Встановлення бойлера у Ужгороді

від 650 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ужгороді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Демонтаж бойлера

Заміна бойлера

Встановлення бойлера (монтаж)

Підключення бойлера (водопроводу, електромережі)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення бойлерів у Ужгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню бойлерів у Ужгороді

Відгуки по встановленню бойлерів у Ужгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Як тільки ви купили водонагрівач, ви негайно зіткнетеся з потребою правильно й надійно під'єднати ваш нагрівальний бойлер. Попри уявну простоту, ця задача відповідальна, тому що розмова ведеться про електрообладнання, яке безпосередньо контактує з електрикою, людьми й водою. Саме тому кожен з етапів проведення подібної роботи передбачає необхідні технічні навички, високу кваліфікацію та практичний досвід майстра. Непрофесійний монтаж і регулювання будь-якого водонагрівача у Ужгороді безальтернативно анулює гарантійний талон.

Підготовка робочого процесу

Правильний монтаж водогрійного агрегата передбачає проведення ряду важливих підготовчих завдань:

 1. Оптимальний підбір стінки, де буде навішуватися електронагрівач. Через чималу вагу водонагрівача виробники та фахівці категорично не рекомендують вішати його на стіни з гіпсокартону або на такі перекриття, де розташований вентканал.
 2. Оцінка технічного стану матеріалу труб, стояків і кранів. Бувають проблеми, коли внаслідок "старості" деталей немає можливості врізатися.
 3. Забезпечення вільного підходу до апарату на повний термін його експлуатації, оскільки часом буде з'являтися потреба в проведенні гарантійного технічного обслуговування агрегату, а також ремонту, регулювання та діагностики.
 4. Перевірка вологозахищеності, доступності, справності розетки, а при необхідності її проведення безпосередньо до зони установки бойлера.
 5. Перевірка проводки, розетки й електролічильника на здатність водонагрівача.

Що входить в налаштування, якісну установку й регулювання водогрійних обладнань (бойлерів) у Ужгороді?

Інсталяція з накопичувачем проводиться в 3 етапи:

 1. Безпосередньо монтаж електричного нагрівального бойлера у Ужгороді з просвердлюванням технологічних отворів у стінці для кріплення.
 2. Приєднання до електроживлення.
 3. Підключення водогрійного бойлера у Ужгороді до системи водопостачання.

У процесі установки електричного водонагрівача треба врахувати кілька моментів, від яких залежить подальша функціональність, термін служби, висока ефективність агрегату, збереження гарантійних умов від виробника.

Власне тому доручити монтаж побутового водонагрівача бажано досвідченому, надійному та пунктуальному техніку, який зробить цю роботу оперативно, якісно та з гарантією.

Master911 може запропонувати професійний монтаж агрегатів від всіх знаменитих виробників: Атлантік (Atlantic), Індесіт (Indesit), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Астон (Aston), Чайка), Гарантерм (Garanterm), Ферролі (Феролі / Ferroli), Тессі (Tesy), Новатек (Nova Tec), Арістон (Ariston), Горенье (Gorenje), Бош (Bosch), Зануссі (Занусі / Zanussi), Атлант (Atlant), Термал (Termal), Аміна (Amina), Термет (Termet), Галмет (вулкан / Galmet), Баксі (Baxi), Атмор (Atmor), Термона (Thermona), Віллер (Willer), Термекс (Thermex), Електролюкс (Electrolux), Фагор (Fagor), Гарантерм (Garanterm), АЕГ (AEG), Раунд (Round), Рода (Roda) та інших.

Увага!

 • Не пробуйте проводити монтажні роботи водонагрівача самостійно. Не професійне навішування, регулювання, встановлення та підключення водонагрівача до водопостачання може викликати проблеми: бойлер може вибухнути, завдавши при цьому значні пошкодження майна, створивши ризик для здоров'я, а часом і життя мешканців. Неякісна установка бойлера своїми руками може призвести до нещасних випадків;
 • Не доручайте монтаж водогрійного пристрою сумнівному виконавцю. Прийнявши рішення заощадити на монтажних роботах від кваліфікованого техніка, деякі власники бойлерів звертаються до послуг недорогих, неперевірених або сумнівних "умільців". Робити цього ні за яких умов не варто, оскільки ви не зможете отримати ніяких гарантій, вони не візьмуть серйозну відповідальність.

Вартість проведення установки електричного домашнього бойлера у Ужгороді акуратним, перевіреним і кваліфікованим професіоналом не така висока, щоб піддавати свою сім'ю небезпеці.

Які важливі переваги Ви отримаєте?

Кожен клієнт, хто звернеться до нас, отримує досвідченого, сумлінного й перевіреного майстра з виконання оперативної установки, ефективного підключення, регулювання домашніх водонагрівачів (електробойлерів) у Ужгороді. Ви можете точно розраховувати на професіонала, який відмінно здійснить поставлену задачу з наладки, очищення від нальоту, накипу й бруду або установки.

Ряд переваг:

 • Оплата здійснюється згідно з фіксованим прейскурантом;
 • Оформлення гарантійних умов від техніка;
 • Екстрений виїзд;
 • Обов'язкове, відповідне договору прибирання місця роботи, а також акуратність техніків;
 • Оформлення договору;
 • Працюємо 24/7;
 • Розумна вартість. Хочете дізнатися, скільки у нас зазвичай коштує встановити й відрегулювати електричний бойлер у Ужгороді? Ви дізнаєтеся заздалегідь, напередодні приїзду нашого фахівця.

Замовлення на виклик виконавця з установки бойлера у Ужгороді

Якщо необхідна якісна установка, регулювання та підключення водонагрівальних побутових бойлерів у Ужгороді з наданням гарантії, телефонуйте в сервіс послуг Master911.

Працюємо на виїзді по Закарпатській області

У більшості дрібних і великих населених пунктів по всій Закарпатській області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново) проживають наші професіонали, і, як правило, вони прибувають в день виклику, тому ви бережете час і транспортні витрати. Іноді в розпал сезону буває дуже висока зайнятість, тоді виїзд фахівця може перенестися на інший день.

Швидкий виїзд майстра в приміську зону Ужгорода

Виїзд майстра в передмістя Ужгорода (Середнє, Кам'яниця, Невицьке, Шишлівці, Паладь-Комарівці, Кінчеш, Коритняни, Минай, Барвінок, Баранинці, Розівка, Концово, Сторожниця, Нижнє Солотвино, Підгорб) може в середньому зайняти від 4-х до 5-ти годин. Майстер може жити близько, в цьому випадку приїзд здійсниться набагато швидше.

Техніки виїжджають на замовлення в межах міста Ужгород

В середньому, по місту Ужгород прибуваємо через три-чотири години після залишеної заявки.