Заміна газового котла

від 450 грн

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни газового котла стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Газового котла на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну газового котла

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні газового котла

Відгуки по заміні газового котла

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Необхідність в заміні газового котла найчастіше виникає з двох причин: агрегат вийшов з ладу, а термін гарантійного обслуговування давно закінчився, або планується перероблення опалювальної системи, що тягне за собою необхідність в заміні більшої частини обладнання.

Що стосується першої причини, то тут, як правило, доводиться говорити про:

  • вихід з ладу найдорожчої деталі котла;
  • збій в роботі двох або більше важливих вузлів;
  • солідний «стаж роботи» котла, коли таку модель вже перестали випускати, і необхідні для ремонту деталі відсутні в продажу або пропонуються за невиправдано високою ціною;
  • тому, що котел морально застарів на стільки, що навіть найдорожчі сучасні аналоги значно виграють у нього по ефективності та економічності.

У другому випадку котел просто-напросто не відповідає тим вимогам, які висуваються оновлюваної опалювальною системою.

Чи можна своїми руками зробити заміну газового котла?

Деякі власники приватних будинків впевнені, що нічого складного в тому, щоб здійснити заміну старого газового котла новим, немає. Але це не так! Будь-які роботи, пов'язані з установкою, ремонтом, обслуговуванням, демонтажем та заміною газового обладнання повинні виконуватися виключно кваліфікованими фахівцями, які мають допуск до проведення такого типу робіт.

Мастер911 пропонує якісне та оперативне надання такої послуги, як заміна підлогового газового котла або настінного за доступною ціною.

Мастер911: термінова заміна газового котла в приватному будинку

Наш сервіс побутових послуг приймає заявки на виклик фахівця із заміни газових котлів на будинок в будь-який час доби. У процесі подачі заявки ми ставимо замовнику кілька питань, щодо параметрів старого й нового котла, і на основі отриманих даних готові його проконсультувати та зорієнтувати за вартістю послуги.

Якщо послуга стандартна (наприклад, заміна автоматики газового котла), її ціна вказана в прайс-листі. Якщо послуга нестандартна (обсяг необхідних робіт може бути визначений майстром вже після приїзду на місце), то її вартість фахівець озвучить вже після приїзду, і вона буде точно збігатися із зазначеною в прайсі.

Звернувшись в Мастер911, ви можете розраховувати на:

  • цілодобову можливість подачі заявки;
  • отримання кваліфікованої консультації ще до виїзду фахівця;
  • оперативний приїзд майстра;
  • надання вам кваліфікованої послуги - заміни старого газового котла на новий, ціна якої вас приємно здивує.

Фахівці Мастер911 відрізняються ввічливим і доброзичливим ставленням до замовників, професійно та сумлінно виконують свою роботу, акуратні, обов'язково прибирають своє робоче місце, не курять, не вживають нецензурні слова.

Переваги Мастер911

Перш ніж отримати допуск до виїзду на виклики та обслуговування замовників, наші майстри проходять спеціальне навчання, повинні на високий бал скласти іспит, який підтверджує їх кваліфікацію, а також пройти перевірку паспортних даних. Якщо вами все ж була помічена допущена фахівцем помилка в роботі, або ви зіткнулися з непрофесійною поведінкою з його боку, звертайтеся в службу підтримки Мастер911. Ми обіцяємо оперативно допомогти у розв'язанні конфліктної ситуації.

Вартість заміни газового котла прописана в прайсі, при цьому ціна послуги може змінитися, якщо буде потрібна заміна деталей, що вийшли з ладу. Кожен наш фахівець бере на себе повну відповідальність за якість виконаної роботи, а також видає гарантійні зобов'язання. Оплатити надану послугу можна найбільш зручним способом: безготівковим переказом або готівкою. Після того, як заміна котла буде проведена, ви отримаєте акт виконаних послуг.

Скільки коштує заміна газового котла в приватному будинку?

Часте питання, з яким звертаються до нас клієнтів: скільки коштує заміна газового котла? Все дуже просто: ціни на всі стандартні послуги вказані в нашому прайс-листі, без урахування транспортних витрат, і витратних матеріалів, деталей або запчастин, які доведеться докуповувати.

Ми пишаємося тим, що наше ціноутворення абсолютно прозоре та зрозуміле для кожного. А з метою створення максимально комфортних умов для співпраці з Мастер911, ми завжди готові грамотно проконсультувати та проінформувати про приблизну вартість потрібної послуги. У більшості випадків, напочатку названа ціна не змінюється.

Виклик майстра з заміни газових котлів, з виїздом по області

Працюємо в

Якщо ви проживаєте в будь-якому районі, то можете розраховувати на приїзд до вас фахівця вже через три години з моменту оформлення заявки.

Працюємо в передмісті

Візиту майстра доведеться чекати трохи довше (приблизно 4-5 годин) тим нашим клієнтам, які проживають в передмісті ().

Працюємо по області

Мастер911 має своїх фахівців в більшості населених пунктів області (). Це дозволяє звернулися до нас клієнтам, по-перше, розраховувати на приїзд майстра в той же день, коли була подана заявка, а по-друге, значно заощадити на транспортних витратах.

Іноді, у зв'язку з підвищеною сезонною завантаженістю, приїзд фахівця може бути перенесений на найближчий день, про що вас попередять під час подачі заявки.

Якщо вас цікавить оперативна та грамотна заміна газового котла новим, звертайтеся в Мастер911, і ми обіцяємо, що ви будете повністю задоволені рівнем наданих послуг, сервісом і приємними цінами.