Встановлення газового котла у Миколаєві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Миколаєві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Миколаєві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Миколаєві

Відгуки по встановленню газових котлів у Миколаєві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якісна установка газових котлів у Миколаєві повинна проводитися за суворого дотримання порядку виконання робіт, пожежної безпеки та певних нормативів досвідченим, перевіреним, кваліфікованим виконавцем з необхідним допуском.

Монтажні роботи з перевірки, кріплення, врізування та встановлення газового котла у Миколаєві виконуються поетапно:

 1. Кріплення газового котла. Більшість типів монтують до стін за допомогою монтажних кронштейнів, що додаються в комплектації. До підбору місця висувається ряд вимог: відсутність легкозаймистих виробів, покриттів, матеріалів, наявність вікна з кватиркою та наявність гарної системи вентиляції. До встановленої газової техніки під'єднують патрубок для відведення продуктів згоряння.
 2. Підключення опалювального газового обладнання до контуру. Монтаж газових котлів у Миколаєві передбачає попереднє оснащення фільтром, що виконується перед підключенням контуру опалення та служить для захисту, без чого газовий котел може досить швидко стати непридатним.
 3. Підключення котла до загальної системи водопостачання. Цей етап робиться аналогічно до підключення до контуру опалення.
 4. Підключення до магістралі газу. При підключенні опалювальної техніки до газу необхідно дотримуватися норм установки газових котлів, герметизувати з'єднання паклею або фум-стрічкою жовтого кольору, застосовувати спеціальні фільтри. Для з'єднувальної комунікації застосовується гофрований шланг.
 5. Перевірка на герметичність. Лише після належної ревізії герметичності всіх з'єднань, зможете виконати перший запуск газового котла.

Майстри сервісу побутового ремонту Master911 мають практичний досвід роботи з котлом майже від усіх відомих фірм: Нобель (Nobel), Ферролі (Феролі/Ferroli), Тепловіст (Teplowest), Данко (Danko), Протерм (Protherm), Термекс (Thermex), Бонжуані (Bongioanni), Юнкерс (Junkers), Елексія (Elexia), Термет (Termet), Різон (Reeson), Новатек (Nova Tec), Геліос (Helios), Колві (Kolvi), Вестен (Westen), Тіберіс (Tiberis), Електролюкс (Electrolux), Вольф (Wolf), Навьєн (Navien), Герман (Hermann), Атем (Аtem), Альфа (Alpha), Гореньє (Gorenje), Ренс (Rens), Вісманн (Вісман/Viessmann), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Індезит (Indesit), Samsung (Samsung), Демрад (Demrad), Беретта (Берета/Beretta), Вулкан (Vulkan), АОГВ Житомир, Фондітал (Fondital), Кітурамі (Kiturami), Маяк (Aton), Сіменс (Siemens), Шафуто (Chaffoteaux), Радіант (Radiant), Арістон (Ariston), Бош (Bosch), Термона (Thermona), Рока (Roca), Рода (Roda), Будерус (Buderus), Іммергаз (Immergas), Сайм (Sime), Баксі (Baxi), Шафутекс (Chaffoteaux), Део (Daewoo), АЕГ (AEG), Роктерм (Rocterm), Соллі (Солі/Solly), Грандіні (Grandini).

Як складаються розцінки?

Техніки сервісу домашнього ремонту Master911 точно дотримуються фіксованого прейскуранта, що виключає шанс будь-яких махінацій з цінами. Вартість кожної послуги нашого сервісу Master911 фіксована, прозора та цілком справедлива.

Щоб встановити, до якого виду віднести потрібну послугу або виявлену несправність, при оформленні замовлення ми зазвичай ставимо клієнту необхідні питання.

На підставі прийнятих від замовника відповідей ми встановлюємо, які це послуги/аварії:

 • Стандартні (типові) послуги/несправності. У таких випадках розцінка послуги (зокрема вартість установки газового котла) завжди стане відома заздалегідь, ще до приїзду техніка, вона незмінна і фіксована.
 • Так звані нестандартні (непросто розрахувати) послуги/неполадки. Якщо відразу дуже складно кваліфікувати складність потрібних майбутніх робіт, тоді ми зуміємо зорієнтувати за приблизною вартістю, остаточний кошторис складається майстром вже вдома після проведення діагностики. Наше керівництво гарантує, що ціна вийде відповідно до зафіксованого прейскуранта!

На остаточну вартість сервісної послуги з монтажу/демонтажу газового котла у Миколаєві, запуску, налагодженню також впливають автотранспортні витрати та ціна застосовуваних витратних матеріалів.

Що отримують клієнти нашого сервісу?

Ключові переваги нашого сервісу побутових послуг:

 • Інформованість, акуратність, пунктуальність та доброзичливість техніків;
 • Доступні, прозорі, фіксовані та обґрунтовані розцінки;
 • Цілодобовий прийом заявок 24/7;
 • Надання обов'язкового акта про виконання робіт та гарантії на ці послуги;
 • Виїзд спеціаліста протягом 3 годин;
 • Надання первинної консультації та відомостей про ціну встановлення газового котла та інших необхідних послуг;
 • Обов'язкове прибирання техніком свого робочого місця після закінчення справи;
 • Можливість плати зручним для замовника способом.

Додаткові переваги сервісу домашнього ремонту Master911:

 • Договір. Після надання послуг замовники підписують акт про виконання робіт.
 • Гарантія. Ми надаємо гарантійні зобов'язання на всі послуги, а також на замінені в ході робіт з ремонту деталі, комплектуючі, прилади та запчастини.
 • Досвід. У нашому сервісі домашнього ремонту працюють виключно підготовлені, надійні, перевірені виконавці, які мають досвід та необхідні доступи до техніки. Перед співпрацею ми перевіряємо паспортні дані, майстер складає іспит, проводимо співбесіду.
 • Великий вибір побутових послуг в одному маркетплейсі. Сервіс Master911 готовий надати широкий асортимент кваліфікованих робіт з ремонту побутової техніки та різного виду послуг. Крім того, ви зможете звертатися до нашого офісу для реставрації ванн, транспортування будь-яких вантажів, збирання меблів, вивезення сміття, проведення будівельних, клінінгових, електромонтажних, оздоблювальних, сантехнічних та інших видів діяльності, що дає можливість при кожному випадку звертатися за допомогою у вже перевірений сервіс домашнього ремонту Master911, тому немає потреби щоразу відшукувати нового виконавця на інших (іноді й сумнівних) сайтах.
 • Швидкість роботи. Оформивши замовлення на монтаж, демонтаж старої техніки, первинний пуск або підключення газового котла у Миколаєві, клієнт за кілька хвилин отримає перевірену, надійну, підготовлену техніку, яка зараз знаходиться поблизу. Така логістика дає можливість фахівцеві прийти за 2-3 години після оформлення замовлення.

Як зробити замовлення на виклик техніка для встановлення газових котлів у Миколаєві?

 1. Подайте замовлення. Безпосередньо на нашому сайті або зробивши дзвінок за номером.
 2. Відповідайте на ряд основних уточнювальних питань. На основі отриманих додаткових відомостей про вашу домашню техніку та необхідні сервісні послуги ми надаємо первинну консультацію та зможемо зорієнтувати за ціною налагоджувальних, ремонтних, монтажних, настановних робіт ще до приїзду спеціаліста додому.
 3. Безпосереднє надання сервісних послуг. Приблизно через три години після обробки заявки на виклик спеціаліст прибуває за вказаною адресою. Орієнтовна тривалість ремонту - від півтори до двох годин.

Виклик надійного, досвідченого, пунктуального спеціаліста у Миколаєві та по Миколаївській області

У випадку, якщо Вам потрібна установка газової техніки у Миколаєві, перший пуск, демонтаж газових котлів у Миколаєві або заміна старої техніки, звертайтеся до сервісу Master911.

Виїзд містом у Миколаєві

Замовникам, які мешкають в районах міста Миколаїва, варто чекати на прихід досвідченого техніка, що має допуск до виконання подібного виду робіт, вже через 3-4 години після подачі замовлення.

Виїзд до передмість Миколаїва

На приїзд майстра в передмістя Миколаїва (Воскресенське, Шевченкове, Полігон, Святомиколаївка, Мішково-Погорілове, Калинівка, Галицинове, Лимани, Миколаївське, Котляреве, Костянтинівка, Весняне, Крива Балка, Сливине), можливо, знадобиться часу трохи більше - близько п'яти-шести годин.

Виїзд по Миколаївській області

Майже в кожному населеному пункті Миколаївської області (Очаків, Миколаїв, Южноукраїнськ, Первомайськ, Нова Одеса, Снігурівка, Вознесенськ, Березнегувате, Доманівка, Врадіївка, Воскресенське, Ольшанське, Веселинове, Олександрівка, Арбузинка, Братське, Криве Озеро, Березанка, Казанка) є наші перевірені, досвідчені, підготовлені виконавці, тому на приїзд майстра Ви зможете розраховувати того ж дня, коли подали заявку.

Забезпечуємо професійні, якісні та оперативні послуги за розумною ціною на монтаж побутових газових котлів у Миколаєві - заходьте на наш сайт та оформлюйте заявку!