Ремонт газової колонки у Ужгороді

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових колонок на дому різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Ужгород та передмісті з виїздом по Закарпатській області.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту газових колонок від найкращих майстрів у Ужгороді

Василь null

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Олег null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Артур null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових колонок у Ужгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових колонок у Ужгороді

Відгуки по ремонту газових колонок у Ужгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Газові колонки входять у число активно використовуваних побутових приладів. Ми настільки до них звикаємо, що навіть не замислюємося про їх важливість, поки в один момент не виявляємо протікання або інші несправності. Уникнути непередбачених ситуацій допомагає професійне техобслуговування й ремонт газової колонки в Ужгороді, Рахові, Іршаві, Сваляві та інших містах Закарпатської області.

Ремонт газової колонки

Газові водонагрівачі - надійні й «тихі» прилади, кращі з яких можуть коректно працювати до 15 років. Максимально продовжити термін служби пристрою дозволяють регулярні техогляди - послуги, які можна замовити на сервісі послуг з домашнього ремонту газових колонок у Ужгороді Master911.

Якщо ви виявите в побутовому приладі протікання або відсутність гарячої води, не намагайтеся розв'язати проблему самостійно. Несправності газових колонок завжди загрожують безпеці. Щоб запобігти витоку газу, що збільшує ризик виникнення пожежі, прилад від'єднують від трубопроводу та звертаються до технічних експертів. Досвідчений майстер з ремонту газових колонок у Ужгороді огляне пристрій і запропонує економічно виправдане й дієве рішення.

Як відбувається ремонт і діагностика

Сервіс Master911 пропонує виконання вдома повного спектра робіт з діагностики, профілактики та відновлення, в який входить установка, монтаж, часткова або повна заміна, чистка газової колонки в Ужгороді. Після дзвінка та створення заявки ми направляємо досвідченого майстра з необхідними навичками за вказаною адресою. Сертифікований фахівець під контролем замовника:

 • створює безпечні умови;
 • оглядає корпус приладу на предмет механічних пошкоджень;
 • проводить інструментальну діагностику;
 • знаходить і змінює пошкоджені компоненти, замінюючи їх конкретними фірмовими аналогами;
 • перевіряє готовність приладу до використання;
 • виконує монтаж газової колонки з підключенням до джерела постачання.

Відновлення завершується видачею замовнику гарантій різної тривалості за кожним видом наданих послуг.

Чому обирають нас?

Сервіс побутових послуг Master911 створює нові стандарти, супроводжує клієнта від дзвінка до повного відновлення техніки та пропонує конкурентоспроможні переваги:

 1. Швидке створення й закриття заявок;
 2. Безкоштовне консультування;
 3. Узгодження часу й місця зручного для клієнта;
 4. Озвучуються стартові ціни на ремонт газових колонок у Ужгороді;
 5. Виїзд майстра протягом декількох годин або декількох днів, залежно від відстані та навантаження;
 6. Співпраця тільки з досвідченими, верифікованими фахівцями, знайомими з новітніми технологіями;
 7. Використання оригінальних витратних матеріалів конкретних торгових марок;
 8. Підтвердження виконаних робіт офіційними документами.

Відновлення техніки вдома не вимагає дорогого перевезення пристрою в майстерню і назад, що дозволяє замовникам заощадити фінанси та час.

Ми ремонтуємо газові колонки всіх марок і моделей

Газові колонки нового зразка «начинені» автоматикою, яка ускладнює ремонт і техобслуговування. Тому маркетплейс Master911 запрошує до співпраці тільки перевірених фахівців, для яких готовність відновлювати пристрої будь-яких моделей і брендів - основний критерій професіоналізму.

Майстри, які щодня зіштовхуються з видаленням нагару й перевіркою герметичності фітингів, впевнені, що будь-яке обслуговування газової колонки вимагає особливих підходів для кожної окремої моделі. Набуті навички та професійні інструменти дозволяють технічним експертам повертати в робочий стан пристрою всіх зразків, конфігурацій і торгових марок від: АЕГ (AEG), Херманн (Hermann), Кайзер (Kaiser), Діон (Dion), Юнкерс (Junkers), Самсунг (Samsung), Електролюкс (Electrolux), Еталон (Etalon), Рода (Roda), Матрікс (Matrix), Термо Альянс (Thermo Alliance), Демрад (Demrad), Термона (Thermona), Мілла (Міла / Milla), Міле (Miele), Львів, Крауф (Krauf), Роктерм (Rocterm), Рока (Roca), Сакура (Sakura), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Термекс (Thermex), Протерм (Protherm), Атлантік (Atlantic), Ферролі (Феролі / Ferroli), Атон (Aton), Новатек (Nova Tec), Астон (Aston), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Саванна (Савана / Savanna), Віссманн (Вісман / Viessmann), Бош (Bosch), Нева (Neva), Зануссі (Занусі / Zanussi), Селена (Selena), Беретта (Берета / Beretta), Аквахіт (Aquaheat), Грандіні (Grandini), Вестен (Westen), Аміна (Amina), Арістон (Ariston), Нескар (Neckar), Термолайн (Termoline), Іммергаз (Immergas), Термет (Termet), Росс (Ross), Данко (Danko), Горенье (Gorenje), Мора (Mora), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Піраміда (Pyramida).

Ціни на ремонт газових колонок

Сервіс Master911 пропонує привабливі розцінки на відновлення побутової техніки будь-якого типу (наприклад, ремонт блоку розпалювання чи блоку управління, теплообмінника, редуктора, електромагнітного клапана чи водяного вузла газової колонки). Фінальна вартість ремонту газової колонки формується після діагностичного огляду і враховує:

 • виробника пристрою й особливості моделі;
 • серйозність ушкоджень;
 • кількість потрібних робіт;
 • витрати на запчастини;
 • транспортні витрати;
 • можливі додаткові послуги.

Персоналізований підхід дозволяє створювати комфортні умови для замовників і пропонувати найкраще поєднання ціни та якості.

Поширені несправності газових колонок

Газові колонки - це популярний прилад в будь-якому будинку й офісі. Природне зношення - одна із ключових причин появи типових проблем:

 • пошкодження запобіжного клапана;
 • збоїв у роботі пальників;
 • появи протікання або корозії;
 • недостатнього нагрів води;
 • неприємного запах води.

Не можна надовго відкладати ремонт газової колонки, несправність якої збільшують ризик виникнення пожежі. Своєчасна допомога професіоналів дозволяє уникнути дорожчого ремонту й повернути додому комфорт.

Виїжджаємо в усі райони Ужгорода та передмістя

Ми знаємо, який дискомфорт приносить відсутність гарячої води, тому надаємо послуги термінового домашнього ремонту газової колонки в будь-який час доби, без свят і вихідних. Сертифікований фахівець із навичками в техобслуговуванні під наглядом замовника оглядає пристрій, виявляє пошкодження й замінює застарілі компоненти новими оригінальними аналогами відповідного бренду. Після перевірки працездатності газового обладнання клієнт отримує акт і гарантійні документи, що підтверджують бездоганну якість виконаних робіт.

Потрібна якісна установка газової колонки в Ужгороді (Середнє, Кам'яниця, Невицьке, Шишлівці, Паладь-Комарівці, Кінчеш, Коритняни, Минай, Барвінок, Баранинці, Розівка, Концово, Сторожниця, Нижнє Солотвино, Підгорб) та інших селищах Ужгородського району та Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново)? Сервіс Master911 - місце, де можна замовити будь-яку побутову послугу. Автоматизований процес роботи дозволяє нам в лічені хвилини відгукуватися на дзвінки/онлайн-заявки та направляти відповідного фахівця за вказаною адресою.