Обслуговування газового котла у Ужгороді

від 550 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ужгороді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Запуск газового котла

Річне обслуговування газового котла

Діагностика газового котла

Утилізація газових котлів

Скупка газових котлів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування газових котлів у Ужгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню газових котлів у Ужгороді

Відгуки по обслуговуванню газових котлів у Ужгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сервіс газових побутових котлів у вас вдома у Ужгороді зазвичай враховує три види робіт:

 • Аварійне техобслуговування, необхідність в проведенні якого обумовлена несправністю котла.
 • Проведення щорічних систематичних заходів, які ведуться до початку сезону опалення.
 • Повне технічне обслуговування - робиться раз в один-два роки. Техобслуговуванню підлягають деталі, які мають тривалий термін служби. Така послуга охоплює: перевірку вентиляторів, монтаж сальників, заміну клапанів, промивання теплообмінника.

Систематичне обслуговування опалювального газового пристрою робиться з метою оперативного виявлення елементів, які вимагають виконання регулювання, ремонту або заміни, що відкидають можливість появи серйозної неполадки та повного виходу з ладу котельні системи (саме в сезон холодів).

Master911 надає широкий спектр грамотних сервісних робіт з обслуговування, професійного ремонту чи налагодження побутового газового котла або ж іншого домашнього агрегату всіх відомих фірм: Тіберіс (Tiberis), Новатек (Nova Tec), Бош (Bosch), Херманн (Hermann), Маяк, АОГВ Житомир, Геліос (Helios), Термекс (Thermex), Демрад (Demrad), Атем (Аtem), Іммергаз (Immergas), Рода (Roda), Део (Daewoo), Кітурамі (Kiturami), Самсунг (Samsung), Горенье (Gorenje), Ферролі (Феролі / Ferroli), Соллі (Солі / Solly), Баксі (Baxi), Колві (Kolvi), АЕГ (AEG), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Нобель (Nobel), Вольф (Wolf), Рока (Roca), Радіант (Radiant), Арістон (Ariston), Протерм (Protherm), Юнкерс (Junkers), Бонжуані (Bongioanni), Фондітал (Fondital), Віссманн (Вісман / Viessmann), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Термет (Termet), Данко (Danko), Індесіт (Indesit), Сайм (Сім / Sime), Нав'єн (Navien), Вулкан (Vulkan), Різон (Reeson), Електролюкс (Electrolux), Нова Флоріда (Nova Florida), Тепловест (Teplowest), Шафутекс (Chaffoteaux), Хай Терм (Hi-Therm), Сіменс (Siemens), Роктерм (Rocterm), Ренс (Rens), Грандіні (Grandini), Термона (Thermona), Вестен (Westen), Будерус (Buderus), Шафуто (Chaffoteaux), Альфа (Alpha), Беретта (Берета / Beretta), Атон (Aton), Елексія (Elexia) та інших.

Фахівці сервісу Master911

Кожен з фахівців нашого сервісу попередньо повинен пройти серйозну підготовку по роботі з замовниками.

Виконавці Master911 відрізняються ввічливістю, пунктуальністю, серйозним ставленням до своєї роботи, не використовують нецензурні вирази та не мають негативних пристрастей. Допуск до роботи отримує лише невелика частина кандидатів, всього 15 зі 100, - тільки ті, у яких середній бал не нижчий, ніж 4,5. В процесі проведення ремонту всі вони тримають в чистоті своє місце роботи, а після закінчення обов'язково прибирають.

Як визначається вартість?

На практиці майже в ста відсотках випадків вартість професійного обслуговування газових побутових пристроїв (котлів) у Ужгороді приблизно на вісімдесят п'ять відсотків дешевша, ніж ремонт при відмові в роботі газового агрегату.

Тарифи на кожну з типових послуг (наприклад, ціна обслуговування домашніх газових агрегатів (котлів)), не враховуючи автотранспортні витрати й вартість деталей, запасних частин, які в процесі проведення ремонту необхідно замінити, - є в прайс-листі.

Для того, щоб точніше зорієнтувати Вас у приблизній ціні майбутньої роботи, під час оформлення замовлення ми ставимо важливі питання про вашу техніку та причини замовлення послуг майстра. Такий аспект не допускає можливості розбіжності в ціні, названої фахівцем прямо у вас вдома, та зафіксованої в прайсі.

Бувають нюанси, коли внаслідок неправильного пояснення проблеми, що створилася, точно визначити складність, характер і масштаб необхідного ремонту неможливо. У такому варіанті повний кошторис буде озвучено техніком лише після проведення ним обстеження техніки.

Ми вас запевняємо, що зазначена сума до оплати збігається з розцінками, зазначеними в прайсі. Сервіс послуг Master911 постійно перевіряє актуальні ринкові ціни та стежить за звітними формами своїх виконавців по виконаних замовлень.

Що Ви отримуєте в результаті?

Замовляючи сервісне технічне обслуговування, ефективний ремонт або налагодження домашніх газових обладнань (котлів) чи інших побутових пристроїв у Ужгороді в Master911, Ви отримаєте:

 • Терміновий прихід майстра і швидке виконання обслуговування газового агрегату.
 • Надання кваліфікованих сервісних робіт з підтримки всіх видів газових котлів: настінних (навісних), двоконтурних, підлогових і одноконтурних.
 • Постійний контроль якості наданих нашими майстрами послуг. При появі питань, побажань чи зауважень, звертайтеся до нас, при виявленні будь-яких дефектів майстер їх виправить.

Таким чином, звертаючись до нас, очікуйте на:

 • Лояльну ціну. Доступну та прозору оплату послуг, яка відповідає досвіду техніка.
 • Зручну для замовників оплату. Допустимість оплати банківською картою, безготівковим переказом або готівкою.
 • Фіксовану ціну в договорі. Так, наприклад, техобслуговування газового обладнання (котла) від виробника Арістон має в нашому сервісі зафіксовану в прайс-листі ціну, яка залишиться незмінною.
 • Швидку обробку заявок. Прихід майстра протягом трьох годин.
 • Приймання заявок без вихідних, свят і перерв. Постійне приймання заявок у святкові, робочі та вихідні дні.
 • Дотримання чистоти в ході роботи. Обов'язкове прибирання виконавцем свого робочого місця після закінчення виконання ремонту або ТО.
 • Договірні відносини. Після закінчення виконання завдань Ви підписуєте акт про виконання послуг.
 • Гарантійні умови. На надані сервісні послуги та замінені в ході ремонтних робіт деталі, запасні частини та прилади поширюється гарантія.
 • Службу технічної підтримки. Якщо ви незадоволені виконанням послуги, зверніться в службу техпідтримки, і ми зможемо допомогти врегулювати проблематичне питання.

Робота ведеться у Ужгороді і з викликом майстра по Закарпатській області

Обслуговуємо газову техніку в межах м. Ужгород

Якщо вас зацікавить техобслуговування котла Ризон (Reeson), Beretta (Беретта), Ферролі (Ferroli) і т.д., і ви перебуваєте на території м. Ужгород, тоді, вже через три-чотири години з моменту подачі заявки слід очікувати на приїзд виконавця.

Виїжджаємо по селах, містах, селищах Закарпатської області

В маркетплейсі Master911 трудяться майстри з великих і дрібних населених пунктів Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново), що створює можливість чекати появу виконавця за викликом протягом дня подачі заявки.

Компанія Master911 з ефективного ремонту, якісного обслуговування та налагодження газових пристроїв (опалювальних котлів) у клієнтів вдома у Ужгороді надає своїм замовникам чудову можливість відчутно зекономити час і транспортні витрати.

Працюємо в передмісті Ужгорода

Якщо потрібно оформити замовлення на обслуговування чи діагностику побутового газового апарату (котла) у вас у приватному будинку у Ужгороді (у приміській зоні: Середнє, Кам'яниця, Невицьке, Шишлівці, Паладь-Комарівці, Кінчеш, Коритняни, Минай, Барвінок, Баранинці, Розівка, Концово, Сторожниця, Нижнє Солотвино, Підгорб), то прихід професіонала за потрібною адресою вимагатиме більше часу, в середньому від 4-5 годин.