Діагностика газової колонки

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «діагностика газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по діагностиці газових колонок від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 месяца назад Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на діагностику газових колонок

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по діагностиці газових колонок

Відгуки по діагностиці газових колонок

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Послуга

Запорукою того, що несправний газовий водонагрівач буде якісно відремонтований, є точна установка причини виниклої несправності або виходу обладнання з ладу. Для цього кваліфікований майстер виробляє грамотну діагностику несправному агрегату.

Дуже важливо, щоб послуги діагностики газової колонки вдома були надані перевіреним фахівцем, що володіє досвідом, необхідними технічними навичками й допуском до проведення такого виду робіт. В іншому випадку проблема може бути усунена неякісно, ​​що тільки ще більше її посилить.

Діагностика газових колонок вдома проводиться за певним алгоритмом:

 1. Майстер запускає колонку й оцінює її роботу на цей момент, виявляє актуальність перелічених претензій, з'ясовує, чи немає яких-небудь додаткових «симптомів» її неполадки.
 2. Далі фахівець здійснює ретельний візуальний огляд зламаного агрегату, приділяючи особливу увагу тим вузлам, які з найбільшою ймовірністю і є причинами несправності. На цьому ж етапі майстер перевіряє всі компоненти на предмет їх засмічення, здійснює контроль напруги й подачі газу. Без подібного огляду діагностика газової колонки вдома неможлива.
 3. Після цього майстер приступає до проведення тестування за допомогою спеціального обладнання, яке дозволяє виявити можливі проблеми, пов'язані з напругою, тиском, перевіряє плату управління тощо.

Сервіс з діагностики проблем з газовою колонкою Master911 пропонує повний комплекс послуг і терміновий виїзд фахівця додому.

Наші майстри володіють солідним досвідом в обслуговуванні, проведенні діагностики й ремонту устаткування від усіх відомих виробників: Юнкерс (Junkers), Беретта (Берета / Beretta), Бош (Bosch), Термет (Termet), Вайлант (Вайлант / Vaillant), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Гореньє (Gorenje), Ферролі (Фероліт / Ferroli), Демрад (Demrad), Діон (Dion), Селена (Selena), Зануссі (Занусі / Zanussi), Грандін (Grandini), Термекс (Thermex), Аміна (Amina), Рода (Roda), Сеньйор Дюваль (Saunier Duval), Мілі (Miele), АЕГ (AEG), Нева (Neva), Протерм (Protherm), Крауф Хайзе (Krauf Heizen), Львів), Кайзер (Kaiser), Атлантик (Atlantic), Еталон (Etalon), Аквахіт (Aquaheat), Вістей (Westen), Данко (Danko), Крауф (Krauf), Термона (Thermona), Піраміда (Pyramida), Роктерм (Rocterm), Рока (Roca), Херманн (Hermann), Новатек (Nova Tec), Віссманн (Вісман / Viessmann), Атон (Aton), Самсунг (Samsung), Іммергаз (Immergas), Термо Альянс (Thermo Alliance), Саванна (Савана / Savanna), Мора (Mora), Росс (Ross), Сакура (Sakura), Термолайн (Termoline), Матрикс (Matrix), Мілла (Міла / Milla), Нескар (Neckar), Астон (Aston), незалежно від року випуску.

Майстер

Всі фахівці, які мають допуск до роботи та обслуговування клієнтів вдома, попередньо пройшли навчання та успішно склали іспит. На роботу виходять лише ті, хто набрав найвищий бал (4,5 і вище).

Наші майстри проявляють доброзичливість і відповідальність при виконанні своєї роботи, не курять і не матюкаються, підтримують порядок на робочому місці.

Для надання послуг вони використовують свої інструменти, при необхідності забирають техніку в майстерню. При виникненні будь-яких питань з боку клієнта, фахівці готові детально пояснити, як і що вони збираються робити.

Як формується ціна діагностики газової колонки?

Ми прагнемо до того, щоб наші ціни були максимально прозорими та зрозумілими для клієнтів. Вартість кожної стандартної послуги приведена в прайсі без урахування транспортних витрат і ціни деталей, які потрібно замінити.

Тому ще на етапі оформлення заявки ми ставимо клієнтам уточнювальні питання. Завдяки цьому нам вдається ще до виїзду фахівця зорієнтувати замовників у попередній вартості майбутніх робіт.

У ситуації, коли названі клієнтом симптоми неполадки занадто загальні, і точно визначити причину виходу техніки з ладу неможливо, вартість послуг буде озвучена майстром вже на місці, після проведення повної діагностики. Однак ви можете бути впевнені, що названа сума буде повністю відповідати тій вартості, яка вказана в прайсі.

Що ви отримаєте?

 • Грамотне проведення діагностики. Працюємо з газовими колонками будь-яких моделей і брендів.
 • Терміновий виїзд майстра.
 • Контроль якості послуг. Сервіс побутових послуг Master911 контролює якість виконання робіт нашими фахівцями. При виявленні допущених майстром помилок звертайтеся, і ми виправимо недоліки.

Додатково:

 • Цілодобова можливість виклику майстра. Звертайтеся в будь-який зручний для вас час.
 • Мінімальний час очікування. У середньому через три години після заявки можете очікувати приїзду майстра.
 • Підтримка чистоти. Після закінчення робіт наші фахівці обов'язково проводять прибирання на своєму робочому місці.
 • Чесна й доступна вартість послуг. Ціни на надані послуги відповідають досвіду майстра.
 • Комфортна оплата. Ви можете розрахуватися зручним для вас способом: готівкою або безготівковим переказом.
 • Фіксована в договорі ціна. Вартість діагностики газової колонки й інших стандартних послуг відповідає зазначеній в прайсі та не змінюється після того, як була озвучена майстром.
 • Гарантія. Ми видаємо гарантійні зобов'язання на всі надані послуги і замінені в ході ремонту деталі і запасні частини.
 • Страховка. Всі наші майстри проходять перевірку паспортних даних. У тому випадку, якщо ви зіткнулися з несумлінним фахівцем, звертайтеся в службу підтримки, і ми допоможемо розібратися в конфліктній ситуації.
 • Договір. Після закінчення виконання роботи, кожен клієнт отримує на руки акт виконаних послуг.

Працюємо 24/7, з виїздом по області

Якщо у вас виникли проблеми з водонагрівачем в приватному будинку або квартирі, звертайтеся в Master911, і кваліфікований майстер з діагностики проблем з газовою колонкою приїде за вказаною Вами адресою, встановить точну причину неполадки та проведе необхідний ремонт.

Працюємо в межах міста

Якщо Ви перебуваєте в межах міста, можете розраховувати на виїзд фахівця за вказаною вами адресою вже через 3 години після оформлення заявки.

Працюємо в передмісті

Приїзд майстра в передмістя () може відняти трохи більше часу - приблизно 4-5 годин.

Працюємо по області

Master911 має своїх фахівців практично в усіх населених пунктах області (). Це є великим плюсом для наших клієнтів, оскільки дозволяє значно заощадити на транспортних витратах, а також очікувати приїзду майстра в день подачі заявки.

В деяких випадках візит майстра може бути перенесений на наступний день через високу сезонну завантаженість.