Чистка газового котла у Ужгороді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ужгороді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Ужгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Ужгороді

Відгуки по чистці газових котлів у Ужгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Візуальний огляд, налаштування автоматики й чистка накопичених забруднень газового обладнання є необхідним моментом технічного обслуговування опалювальної системи. На сьогодні є 2 способи очищення теплообмінників від накипу й нальоту: механічний (ручний, із застосуванням щітки) і хімічний (промивка кислотами).

Систематичне очищення газової апаратури (один раз на рік, перед початком кожного сезону) має такі позитивні результати:

 • зростає тривалість безперебійної експлуатації газової апаратури;
 • скорочується викид вуглекислого газу, і поліпшується екологічна ситуація;
 • знижується обсяг споживання газу, та підіймається ККД системи теплопостачання.

Ознаки, що сигналізують про те, що газовому агрегату потрібна профілактика, промивка, чистка:

 • недостатній напір води в крані;
 • значне нагрівання циркуляційної помпи;
 • безпричинне вимикання пальника;
 • надмірна витрата газу без зміни налаштувань роботи газового приладу;
 • для нагрівання треба більше часу, ніж раніше.

При відсутності технагляду, належного догляду за тепловими обмінниками побутових котлів, накопичені забруднення можуть привести до прикрих наслідків:

 • до перегріву теплообмінних елементів;
 • виходу агрегату з ладу;
 • втрати ефективності його діяльності.

Наші фахівці надають повний комплекс сервісних послуг з професійної чистки та якісної профілактики газових домашніх котлів у Ужгороді у вас вдома усіх відомих на сьогодні фірм: Тіберіс (Tiberis), Новатек (Nova Tec), Бош (Bosch), Херманн (Hermann), Маяк, АОГВ Житомир, Геліос (Helios), Термекс (Thermex), Демрад (Demrad), Атем (Аtem), Іммергаз (Immergas), Рода (Roda), Део (Daewoo), Кітурамі (Kiturami), Самсунг (Samsung), Горенье (Gorenje), Ферролі (Феролі / Ferroli), Соллі (Солі / Solly), Баксі (Baxi), Колві (Kolvi), АЕГ (AEG), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Нобель (Nobel), Вольф (Wolf), Рока (Roca), Радіант (Radiant), Арістон (Ariston), Протерм (Protherm), Юнкерс (Junkers), Бонжуані (Bongioanni), Фондітал (Fondital), Віссманн (Вісман / Viessmann), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Термет (Termet), Данко (Danko), Індесіт (Indesit), Сайм (Сім / Sime), Нав'єн (Navien), Вулкан (Vulkan), Різон (Reeson), Електролюкс (Electrolux), Нова Флоріда (Nova Florida), Тепловест (Teplowest), Шафутекс (Chaffoteaux), Хай Терм (Hi-Therm), Сіменс (Siemens), Роктерм (Rocterm), Ренс (Rens), Грандіні (Grandini), Термона (Thermona), Вестен (Westen), Будерус (Buderus), Шафуто (Chaffoteaux), Альфа (Alpha), Беретта (Берета / Beretta), Атон (Aton), Елексія (Elexia).

Фахівці сервісу Master911

Кожен з наших техніків перед прийманням на роботу проходить тестування, іспит або співбесіду, як в будівельних училищах. В результаті п'ятнадцять чоловіків зі 100 отримують необхідний бал - 4,5. Наші професіонали не застосовують нецензурну лексику, виявляють ввічливість і пунктуальність, дуже відповідально ставляться до своїх обов'язків, а по завершенні надання послуг прибирають робоче місце. Техніки працюють з потрібними інструментами, при необхідності забирають обладнання в майстерню.

Як складається розцінка?

Вартість чистки побутового котла у Ужгороді

Ціна професійного чищення й ефективної профілактики газового котла у Ужгороді у замовників вдома й систематичне проведення технагляду апарату в переважній більшості випадків вийде відсотків на вісімдесят дешевше, ніж ремонт непридатного газового пристрою.

Вартості на звичайні послуги наведені в прайс-листі (без урахування транспортних витрат, а також ціни запасних частин, які, ймовірно доведеться замінити на нові в ході проведення ремонту).

Ви заздалегідь знаєте вартість робіт

Щоб Ви були в курсі вартості потрібної послуги, ми зобов'язані ставити уточнювальні питання в момент оформлення замовлення на приїзд виконавця. Якщо замовлена послуга стандартна, тоді в більшості випадків тариф не змінюється.

Але окремі послуги практично неможливо прорахувати зі слів клієнта

Іноді бувають випадки, коли досить важко вказати причину виходу з ладу та встановити характер та обсяг необхідних послуг. Не потрібно переживати, в подібних ситуаціях кошторисний розрахунок визначається вже у вас вдома й буде чітко відповідати прейскуранту.

Сервіс побутових послуг Master911 строго стежить за ринковими цінами та звітами своїх фахівців.

Що Ви отримуєте в результаті?

Переваги:

 • Екстрений виїзд виконавця. Майстер з якісної чистки та професійного сервісу газових домашніх котлів у Ужгороді у вас вдома виконає необхідні послуги протягом двох годин, залежно від забруднення й типу очищення.
 • Всі типи чистки. Ми виконуємо очищення опалювальних котлів від всіх популярних виробників, різних моделей і вікових груп.
 • Здійснюємо нагляд за якістю виконання кожної заявки. Master911 здійснює нагляд за якістю робіт, наданих нашими виконавцями. При виникненні будь-яких зауважень до виконаної роботи ми приймемо ваші скарги й гарантуємо те, що майстер поправить дефекти.

І на додаток:

 • Встановлені ціни. У наших сервісах постійна розцінка, яка не збільшується після приїзду майстра.
 • Чистота робочого місця. Фахівці обов'язково прибирають робоче місце.
 • Оперативний прихід виконавця. У середньому, через 3 години з часу отримання замовлення.
 • Надійна страховка. Master911 перевіряє особисті відомості кожного майстра. Якщо ви зіткнулися з нечесним ставленням майстра, зателефонуйте в службу технічної підтримки нашого сервісу, й ми допоможемо врегулювати конфліктне питання.
 • Гарантія. Гарантійні умови на послуги й замінені запасні частини.
 • Договір. Після закінчення надання послуг ви отримуєте на руки акт виконаних робіт.
 • Справедливі та прозорі розцінки. Вартість якісної чистки та промивання газового опалювального котла у Ужгороді у клієнтів вдома відповідає майстерності виконавця.
 • Зручна оплата. Оплату сервісних послуг приймаємо безготівковими переказами, банківськими картами й готівкою.
 • Цілодобове приймання заявок, без вихідних і свят. Звертайтеся в будь-який зручний час.

Працюємо у Ужгороді і з виїздом виконавця по Закарпатській області

Працюємо в приміській зоні Ужгорода

Прибуття виконавця в передмістя Ужгорода (Середнє, Кам'яниця, Невицьке, Шишлівці, Паладь-Комарівці, Кінчеш, Коритняни, Минай, Барвінок, Баранинці, Розівка, Концово, Сторожниця, Нижнє Солотвино, Підгорб), ймовірно, займе трохи більше часу - 5-6 годин.

Працюємо на виїзді в міста, села, селища по Закарпатській області

Ми маємо техніків практично у всіх населених пунктах Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново), завдяки чому, як правило, фахівець прибуває в день оформлення заявки.

Працюємо в місті Ужгород

Якщо вас зацікавила професійна чистка опалювального газового агрегату у Ужгороді і проживаєте ви в межах міста, тоді в середньому протягом 3-х годин з моменту подачі заявки виконавець, що володіє технічними навичками, достатніми знаннями й багатим досвідом, прибуває за вказаною адресою.

Іноді, у зв'язку з великою сезонною завантаженістю, приїзд фахівця може перенестися на інший день. Наш сервіс послуг з професійної чистки та промивання побутових газових котлів у Ужгороді у вас вдома дозволяє істотно заощадити час та автотранспортні витрати.