Встановлення газового котла у Рівному

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Рівному, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Рівному

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Рівному

Відгуки по встановленню газових котлів у Рівному

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Професійна установка газових котлів у Рівному повинна проводитися при обов'язковому дотриманні правил ПБ, порядку виконання робіт і установлених норм кваліфікованим, перевіреним, досвідченим техніком з правом доступу.

Роботи з перевірки, кріплення, установки та врізання опалювального газового обладнання ведуться поетапно:

 1. Кріплення побутових газових котлів. Майже всі моделі кріплять до стін за допомогою монтажних кронштейнів, що додаються в комплекті постачання. До підбору місця висуваються кілька вимог: наявність вікна, присутність гарної системи вентиляції та відсутність легкозаймистих матеріалів, покриттів, виробів. До встановленого побутового газового котла приєднують трубу для відведення продуктів згоряння.
 2. Підключення газових котлів до контуру системи. Процес монтажу газових котлів у Рівному передбачає встановлення фільтра для очищення води, це проводиться перед підключенням контуру опалення й потрібно для захисту від можливого проникнення бруду, сміття, без цього котел може достатньо швидко прийти в непридатність.
 3. Підключення побутового газового обладнання до системи водопостачання. Дані роботи аналогічні з підключенням до труб системи опалення.
 4. Приєднання до газової труби. На стадії приєднання опалювальної техніки до газової магістралі потрібно дотримуватися норм установки опалювального газового обладнання, герметизувати з'єднання паклею з пастою або жовтою фум-стрічкою, застосовувати спеціальні фільтри. Для комунікаційної зв'язки використовується гнучкий гофрований шланг.
 5. Обов'язкова перевірка на герметичність. лише після завершення належної перевірки герметичності всіх з'єднань допускається здійснити перший запуск газового котла.

Майстри сервісу послуг Master911 володіють досвідом роботи з котлами від всіх популярних брендів: Грандіні (Grandini), Ферролі (Феролі / Ferroli), Самсунг (Samsung), Вулкан (Vulkan), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Вольф (Wolf), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Індесіт (Indesit), Роктерм (Rocterm), Хай Терм (Hi-Therm), Маяк, Рока (Roca), Альфа (Alpha), Протерм (Protherm), Нав'єн (Navien), Термекс (Thermex), Сайм (Сім / Sime), Різон (Reeson), Термет (Termet), Фондітал (Fondital), Кітурамі (Kiturami), Тіберіс (Tiberis), Беретта (Берета / Beretta), АОГВ Житомир, Сіменс (Siemens), Ренс (Rens), Бонжуані (Bongioanni), Електролюкс (Electrolux), АЕГ (AEG), Новатек (Nova Tec), Радіант (Radiant), Колві (Kolvi), Термона (Thermona), Геліос (Helios), Баксі (Baxi), Атон (Aton), Атем (Аtem), Соллі (Солі / Solly), Бош (Bosch), Іммергаз (Immergas), Юнкерс (Junkers), Шафутекс (Chaffoteaux), Шафуто (Chaffoteaux), Тепловест (Teplowest), Віссманн (Вісман / Viessmann), Нобель (Nobel), Елексія (Elexia), Вестен (Westen), Део (Daewoo), Горенье (Gorenje), Демрад (Demrad), Рода (Roda), Арістон (Ariston), Нова Флоріда (Nova Florida), Херманн (Hermann), Будерус (Buderus), Данко (Danko).

Як складаються розцінки?

Виконавці сервісу послуг Master911 точно дотримуються затвердженого прайсу, що повністю відкидає шанс будь-яких махінацій з вартістю. Ціна будь-якої нашої послуги прозора, фіксована й абсолютно справедлива.

Щоб кваліфікувати, до якого типу віднести необхідну послугу або помічену несправність, при оформленні виклику ми ставимо клієнтові питання щодо пошкодження.

На основі отриманих відповідей ми дізнаємося, що це:

 • Стандартні (базові) послуги/несправності. У подібному випадку вартість послуги (як, наприклад, ціна установки газового котла) відома заздалегідь, ще до появи виконавця, вона фіксована й постійна.
 • Нестандартні, рідко поширені (непросто визначити) послуги/несправності. Якщо відразу неможливо дізнатися обсяг майбутніх робіт, у такому випадку ми зорієнтуємо у приблизній ціні, остаточний кошторис розраховується фахівцем після виконання діагностичних робіт. Наша адміністрація гарантує, що ціна буде точно відповідати зафіксованому прайсу!

На загальну вартість послуги з пуску, налагодження, монтажу/демонтажу газового котла у Рівному також впливають автотранспортні витрати й вартість використовуваних матеріалів.

Що отримають замовники нашого сервісу?

Головні досягнення сервісу послуг наших надійних, перевірених і професійних майстрів:

 • Розумні, обґрунтовані, фіксовані та прозорі розцінки;
 • Неодмінне прибирання майстром робочого місця в кінці справи;
 • Обізнаність, доброзичливість, пунктуальність та акуратність техніків;
 • Цілодобовий графік приймання замовлень 24/7;
 • Виїзд майстра протягом 3 годин;
 • Варіант плати комфортним для замовника способом;
 • Надання професійної консультації й відомостей щодо загальної вартості установки газового котла та інших необхідних робіт;
 • Надання акта про виконання робіт та наявність гарантійних термінів на всі послуги.

Додаткові характеристики побутового сервісу Master911:

 • Миттєва обробка замовлень. Залишивши замовлення на підключення газового котла у Рівному, монтаж, перший пуск або демонтаж старої техніки, замовник за кілька хвилин отримує підготовленого, перевіреного, надійного фахівця, який знаходиться поряд. Подібна логістика дає можливість майстру прибути через 2-3 години після отримання заявки.
 • Багатий досвід діяльності у подібній сфері. У нашому сервісі побутових послуг працюють тільки підготовлені, надійні, перевірені виконавці, які володіють досвідом і відповідними допусками до газової техніки. Перед співпрацею ми перевіряємо дані паспорта, проводимо співбесіду, приймаємо іспит.
 • Дотримання гарантійних умов. Ми надаємо гарантійні зобов'язання на всі надані послуги, а також на замінені під час ремонту запчастини, деталі, прилади та комплектуючі.
 • Всі послуги в одному офісі. Сервіс ремонту Master911 готовий надати великий асортимент кваліфікованих послуг з виправлення домашнього обладнання та різного виду робіт. Також ви зможете звернутися до нас для реставрації ванн, складання меблів, транспортування різних вантажів, вивезення сміття, проведення оздоблювальних, будівельних, електромонтажних, клінінгових, сантехнічних та інших видів діяльності. Це дозволяє при кожному окремому випадку звертатися у вже перевірений сервіс побутових послуг Master911, щоб кожен раз не розшукувати виконавця на інших (іноді й незнайомих) інтернет-сайтах.
 • Договірні відносини. Після надання послуг клієнти приймають акт про виконання робіт.

Як замовити виклик виконавця з установки опалювального газового обладнання у Рівному?

 1. Подайте заявку. Прямо на web-сайті або зв'язавшись із нашим менеджером в телефонному режимі.
 2. Дайте відповіді на ряд основних уточнювальних питань. На основі отриманої додаткової інформації про вашу домашню техніку й потрібні послуги ми надаємо консультацію і вкажемо ціну необхідних робіт ще до приїзду фахівця додому.
 3. Надання сервісних послуг. Приблизно протягом 3-х годин після обробки заявки виконавець виїжджає за вказаною адресою. Орієнтовна тривалість виконання ремонту - від півтори до двох годин.

Виклик надійного, досвідченого, пунктуального фахівця у Рівному і Рівненській області

В тому випадку, якщо Вам потрібна установка газового котла у Рівному, перший запуск, демонтаж побутових газових котлів у Рівному або їх заміна, звертайтеся в сервіс Master911.

Виїзд техніка по Рівненській області

У багатьох селах, містах, селищах Рівненської області (Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів) у нас проживають досвідчені, перевірені, підготовлені техніки, тому на прибуття майстра можна очікувати того ж дня, коли подали заявку.

Виїзд в передмістя Рівного

На прихід техніка в передмістя Рівного (Здолбунів, Квасилів, Клевань, Оржів, Вересневе, Бабин, Дядьковичі, Велика Омеляна, Біла Криниця, Городище, Великий Житин, Малий Олексин, Шпанів, Корнин, Карпилівка, Городок, Забороль, Колоденка, Олександрія, Зоря, Обарів) може знадобитися трохи більше часу - близько чотирьох-шести годин.

Виїзд по місту у Рівному

Тим, хто живе в межах міста Рівного, можна чекати прибуття кваліфікованого виконавця з допуском до проведення подібного виду робіт вже протягом 3-4-х годин після подачі замовлення.

Гарантуємо професійні, якісні та оперативні послуги за розумні ціни на монтажні роботи газової техніки у Рівному - телефонуйте!