Встановлення газового котла у Ужгороді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ужгороді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Ужгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Ужгороді

Відгуки по встановленню газових котлів у Ужгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка газових котлів у Ужгороді повинна проводитися при суворому дотриманні узгоджених норм, правил ПБ та порядку виконання робіт кваліфікованим, досвідченим, перевіреним виконавцем, що володіє необхідним допуском.

Монтажні роботи з установки, врізання, кріплення і перевірки газових котлів виконуються поетапно:

 1. Навіс газового обладнання. Більшу частину модифікацій навішують на міцну основу за допомогою монтажних кронштейнів, які додаються в комплекті постачання. До встановленого побутового газового обладнання приєднують трубу для виведення продуктів згоряння. До підбору місця висуваються кілька умов: наявність справної системи вентиляції, присутність вікна і відсутність легкозаймистих покриттів, матеріалів, виробів.
 2. Під'єднання газового обладнання до контуру системи. Процес монтажу газових котлів у Ужгороді передбачає обов'язкове оснащення фільтром, що виконується перед підключенням контуру опалення та служить для захисту, без чого опалювальний котел може за короткий час прийти в непридатність.
 3. Під'єднання опалювального газового котла до загальної системи водопостачання. Цей крок виконується так само, як приєднання до опалювальної системи.
 4. Під'єднання до магістралі газу. При підключенні опалювального обладнання до газу потрібно слідувати нормативами установки газового обладнання, герметизувати з'єднання паклею або жовтою фум-стрічкою, застосовувати фільтри. Для сполучної комунікації застосовується гнучкий гофрований шланг.
 5. Перевірка на герметичність. Тільки після завершення належної перевірки герметичності всіх стиків зможете здійснити перший запуск газового котла.

Майстри сервісу Master911 мають практичний досвід роботи з газовими котлами від всіх відомих брендів: Вайллант (Вайлант / Vaillant), Ферролі (Феролі / Ferroli), Арістон (Ariston), Беретта (Берета / Beretta), Віссманн (Вісман / Viessmann), Протерм (Protherm), Іммергаз (Immergas), Юнкерс (Junkers), Херманн (Hermann), Данко (Danko), Бош (Bosch), Вестен (Westen), Баксі (Baxi), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Нова Флоріда (Nova Florida), Будерус (Buderus), Демрад (Demrad), Соллі (Солі / Solly), Атон (Aton), Фондітал (Fondital), Термет (Termet), Грандіні (Grandini), Рока (Roca), АОГВ Житомир, Нобель (Nobel), Део (Daewoo), Термона (Thermona), Атем (Аtem), Хай Терм (Hi-Therm), Сіменс (Siemens), Маяк), Тіберіс (Tiberis), Нав'єн (Navien), Роктерм (Rocterm), Колві (Kolvi), Шафутекс (Chaffoteaux), АЕГ (AEG), Рода (Roda), Електролюкс (Electrolux), Геліос (Helios), Елексія (Elexia), Вольф (Wolf), Бонжуані (Bongioanni), Термекс (Thermex), Індесіт (Indesit), Різон (Reeson), Горенье (Gorenje), Самсунг (Samsung), Новатек (Nova Tec), Тепловест (Teplowest), Ренс (Rens), Сайм (Сім / Sime), Вулкан (Vulkan), Альфа (Alpha), Кітурамі (Kiturami), Радіант (Radiant), Шафуто (Chaffoteaux).

Яким чином обчислюється розцінка?

Техніки сервісу побутового ремонту Master911 неухильно дотримуються фіксованого прайсу, це виключає ймовірність будь-яких махінацій з вартістю. Ціна будь-якої нашої послуги фіксована, абсолютно справедлива та прозора.

Для того щоб встановити, до якого типу віднести необхідну послугу або виявлену аварію, при подачі заявки ми, як правило, ставимо клієнтові питання щодо пошкодження.

На підставі отриманих відповідей ми визначаємо, що це:

 • Стандартні (типові) послуги/неполадки. У подібному випадку ціна послуги (як, наприклад, вартість установки газового котла) завжди відома заздалегідь, ще до приходу спеціаліста, вона фіксована й незмінна.
 • Нестандартні, незвичайні (непросто встановити) послуги/неполадки. Якщо раптом заздалегідь важко кваліфікувати складність майбутніх робіт, тоді ми зорієнтуємо у приблизній ціні, точний кошторис розраховується техніком прямо вдома, після завершення виконання діагностичних робіт. Наша адміністрація гарантує те, що ціна буде дійсно відповідати затвердженому прайсу!

На кінцеву вартість послуги з налаштування, запуску, монтажу/демонтажу газового котла у Ужгороді ще впливають вартість використовуваних матеріалів і автотранспортні витрати.

Що Ви отримуєте в результаті?

Головні досягнення нашого сервісу:

 • Виїзд майстра протягом 3 годин;
 • Видача обов'язкового акта виконаних робіт і гарантії на всі послуги;
 • Цілодобовий режим приймання замовлень 24/7;
 • Надання професійної консультації й даних про ціну установки газового котла та інших необхідних робіт;
 • Допустимість розрахунку зручним для клієнта способом;
 • Інформованість, пунктуальність, акуратність і доброзичливість виконавців;
 • Обов'язкове прибирання фахівцем робочого місця після завершення процесу;
 • Розумні, обґрунтовані, прозорі й фіксовані ціни.

Додаткові характеристики сервісу побутових послуг Master911:

 • Гарантія. Ми виконуємо гарантійні умови на всі послуги й також на встановлені у процесі робіт з ремонту деталі, прилади, запасні частини та комплектуючі.
 • Великий набір послуг в одному офісі. Сервіс Master911 надає широкий асортимент професійних послуг з ремонту домашньої техніки й різного роду робіт по дому. Також можна звертатися до нас для транспортування будь-яких вантажів, складання меблів, вивезення сміття, реставрації ванн, проведення клінінгових, сантехнічних, оздоблювальних, будівельних, електромонтажних та інших видів діяльності. Це дає можливість у кожному варіанті звертатися до вже надійного сервісу послуг Master911, отже, не варто кожного разу відшукувати виконавця на різних (часом і незнайомих) інтернет-сайтах.
 • Досвід. У нас працюють виключно підготовлені, надійні, перевірені майстри, що володіють досвідом і відповідними допусками до побутової газової техніки. Перед початком співпраці ми перевіряємо дані паспорта, приймаємо іспит, проводимо співбесіду.
 • Договірні відносини. Після того як сервісні послуги надані, замовники приймають акт виконаних робіт.
 • Швидка обробка замовлень. Оформивши виклик на перший пуск, демонтаж старої техніки, монтаж або підключення газового котла у Ужгороді, наш клієнт за кілька хвилин отримає перевіреного, підготовленого, надійного фахівця, який у цей момент знаходиться поруч. Наша логістика дає можливість техніку прибути протягом трьох годин після оформлення замовлення.

Як зробити замовлення на виклик техніка зі встановлення побутових газових котлів у Ужгороді додому?

 1. Оформте замовлення. Безпосередньо на web-сайті або зателефонувавши за номером.
 2. Дайте відповіді на важливі уточнювальні питання. На підставі отриманих додаткових даних щодо вашої побутової техніки й потрібних послуг ми надамо консультацію і можемо зорієнтувати у вартості необхідних робіт ще до того, як приїде фахівець.
 3. Безпосередньо надання самих послуг. Приблизно протягом трьох годин після оформлення заявки фахівець прибуде за вказаною адресою. Орієнтовна тривалість проведення ремонту - одна-дві години.

Виклик досвідченого, пунктуального, надійного майстра у Ужгороді і Закарпатській області

У тому випадку, якщо Вам потрібна установка газового котла у Ужгороді, пробний пуск, демонтаж котла у Ужгороді або його заміна, зателефонуйте в сервіс послуг професійних фахівців Master911.

Виїзд по Закарпатській області

У більшості населених пунктів Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново) у нас є підготовлені, досвідчені, перевірені виконавці, завдяки чому на приїзд майстра можна очікувати у день подачі заявки на виклик.

Виїзд виконавця по місту у Ужгороді

Клієнтам, які проживають у районах міста Ужгорода, слід очікувати приїзду досвідченого фахівця з допуском до виконання даного виду діяльності вже через 3-4 години після оформлення заявки.

Виїзд в передмістя Ужгорода

На прихід виконавця в передмістя Ужгорода (Середнє, Кам'яниця, Невицьке, Шишлівці, Паладь-Комарівці, Кінчеш, Коритняни, Минай, Барвінок, Баранинці, Розівка, Концово, Сторожниця, Нижнє Солотвино, Підгорб) може знадобитися часу трохи більше - близько 5-6-ти годин.

Забезпечуємо оперативні, якісні та професійні послуги за доступною ціною на монтаж газових котлів у Ужгороді - телефонуйте!