправності, повного обсягу необхідних робіт, а також ціни запасних частин, деталей і витратних матеріалів, що підлягають заміні.

Поширені несправності газових плит

Найчастішими скаргами, що стосуються некоректної роботи газової плити виступають наступні:

  • не працює електричний підпал (нема клацання або іскри);
  • труднощі в провертанні регулюючих ручок;
  • коптить конфорка;
  • пальник дає слабкий газ або асиметричне полум'я;
  • конфорка не вмикається або вимикається під час роботи;
  • не вмикається духовка;
  • не вдається виставити бажаний режим або потрібну температуру;
  • фактична температура духовки не відповідає тій, яку виставили;
  • чути сторонній звук;
  • відчувається характерний запах газу (можливий витік!).

Виїжджаємо в усі райони Ужгорода та передмістя

Якщо потрібен якісний і максимально швидкий ремонт газової плити в Ужгороді й інших містах Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново та ін.), звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911. Беручи до уваги всі незручності й ризики, пов'язані з виходом з ладу головного «помічника» на кухні, ми цілодобово приймаємо заявки на виклик фахівця з ремонту газових плит.

Залишаючи заявку, замовник викладає проблеми, що виникли в роботі даної побутової техніки, її виробника й модель. Все це дозволяє передбачити всі необхідні витратні матеріали, деталі та запасні частини, які можуть знадобитися в процесі роботи, та назвати приблизні ціни ремонту газових колонок у Ужгороді. Майстри, що направляються маркетплейсом Master911, використовують виключно оригінальні матеріали, рекомендовані виробниками.

Виїзд фахівця за вказаною адресою відбувається в максимально оперативні терміни (як правило, протягом трьох годин після обробки заявки).

Ремонт газових плит в Ужгороді та передмісті (Середнє, Кам'яниця, Невицьке, Шишлівці, Паладь-Комарівці, Кінчеш, Коритняни, Минай, Барвінок, Баранинці, Розівка, Концово, Сторожниця, Нижнє Солотвино, Підгорб й ін.) Від фахівців сервісу побутових послуг Master911 це завжди швидко та якісно. Кожен замовник отримує на руки гарантійні зобов'язання на всі надані послуги та акт про виконання робіт.