Встановлення газового котла у Боярці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Боярці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Боярці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Боярці

Відгуки по встановленню газових котлів у Боярці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Професійна установка газових котлів у Боярці повинна виконуватися із суворим дотриманням порядку організації робіт, встановлених нормативів та правил ПБ перевіреним, кваліфікованим, досвідченим майстром із правом доступу.

Роботи з встановлення опалювального газового обладнання проводяться поетапно:

 1. Навіс побутових газових котлів. Більшість типів навішують на міцну основу за допомогою спеціальних кронштейнів, що додаються до комплектації. Після встановлення до опалювального газового котла приєднують димохід для виведення відпрацьованих газів. До підбору приміщення висувається ряд рекомендацій: наявність припливної системи вентиляції, відсутність легкозаймистих матеріалів, виробів, покриттів та наявність вікна.
 2. Підключення котла до контуру системи. Процес монтажу газових котлів у Боярці передбачає попереднє встановлення фільтра грубої очистки, це робиться перед підключенням опалювального контуру і служить для захисту та продовження терміну експлуатації, без неї газовий котел може досить швидко вийти з ладу.
 3. Підключення опалювальних газових котлів до контуру водопостачання. Такий крок виконується аналогічно, як підключення до опалювальної системи.
 4. Приєднання до газової труби. На стадії приєднання опалювальної техніки до магістралі газу необхідно дотримуватися нормативів монтування побутового газового обладнання, герметизувати стики клочків або фум-стрічкою жовтого кольору, використовувати фільтри. Як комунікаційне зв'язування використовується гофрований шланг.
 5. Обов'язкова перевірка на герметичність. Тільки після завершення належної перевірки герметичності всіх стиків можна виконати перший запуск газового котла.

Техніки сервісу Master911 володіють навичками роботи з котлами від усіх відомих компаній: Різон (Reeson), Радіант (Radiant), Вестен (Westen), Ферролі (Феролі/Ferroli), Шафуто (Chaffoteaux), Баксі (Baxi), Рода (Roda), Елексія (Elexia), Део (Daewoo), Тепловіст (Teplowest), Беретта (Берета/Beretta), Роктерм (Rocterm), Будерус (Buderus), Гореньє (Gorenje), Навьєн (Navien), Сайм (Sime), Колві (Kolvi), Нобель (Nobel), Арістон (Ariston), Новатек (Nova Tec), Маяк, Кітурамі (Kiturami), Атем (Аtem), Рока (Roca), Альфа (Alpha), Тіберіс (Tiberis), Атон (Aton), Електролюкс (Electrolux), Геліос (Helios), Ренс (Rens), Бош (Bosch), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Samsung (Samsung), Бонжуані (Bongioanni), Індезит (Indesit), Фондітал (Fondital), АТГВ Житомир, Термет (Termet), Вісманн (Вісман/Viessmann), Грандіні (Grandini), Шафутекс (Chaffoteaux), Протерм (Protherm), Демрад (Demrad), АЕГ (AEG), Соллі (Солі/Solly), Вольф (Wolf), Вулкан (Vulkan), Термекс (Thermex), Данко (Danko), Іммергаз (Immergas), Юнкерс (Junkers), Герман (Hermann), Термона (Thermona), Сіменс (Siemens).

Як буде формуватися наша вартість?

Техніки сервісу домашнього ремонту Master911 суворо дотримуються фіксованого прейскуранта, це повністю виключає можливість будь-яких підтасувань із цінами. Вартість будь-якої нашої послуги фіксована, прозора та цілком об'єктивна.

Щоб кваліфікувати, до якого типу віднести потрібну послугу або виявлену несправність, при подачі заявки ми, як правило, ставимо клієнту питання щодо пошкодження.

На основі прийнятих від вас відповідей ми встановлюємо, які це послуги/проблеми:

 • Нестандартні (складно визначити) послуги/несправності. Якщо раптом дуже важко визначити складність майбутніх робіт, тоді ми зорієнтуємо за наближеною вартістю, остаточний кошторис складається техніком прямо на місці, після завершення виконання діагностики. Ми гарантуємо, що вона опиниться відповідно до затвердженого прайс-листа!
 • Типові (стандартні) послуги/аварії. У цих випадках ціна послуги (як, наприклад, вартість установки газового котла) відома заздалегідь, ще до прибуття майстра, вона постійна та фіксована.

На кінцеву ціну послуги з монтажу/демонтажу газового котла у Боярці, налагодження, перший пуск також впливають автотранспортні витрати та вартість необхідних витратних матеріалів.

Що отримають наші клієнти?

Основні фактори сервісу послуг наших надійних, перевірених та професійних техніків:

 • Надання акта виконаних робіт та гарантії на всі послуги;
 • Неодмінне прибирання виконавцем місця роботи після закінчення процесу;
 • Поінформованість, пунктуальність, доброзичливість та акуратність майстрів;
 • Надання первинної консультації та інформації про загальну ціну встановлення газового котла та інших необхідних робіт;
 • Цілодобовий запис телефонних дзвінків;
 • Розумні, фіксовані, обґрунтовані та прозорі ціни;
 • Виїзд майстра протягом 3 годин;
 • Можливість розрахунку зручним для замовника способом.

Базові характеристики сервісу побутових послуг Master911:

 • Великий вибір побутових послуг в одному місці. Сервіс ремонту Master911 надає широкий перелік кваліфікованих послуг з ремонту домашньої техніки та будь-якого виду робіт. Крім того, ви зможете звернутися до нашого офісу для складання меблів, реставрації ванн, вивезення сміття, транспортування будь-яких вантажів, проведення оздоблювальних, клінінгових, електромонтажних, будівельних, сантехнічних та інших видів діяльності. Це дозволяє за будь-якого випадку звертатися до перевіреного сервісу Master911, тому не слід щоразу розшукувати виконавця на інших (іноді й незнайомих) інтернет-сторінках.
 • Моментальна обробка заявок. Залишивши заявку на підключення газового котла у Боярці, монтаж, первинний запуск або демонтаж старої техніки, наш клієнт за кілька хвилин отримує надійного, перевіреного, підготовленого фахівця, який на поточний період виявляється неподалік. Ця логістика дозволяє виконавцю приїхати протягом трьох годин після отримання замовлення.
 • Досвід. У нашому сервісі працюють тільки надійні, підготовлені, перевірені фахівці, які мають досвід і належні доступи до газу. Перед співпрацею ми проводимо співбесіду, майстер складає іспит, перевіряємо паспортні дані.
 • Забезпечення гарантії. Ми надаємо гарантійні зобов'язання на всі сервісні послуги, а також на встановлені в процесі ремонту деталі, прилади, комплектуючі та запчастини.
 • Договірні відносини. Після надання сервісних послуг клієнт підписує акт про виконання робіт.

Як замовити виклик виконавця з установки газових котлів у Боярці додому?

 1. Складіть заявку на виклик. Прямо на веб-сайті або зв'язавшись з нашим менеджером у телефонному режимі.
 2. Дайте відповідь на ряд основних додаткових питань. На підставі прийнятих додаткових відомостей про вашу техніку та необхідні послуги ми надаємо досить конкретну консультацію і зможемо зорієнтувати за ціною майбутніх робіт ще до приїзду фахівця додому. li>
 3. Надання послуг. Приблизно протягом трьох годин після оформлення заявки на виклик технік виїжджає за вказаною адресою. Орієнтовна тривалість ремонту - одна-дві години.

Виклик надійного, досвідченого, пунктуального майстра у Боярці та по Київській області

Якщо Вам потрібна установка газового котла у Боярці, пробний пуск, демонтаж котлів у Боярці або заміна старого обладнання, зателефонуйте до сервісу Master911.

Виїзд містом у Боярці

Клієнтам, які проживають в районах міста Боярки, можна чекати прибуття кваліфікованого спеціаліста, який має допуск до проведення цього виду робіт, вже протягом 3-4 годин після подання замовлення.

Ми виїжджаємо по Київській області

У багатьох населених пунктах Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка) ми маємо досвідчених, підготовлених, перевірених фахівців, завдяки чому на прибуття майстра можна розраховувати в день оформлення заявки.

Виїзд до передмістя Боярки

На прибуття техніка в передмістя Боярки (Чабани, Глеваха, Мархалівка, Іванковичі, Лісники, Віта-Поштова, Нове, Гатне, Тарасівка, Малютянка, Новосілки, Бобриця, Святопетрівське, Білогородка, Музичі), можливо, знадобиться часу трохи більше - приблизно 4-6 годин.

Забезпечуємо якісні, професійні та своєчасні послуги за розумною вартістю на монтаж опалювальних котлів у Боярці - телефонуйте!