Ремонт електричної плити у Ужгороді

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної плити». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ужгороді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних плит

Назва послуги Середня вартість

Заміна скла в електричній плиті

Ремонт промислової електроплити

Встановлення електроплити (монтаж)

Підключення електроплити

Демонтаж електроплити

Монтаж склокерамічної плити (встановлення)

Заміна / Підключення ТЕНа електроплити

Заміна конфорок електроплити

Заміна термостата електроплити (терморегулятора)

Заміна мережевого кабелю електроплити

Заміна запобіжників електроплити

Встановлення нової лампи електроплити

Ремонт плати управління електроплити (модуля)

Ремонт конфорок електроплити

Ремонт ТЕНа електроплити

Ремонт терморегулятора електроплити (термостата)

Заміна електронного таймера електроплити (годинника)

Скупка електроплит (утилізація)

Цінові пропозиції по ремонту електричних плит від найкращих майстрів у Ужгороді

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних плит у Ужгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних плит у Ужгороді

Відгуки по ремонту електричних плит у Ужгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Всі види ремонтів вбудованих варильних панелей, склокерамічних плит, електроплит або духових шаф можна умовно розділити на три види: простий, середнього рівня складності та складний.

 • Роботи незначної складності з ремонту побутової електричної плити у Ужгороді передбачають проведення діагностики електрообладнання, очищення, виправлення механічних дефектів, заміну вибулих з ладу не основних вузлів: обгорілої вилки, ручки регулювання, мережевого електропроводу й т.д.
 • Складний (капітальний) ремонт електроплити у Ужгороді - це, головним чином, заміна ключових конструктивних складових духових шаф, електроплит, варильних поверхонь або склокерамічних плит, до подібного ремонту відносять заміну або відновлення блоків управління, таймерів, електронних плат, сенсорних панелей і так далі.
 • Середній ремонт вимагає від майстра високої кваліфікації, технічних знань і практичного досвіду, з огляду на те, що досить часто він пов'язаний з електромеханікою. В ході ремонту майстер налагоджує, реставрує або змінює зношені прилади, деталі, вузли.

Сервіс послуг професійних майстрів Master911 прийме заявки на підключення, проведення діагностики та виконання ремонту варильних панелей, електроплит, склокерамічних плит або духових шаф у Ужгороді будь-якого рівня складності від всіх популярних фірм: Смег (Smeg), Дружківка, Грета (Greta), Зануссі (Занусі / Zanussi), Самсунг (Samsung), Інтерлайн (Interline), Ханса (Hansa), Беко (Beko), Ардо (Ardo), Гефест (Gefest), Індесіт (Indesit), Канді (Candy), Арістон (Ariston), Аміка (Amica), Норд (Nord), АЕГ (AEG), Сіменс (Siemens), Міле (Miele), Горенье (Gorenje), Фагор (Fagor), Карпати/ Karpaty), Кайзер (Kaiser), Піраміда (Pyramida), Вірпул (Whirlpool), Електра, Електролюкс (Electrolux), Бош (Bosch).

Яким чином формується розцінка?

Всі майстри нашого сервісу співпрацюють чітко із затвердженим прейскурантом, що відкидає варіанти будь-яких маніпуляцій з розцінками на надавані сервісні послуги. Проведення професійного ремонту набагато економніше, ніж заміна техніки. У сервісі Master911 адекватна, прозора, розумна й чесна політика вартості.

Однак трапляються ситуації, коли без очного огляду досить складно правильно визначити, який саме ремонт потрібен. У таких випадках ми назвемо лише наближену ціну ремонту електроплити й інших побутових агрегатів у Ужгороді, а остаточний розрахунковий кошторис буде вказано техніком вже після огляду. При будь-яких умовах ми гарантуємо те, що загальна вартість ремонту індукційних плит, духовок, варильних поверхонь або електроплит у Ужгороді завжди буде повністю збігатися із затвердженим прейскурантом.

Що Ви отримуєте в результаті?

 • Швидкий приїзд техніка.
 • Доброзичливе ставлення, акуратність, ввічливість і пунктуальність. У кінці всіх процесів наші виконавці обов'язково прибирають своє місце роботи.
 • Зручний варіант розрахунку. Приймаємо оплату як готівкою, так і безготівковими перерахуваннями.
 • Попередньо відома вартість. Ціна будь-якої потрібної послуги точно відповідає тарифу, який відомий заздалегідь. Ще до приїзду техніка на вашу адресу ми вас зорієнтуємо у вартості, ви будете конкретно знати, скільки коштує, приміром, налагодження варильних панелей, склокерамічних плит, духових шаф або побутових електроплит у Ужгороді.
 • Цілодобове приймання замовлень на виклик виконавця додому.
 • Економія. Завдяки тому, що наші техніки знаходяться близько від вас, автотранспортні витрати мінімальні.
 • Демократична ціна. Вартість буде фіксованою, конкурентною, середньоринковою та відповідатиме знанням, компетентності та досвіду майстра.

Особливості діяльності сервісу домашнього ремонту Master911

 • Досвід. Співпрацюємо виключно з кваліфікованими, грамотними й досвідченими професіоналами. До початку співпраці фахівець складає іспит, тестується за певними характеристиками, надає паспортні дані, які підтверджують особистість людини та проходить співбесіду.
 • Гарантійний термін. На всі надані послуги й замінені в процесі ремонту запасні частини поширюються гарантії.
 • Великий набір послуг в одному офісі. Сервісна служба створена для заявки на послугу компетентного, перевіреного, кваліфікованого виконавця монтажних робіт, сантехніка, електрика, а також існує можливість замовити хімчистку дивана, вивезення сміття, складання меблів і т.д.
 • Договір. Наш сервіс видає акт про виконані роботи.

Яким чином відбувається виклик техніка?

 1. Подача заявки. Здійснити це слід за допомогою заповненої на вебсайті форми або за телефоном.
 2. Уточнювальні питання. Дайте відповідь на ряд уточнювальних питань: привід для виклику спеціаліста, вік, тип, модель електроплити, виробник.
 3. Надання консультації, рекомендації, підтримки та, якщо потрібно, допомоги. Ще до того, як прибуде майстер, ми можемо надати попередню консультацію та вкажемо приблизну ціну імовірної послуги.
 4. Приїзд виконавця за адресою. Зазвичай протягом 3-х годин після подачі замовлення на виклик наш майстер прибуває за вказаною Вами адресою.

Замовлення фахівця з ремонту склокерамічних плит, духовок, кухонних плит, вбудованих варильних поверхонь у Ужгороді і по Закарпатській області

Виїзд виконавця в селища, міста, села по Закарпатській області

Практично в кожному селі, місті, селищі наш сервіс побутових послуг має своїх майстрів, які в більшості випадків приходять за адресою в цей же день, коли подали заявку на виклик. В окремих ситуаціях, пов'язаних із великою сезонною зайнятістю, прихід техніка може бути перенесений на наступний день. Ваше замовлення послуг в нашому сервісі дозволяє серйозно заощадити автотранспортні витрати й час.

Виїзд досвідченого фахівця в передмістя Ужгорода

На прибуття техніка в передмістя може знадобитися трохи більше часу, приблизно 4-6 годин

Виїзд майстра по місту у Ужгороді

Якщо вас зацікавив професійний сервіс духових шаф, варильних поверхонь, кухонних плит, склокерамічних плит у Ужгороді, в тому числі й індукційних панелей, і ви живете в межах міста, то вже через 2-3 години після оформлення заявки професійний виконавець, що володіє необхідними навичками, практичним досвідом і технічними знаннями, прибуває за вказаною адресою.