globe ru

Ремонт газової духовки у Ужгороді

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту газової духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики газової духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Газова духовка
Назва Вартість
Ремонт духовки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення газового духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення газової духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна термопари в газовій духовці Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт газової духовки у Ужгороді

Назва Вартість
Ремонт газової духовки від 300 грн
Встановлення газової духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Закарпатській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Закарпатській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Закарпатській області

Всі міста Закарпатській області
Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново

Виявивши збій в ході роботи, не слід відразу намагатися виправляти духовку власноруч, оскільки непрофесійні ремонтні дії з будь-якими газовими агрегатами можуть мати вкрай важкі наслідки. Пропонуємо виконувати ремонт духовки надійним виконавцям, що володіють практичними навичками, багатим досвідом і великими знаннями.

Найбільше в заявках замовників бувають ці скарги на некоректну роботу газової духовки:

 • Газова духовка включається, але вогонь або зовсім згасає, або слабо горить. Найчастіше причиною такої несправності в експлуатації газової шафи зазвичай буває необдуманий перехід на знижений тиск газу.
 • Через якийсь період після підпалу духовки полум'я гасне. Провівши діагностичні роботи, ретельну ревізію та зовнішній візуальний огляд газової шафи, технік з великою часткою ймовірності виявить несправність терморегулятора. Виходячи з того факту, що послужило причиною несправності, термостат встановлюють новий або регулюють.
 • Після відпускання ручки управління пальником, вона незвично "бовтається", а язик полум'я в газовій духовці гасне. Цілком ймовірно, що проблему вдасться вирішити шляхом ремонту механізму або заміни обламаної ручки.
 • Полум'я пальника згасає відразу в той час, коли відпускається ручка або кнопка розпалу. Найімовірніше, проблема полягає в зрушенні датчика температури або несправності електромагнітного клапана.
 • Духовка або гасне відразу в момент відпускання ручки, або не загоряється. Дуже часто причиною для такого порушення стає засмічення форсунки пальника. Накопичений нагар і жир забивають жиклер, внаслідок чого відбувається зниження подачі газової суміші. В результаті недостатня інтенсивність факела не дає можливості нагріти термодатчик. При цій проблемі фахівець прочистить газовий пальник від нагару або, якщо це необхідно, замінить його.

У випадку, якщо вам потрібен швидкий, надійний і компетентний ремонт, монтаж або обслуговування, налагодження, регулювання, підключення духовки Гореньє, Ханса, Gefest (Гефест), Арістон або Індезіт, телефонуйте в маркетплейс Master911.

Майстри нашого сервісу мають багатий досвід в ремонті, технічному обслуговуванні, монтажі й підключенні будь-якого рівня технологічної складності духовок: Смег (Smeg), Дружківка, Грета (Greta), Зануссі (Занусі / Zanussi), Самсунг (Samsung), Інтерлайн (Interline), Ханса (Hansa), Беко (Beko), Ардо (Ardo), Гефест (Gefest), Індесіт (Indesit), Канді (Candy), Арістон (Ariston), Аміка (Amica), Норд (Nord), АЕГ (AEG), Сіменс (Siemens), Міле (Miele), Горенье (Gorenje), Фагор (Fagor), Карпати/ Karpaty), Кайзер (Kaiser), Піраміда (Pyramida), Вірпул (Whirlpool), Електра, Електролюкс (Electrolux), Бош (Bosch) й інших. Зателефонувавши в Master911, ви можете виконати екстрене замовлення на виклик майстра з якісної установки, оперативного ремонту або обслуговування газової плити чи духовки вдома у Ужгороді різних торгових брендів і вікових груп.

Майстер сервісу Master911

Попередньо, перед підписанням договору майстер повинен отримати право виїжджати за викликом до клієнтів; кожен з охочих зобов'язаний пройти ретельну підготовку, а потім скласти іспит. І тільки ті, що отримали обов'язковий середній бал (4,5 і більше), будуть допущені до співпраці з замовниками.

Наші майстри працюють зі своїми приладами, а в разі гострої потреби, якщо складний ремонт духовки здійснити у вас вдома нереально, вони можуть забрати обладнання в майстерню.

Яким чином створюється ціна?

Всі актуальні тарифи на види робіт з монтажу, професійного ремонту або якісного техобслуговування газових кухонних духовок у Ужгороді є в прайсі, без урахування автотранспортних витрат і вартості запчастин.

Ми вважаємо своїм обов'язком, щоб ви змогли ознайомитися з вартістю необхідної сервісної послуги завчасно. Саме тому, ще під час оформлення заявки, просимо дати відповідь на кілька уточнювальних питань. Іноді на підставі недостатнього пояснення проблеми замовником встановити справжню причину несправності побутової техніки нереально або непросто. У подібному випадку вид ремонту, прийняття рішень і джерела несправності визначаються фахівцем вже на місці, після завершення діагностики. Ми гарантуємо, що ціна за лагодження духовок буде цілком узгоджуватися з сумою, підтвердженою в прайс-листі.

Що отримує будь-який клієнт?

Звернувшись в сервіс побутових послуг Master911 з оперативного та якісного ремонту, монтажу й технічного обслуговування газової кухонної плити й духовки у Ужгороді, Ви завжди зможете розраховувати на:

 • Терміновий приїзд фахівця додому, як і оперативне виконання абсолютно всіх ремонтних робіт. Працюємо 24/7;
 • Перевірку якості виконуваної фахівцем роботи з нашого боку. Ми приймаємо будь-які вимоги щодо недоліків, що допускаються нашими техніками, і запевняємо, що вони терміново будуть виправлені;
 • Професійний і якісний ремонт вдома плити та побутової духовки всіх видів і моделей від будь-яких виробників, незалежно від року випуску обладнання.

Ми виїжджаємо у Ужгороді і по Закарпатській області

Виїзд можливий в передмістя Ужгорода

Сервіс Master911 може запропонувати термінові ремонтні роботи духовки у Ужгороді (Середнє, Кам'яниця, Невицьке, Шишлівці, Паладь-Комарівці, Кінчеш, Коритняни, Минай, Барвінок, Баранинці, Розівка, Концово, Сторожниця, Нижнє Солотвино, Підгорб) в приміських населених пунктах. В цьому випадку приїзд майстра може відняти трохи більше часу - десь 4-5 годин.

Виконується виїзд по м. Ужгород

В тому випадку, якщо вам буде потрібен якісний і надійний ремонт або регулювання, установка газової шафи у Ужгороді, звертайтеся в сервіс домашнього ремонту Master911. Мешканці міста мають можливість розраховувати на приїзд професіонала за адресою вже через 3 години після оформлення заявки.

Виїзд по Закарпатській області

У всіх дрібних і великих містах, селищах і селах Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново) ми маємо наших хороших техніків. Завдяки цьому Ви можете сподіватися на те, що майстер з ефективного, надійного ремонту та техобслуговування газових плит чи кухонної духовки у вас вдома у Ужгороді з'явиться в той же день, а також істотно заощадите на транспортних витратах.

У виняткових ситуаціях, через високу сезонну завантаженість, виїзд техніка переноситься на найближчу дату.