Ремонт газового конвектора

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт газового конвектора». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових конвекторів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення внутрішньопідлогового конвектора

Цінові пропозиції по ремонту газових конвекторів від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті 11 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових конвекторів

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових конвекторів

Відгуки по ремонту газових конвекторів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Газовий конвектор - автономне опалювальне обладнання, яке високо цінують за здатність швидко й ефективно опалювати приміщення будь-якої площі. Паливом для нього служить зріджений або природний газ.

Головне, на що необхідно звернути увагу при виборі моделі - її потужність, яку розраховують залежно від розміру приміщення, що підлягає опаленню. Другий важливий момент - камера згоряння, яка може бути відкритою або закритою (перший варіант не підходить для установки в житлових приміщеннях).

З кожним роком обігрівач цього типу все частіше встановлюють в офісних приміщеннях, на невеликих підприємствах, в гаражах, складах, квартирах та особняках. Перевагою газових конвекторів перед іншими системами опалення виступає їх економічність і високий тепловий ККД.

За умови грамотного монтажу та періодично проводиться профілактики, безперебійна експлуатація агрегату може досягати й навіть перевищувати термін в 15 років.

Газові конвектори. Ремонт в межах міста

Внаслідок різних причин, головним чином, пов'язаних з помилками в експлуатації техніки та відсутністю своєчасного обслуговування, газові конвектори, попри надійність, можуть давати збій.

Найчастіше власники опалювального обладнання звертаються з такими скаргами на його несправність:

 • газовий конвектор не включається;
 • газовий конвектор не запалювати;
 • газовий конвектор запалюється і гасне;
 • газовий конвектор гасне;
 • газовий конвектор шумить;
 • газовий конвектор не має іскри.

Незалежно від того, який із симптомів вказує на некоректну роботу опалювального обладнання: газовий конвектор гасне, тріщить або в ньому немає іскри, займатися самостійною лагодженням небезпечно. Його ремонтом повинен займатися кваліфікований фахівець, який має допуск до проведення робіт з газовими агрегатами.

Найзручніший варіант розв'язання проблеми - звернутися в перевірений сервіс, що пропонує можливість викликати фахівця додому. Наші майстри виконують ремонт і обслуговування конвекторів від всіх виробників (Фег, Ballu, Timberk, Demrad, АКОГ).

Master911: кваліфікований ремонт газових конвекторів

Сервіс побутових послуг Master911 щодня в цілодобовому режимі приймає заявки на виклик майстра для проведення обслуговування газового конвектора, його діагностики, а також ремонту будь-якої складності.

Оформляючи заявку, ми ставимо клієнту ряд уточнювальних питань про техніку (марка, модель, рік випуску) і про тип поломки (наприклад, газовий конвектор гасне, клацає, повітря в опалювальному приміщенні недостатньо прогрівається і т.д.). Ці дані дозволяють нам надати клієнтові первинну консультацію, а також проінформувати його про вартість необхідної послуги ще на етапі оформлення заявки.

Якщо вона стандартна - ціна буде названа точно, як в прайс-листі, якщо ж зі слів замовника неможливо точно встановити причину некоректної роботи, то кошторис буде названий майстром вже на місці, після проведення діагностики. Ми гарантуємо, що вона буде в точності співпадати з ціною послуги, прописаної в прайсі.

Звернення в Master911 дає можливість очікувати на:

 • цілодобовий режим приймання та оформлення заявки;
 • грамотну консультацію та попереднє озвучення вартості ремонту;
 • швидкий виїзд майстра;
 • якісну послугу (наприклад, ремонт газових керамічних обігрівачів ).

На своєму робочому місці наші майстри обов'язково підтримують порядок, не курять, не вживають нецензурні слова.

Недорогий професійний ремонт газових конвекторів від Master911

Наші майстри надають повний спектр якісних послуг з ремонту всіх типів і моделей газових конвекторів за справедливою вартістю, з виїздом майстра до великих міст і в невеликі населені пункти усіх регіонів України.

Наші переваги

 • Відповідальність. Кожен фахівець Master911 бере на себе повну відповідальність за якість наданих послуг. Зважаючи на це, якщо ви виявили помилку, допущену фахівцем в роботі, звертайтеся в нашу службу підтримки. Ми обіцяємо, що будь-які недоліки будуть виправлені в найкоротші терміни.
 • Договір. Перед початком проведення ремонту, ми укладаємо з замовником офіційний договір, де вказується точна вартість послуги, відповідна тій, що вказана в прайсі, і вона залишиться актуальною до закінчення терміну дії договору.
 • Зручний спосіб оплати: готівкою або безготівковим переказом. Ми прагнемо, щоб співпраця з нами була максимально комфортною для наших клієнтів.
 • Допомога у вирішенні конфліктів. Всі фахівці Master911, перш ніж бути прийнятими на роботу та допущеними до обслуговування замовників, пройшли обов'язкову перевірку паспортних даних, навчання та складання іспиту. Тому, якщо вам довелося зіткнутися з грубістю або недобросовісним підходом майстра до роботи, звертайтеся в нашу службу підтримки. Ми допоможемо розв'язати конфлікт.
 • Підтримка чистоти. Надання будь-якої послуги з ремонту техніки охоплює обов'язкове проведення майстром прибирання на своєму робочому місці.
 • Гарантійні зобов'язання. Наші фахівці видають гарантії на всі надані ними послуги й деталі, які в ході ремонту підлягали заміні.

Працюємо в місті з виїздом по області

Працюємо

Якщо ви зіткнулися з проблемами в роботі опалювального обладнання (наприклад, газовий конвектор тріщить, гасне, не включається і т.д.) і ви перебуваєте в межах міста, то приїзд майстра за вказаною адресою займе мінімум часу - приблизно три години.

Працюємо в передмісті

Якщо ви проживаєте в передмісті (), виїзд фахівця займе трохи більше часу - близько 4-5 годин.

Працюємо по області

Master911 має кваліфікованих фахівців практично в усіх населених пунктах області (). Тому ті, хто проживають в невеликих населених пунктах регіонів, мають можливість розраховувати на приїзд майстра в день подачі заявки, що не тільки дуже зручно, але й дозволяє істотно заощадити на транспортних витратах.

У виняткових випадках, через підвищену сезонну завантаженість, приїзд майстра може бути перенесений на наступний день, про що ми попереджаємо замовників заздалегідь - на етапі оформлення заявки.

Якщо вас цікавить ремонт конвекторів за доступною ціною, звертайтеся в Master911, і ми гарантуємо: ваша техніка в мінімальні терміни буде повернута в робочий стан, а рівень нашого сервісу вас приємно здивує!