Встановлення газового котла у Тернополі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Тернополі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Тернополі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Тернополі

Відгуки по встановленню газових котлів у Тернополі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка газового котла у Тернополі повинна проводитися при суворому дотриманні порядку виконання всіх робіт, встановлених нормативів та протипожежних вимог кваліфікованим, перевіреним, досвідченим техніком, що володіє необхідним допуском.

Роботи з установки газового обладнання здійснюються поетапно:

 1. Кріплення побутового газового обладнання. Практично всі типи монтують до стіни за допомогою спеціальних кронштейнів, що йдуть в комплектації. До вибору місця висувається ряд вимог: відсутність легкозаймистих покриттів, матеріалів, виробів, присутність системи вентиляції та наявність вікна. Після установки до газової техніки під'єднують патрубок для виведення чадного газу.
 2. Підключення котла до системи. Монтаж газових котлів у Тернополі передбачає обов'язкове оснащення фільтром, що виконується перед підключенням контуру опалення і дозволить відкинути можливість проникнення в нагрівальний агрегат забруднювальних частинок, без захисту опалювальний котел може швидко відмовити.
 3. Підключення газового котла до загальної системи водопостачання. Цей крок робиться аналогічно, як приєднання до опалювальної системи.
 4. Під'єднання до газової труби. В процесі підключення опалювальної техніки до магістралі газу слід дотримуватися нормативів монтування газових котлів, герметизувати стики паклею з пастою або особливою стрічкою ФУМ, застосовувати спеціальні фільтри. Для комунікації застосовується гофрований шланг.
 5. Обов'язкова перевірка герметичності. Тільки після відповідної ревізії герметичності всіх стиків зможете виконати перший запуск газового котла.

Виконавці сервісу Master911 володіють досвідом роботи з газовими котлами практично від всіх популярних компаній: Бонжуані (Bongioanni), Нобель (Nobel), Атон (Aton), Атем (Аtem), Вестен (Westen), Різон (Reeson), АЕГ (AEG), Маяк, Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Колві (Kolvi), Шафутекс (Chaffoteaux), Нав'єн (Navien), Термона (Thermona), АОГВ Житомир, Новатек (Nova Tec), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Роктерм (Rocterm), Індесіт (Indesit), Рока (Roca), Сіменс (Siemens), Херманн (Hermann), Електролюкс (Electrolux), Хай Терм (Hi-Therm), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термет (Termet), Елексія (Elexia), Ренс (Rens), Кітурамі (Kiturami), Термекс (Thermex), Тіберіс (Tiberis), Вулкан (Vulkan), Рода (Roda), Фондітал (Fondital), Вольф (Wolf), Альфа (Alpha), Радіант (Radiant), Нова Флоріда (Nova Florida), Баксі (Baxi), Тепловест (Teplowest), Соллі (Солі / Solly), Іммергаз (Immergas), Віссманн (Вісман / Viessmann), Бош (Bosch), Самсунг (Samsung), Беретта (Берета / Beretta), Будерус (Buderus), Геліос (Helios), Данко (Danko), Грандіні (Grandini), Горенье (Gorenje), Протерм (Protherm), Юнкерс (Junkers), Арістон (Ariston), Део (Daewoo), Сайм (Сім / Sime), Демрад (Demrad), Шафуто (Chaffoteaux).

Як формується наша вартість?

Виконавці сервісу Master911 суворо дотримуються фіксованого прейскуранта, що відкидає шанс будь-яких махінацій з цінами. Вартість послуги нашого сервісу Master911 абсолютно справедлива, фіксована й прозора.

Щоб розрахувати, до якого виду віднести необхідну послугу або аварію, при подачі заявки ми задаємо клієнту уточнювальні питання.

На основі прийнятих від вас відповідей ми дізнаємося, що це:

 • Типові (стандартні) послуги/проблеми. В таких випадках ціна послуги (як, приміром, вартість установки газового котла) відома заздалегідь, ще до приїзду техніка, вона зафіксована й не змінюється.
 • Нестандартні, незвичайні (неможливо розрахувати) послуги/неполадки. Якщо заздалегідь не можна визначити обсяг необхідних майбутніх робіт, тоді ми зорієнтуємо у приблизній вартості, точна ж розцінка розраховується майстром вдома, після завершення здійснення діагностичних робіт. Наша адміністрація гарантує, що вона буде точно відповідати зафіксованому прайсу!

На загальну ціну послуги з монтажу/демонтажу газового котла у Тернополі, запуску, налаштування також впливають вартість потрібних витратних матеріалів та транспортні витрати.

Що отримають наші замовники?

Основні переваги нашого сервісу побутового ремонту:

 • Обізнаність, пунктуальність, доброзичливість, акуратність техніків;
 • Варіант плати комфортним для клієнта способом;
 • Обов'язкове прибирання виконавцем робочого місця після закінчення справи;
 • Виїзд виконавця протягом трьох годин;
 • Доступні, обґрунтовані, фіксовані й прозорі розцінки;
 • Надання професійної консультації та даних про ціну установки газового котла та інших необхідних робіт;
 • Надання акту виконаних робіт і наявність гарантійних умов на всі послуги;
 • Цілодобове приймання заявок 24/7.

Додаткові переваги побутового сервісу Master911:

 • Досвід. У нашому сервісі працюють тільки підготовлені, перевірені, надійні виконавці, які володіють досвідом і відповідними допусками до газової техніки. Перед співпрацею ми проводимо співбесіду, перевіряємо дані паспорта, приймаємо іспит.
 • Всі послуги в одному приміщенні. Сервіс побутового ремонту Master911 пропонує широкий асортимент професійних послуг з виправлення домашнього обладнання і всякого роду робіт по дому. Також ви зможете звернутися до нас для складання меблів, вивезення сміття, реставрації ванн, транспортування різних вантажів, проведення будівельних, електромонтажних, клінінгових, оздоблювальних, сантехнічних та інших видів діяльності. Це дає можливість при кожному варіанті звертатися до вже перевіреного сервісу побутових послуг Master911, замість того, щоб кожного разу шукати виконавця на інших (іноді й сумнівних) сайтах.
 • Надання гарантійних умов. Ми надаємо гарантійні зобов'язання на всі надані сервісні послуги, і до того ж, на встановлені в ході ремонту деталі, прилади, запасні частини й комплектуючі.
 • Договір. Після того надання послуг клієнти приймають акт про виконання робіт.
 • Миттєва обробка замовлень. Оформивши виклик на демонтаж старої техніки, монтаж, перший запуск або підключення газового котла у Тернополі, клієнт протягом 15-20-ти хвилин отримає перевіреного, надійного, підготовленого фахівця, який у цей момент знаходиться неподалік. Подібна логістика дає можливість техніку прибути протягом 2-3-х годин після обробки заявки.

Як замовити виклик виконавця з установки побутового газового обладнання у Тернополі?

 1. Подайте замовлення. Прямо на сайті або зробивши дзвінок за контактним телефоном.
 2. Дайте відповіді на важливі додаткові питання. На підставі отриманої додаткової інформації щодо вашої домашньої техніки й потрібних сервісних послуг ми надамо первинну консультацію та можемо визначитися з ціною монтажних, налагоджувальних, ремонтних, настановних робіт ще до того, як прийде фахівець.
 3. Надання сервісних послуг. В середньому протягом трьох годин після оформлення замовлення технік прибуває на вашу адресу. Приблизна тривалість ремонту - одна-дві години.

Виклик досвідченого, надійного, пунктуального техніка у Тернополі і Тернопільській області

Якщо Вам потрібна установка газових котлів у Тернополі, пробний пуск, демонтаж котла або його заміна, зателефонуйте в сервіс послуг перевірених техніків Master911.

Виїзд техніка в передмістя Тернополя

На прибуття виконавця в передмістя Тернополя (Велика Березовиця, Великі Бірки, Підгородне, Мишковичі, Біла, Плотича, Великий Глибочок, Великі Гаї, Байківці, Петриків, Смиківці, Гаї-Шевченківські) може знадобитися часу трохи більше - приблизно п'ять-шість годин.

Виїзд спеціаліста по Тернопільській області

Майже у всіх населених пунктах Тернопільської області (Зборів, Тернопіль, Кременець, Почаїв, Шумськ, Борщів, Збараж, Бучач, Монастириська, Копичинці, Хоростків, Ланівці, Бережани, Теребовля, Підгайці, Скалат, Чортків, Заліщики, Підволочиськ, Велика Березовиця, Козова, Козлів, Великі Бірки, Коропець, Микулинці, Дружба, Гусятин, Заводське, Вишнівець, Залізці) у нас є підготовлені, досвідчені, перевірені фахівці, завдяки чому на прибуття майстра можна сподіватися в цей же день, у який подали замовлення.

Виїзд по Тернополю

Тим, хто знаходиться в районах міста Тернополя, варто чекати приходу кваліфікованого майстра з допуском до проведення такого виду робіт, вже протягом 3-4-х годин після оформлення замовлення.

Забезпечуємо якісні, оперативні та професійні послуги за розумною ціною на монтаж побутового газового обладнання у Тернополі - телефонуйте!