Встановлення газового котла у Білій Церкві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Білій Церкві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Білій Церкві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Білій Церкві

Відгуки по встановленню газових котлів у Білій Церкві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж газових котлів у Білій Церкві повинен здійснюватися з обов'язковим дотриманням узгоджених нормативів, порядку виконання робіт і пожежної безпеки кваліфікованим, досвідченим, перевіреним виконавцем, що володіє необхідним допуском.

Роботи з монтажу газового обладнання ведуться поетапно:

 1. Навіс опалювального газового котла. Майже всі моделі навішують на міцну основу за допомогою спеціальних кронштейнів, що додаються в комплекті. Після установки до опалювальних газових котлів під'єднують димар для виведення чадного газу. До підбору приміщення висуваються кілька умов: відсутність легкозаймистих виробів, покриттів, матеріалів, присутність системи вентиляції та наявність вікна.
 2. Підключення опалювальних газових котлів до системи. Монтаж газового котла передбачає установку фільтра грубого очищення, що виконується перед підключенням опалювального контуру. Це допоможе відкинути вірогідність попадання в опалювальний прилад забруднювальних частинок, без захисту котел може досить швидко вийти з ладу.
 3. Підключення опалювальних газових котлів до загальної системи водопостачання. Такі роботи практично схожі на підключення труб опалення.
 4. Під'єднання до магістралі газу. В ході під'єднання котла до газової труби необхідно дотримуватися норми монтування побутового газового обладнання, застосовувати фільтри, герметизувати з'єднання паклею з пастою або фум-стрічку жовтого кольору. Для сполучної комунікації береться гнучкий гофрований шланг.
 5. Обов'язкова перевірка на герметичність. Лише після перевірки герметичності всіх стиків дозволяється виконати пробний запуск котла.

Техніки сервісу Master911 володіють досвідом роботи з котлом від усіх знаменитих компаній виробників: Термона (Thermona), Сайм (Сім / Sime), Атон (Aton), Хай Терм (Hi-Therm), Різон (Reeson), Вулкан (Vulkan), Херманн (Hermann), Колві (Kolvi), АОГВ Житомир, Рода (Roda), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Данко (Danko), Термет (Termet), Тіберіс (Tiberis), Роктерм (Rocterm), Альфа (Alpha), Беретта (Берета / Beretta), Нобель (Nobel), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Горенье (Gorenje), Баксі (Baxi), Новатек (Nova Tec), Шафуто (Chaffoteaux), АЕГ (AEG), Ренс (Rens), Нова Флоріда (Nova Florida), Нав'єн (Navien), Юнкерс (Junkers), Електролюкс (Electrolux), Тепловест (Teplowest), Фондітал (Fondital), Протерм (Protherm), Кітурамі (Kiturami), Іммергаз (Immergas), Део (Daewoo), Самсунг (Samsung), Арістон (Ariston), Термекс (Thermex), Будерус (Buderus), Атем (Аtem), Соллі (Солі / Solly), Шафутекс (Chaffoteaux), Ферролі (Феролі / Ferroli), Демрад (Demrad), Грандіні (Grandini), Бош (Bosch), Радіант (Radiant), Сіменс (Siemens), Індесіт (Indesit), Бонжуані (Bongioanni), Маяк, Вестен (Westen), Рока (Roca), Геліос (Helios), Віссманн (Вісман / Viessmann), Вольф (Wolf), Елексія (Elexia).

Як буде вираховуватися наша ціна?

Виконавці сервісу домашнього ремонту Master911 точно витримують затверджений прейскурант, що відкидає шанс будь-яких маніпуляцій з цінами. Вартість установки газового котла цілком справедлива, прозора та фіксована.

Для того щоб кваліфікувати, до якого типу віднести потрібну послугу або виявлену несправність, при подачі заявки ми завжди ставимо замовнику уточнювальні питання.

На основі прийнятих від вас відповідей ми встановлюємо, що це:

 • Стандартні (типові) послуги/аварії. У подібних випадках вартість послуги (зокрема, ціна установки газового котла) відома заздалегідь, ще до появи майстра, вона постійна й фіксована.
 • Нестандартні, незвичайні (важко розрахувати) послуги/неполадки. Якщо немає можливості встановити обсяг необхідних майбутніх робіт, ми зорієнтуємо у наближеній вартості, конкретний кошторис складається фахівцем вже на місці після проведення діагностики. Ми гарантуємо те, що ціна буде точно відповідати зафіксованому прайс-листу!

На повну вартість послуги з налагодження, монтажу/демонтажу, підключення газового котла у Білій Церкві ще впливають ціна необхідних матеріалів і транспортні витрати.

Що отримують клієнти нашого сервісу?

Ключові фактори нашого сервісу домашнього ремонту:

 • Неодмінне прибирання техніком свого місця роботи після завершення справи;
 • Швидке реагування - протягом трьох годин;
 • Видача акта про виконання робіт та наявність гарантійних термінів на всі послуги;
 • Цілодобова фіксація дзвінків;
 • Інформованість, акуратність, доброзичливість і пунктуальність виконавців;
 • Надання грамотної консультації й даних про ціну монтажу котла та інших послуг;
 • Доступні, обґрунтовані, прозорі й фіксовані ціни;
 • Допустимість оплати комфортним для замовника способом.

Додаткові переваги побутового сервісу Master911:

 • Договір. Після того як послуги надані, наш клієнт приймає акт про виконання робіт.
 • Досвід. У нас працюють тільки надійні, перевірені, підготовлені майстри, що володіють багатим досвідом і відповідними допусками до техніки. При оформленні контракту про співпрацю технік складає іспит, ми перевіряємо паспортні дані, проводимо співбесіду.
 • Великий спектр побутових послуг в одному офісі. Сервіс Master911 пропонує широкий перелік кваліфікованих послуг з виправлення домашнього обладнання і всякого виду побутових робіт по дому. Крім того, можна звернутися в наш офіс для транспортування будь-яких вантажів, складання меблів, реставрації ванн, вивезення сміття, проведення електромонтажних, оздоблювальних, клінінгових, сантехнічних, будівельних і багатьох інших видів робіт. Це дає можливість у кожному випадку звертатися у перевірений сервіс побутових послуг Master911, замість того, щоб кожен раз розшукувати виконавця на інших (часом і незнайомих) інтернет-сайтах.
 • Миттєва обробка заявок. Оформивши виклик на перший запуск газового котла, демонтаж старої техніки, монтаж або підключення опалювальних газових котлів, замовник протягом 20-25 хвилин отримує надійного, підготовленого, перевіреного виконавця, який у цей момент знаходиться неподалік. Дана логістика дає можливість майстру прийти через дві години після отримання заявки.
 • Забезпечення гарантії. Ми виконуємо гарантійні зобов'язання на надані сервісні послуги й також на замінені під час ремонту деталі, комплектуючі, запчастини та прилади.

Як замовити виклик майстра з установки опалювальних котлів у Білій Церкві додому?

 1. Подайте заявку. Безпосередньо на нашому сайті або зв'язавшись із нашим менеджером у телефонному режимі.
 2. Дайте відповіді на основні уточнювальні питання. На основі отриманих додаткових даних про вашу побутової техніки та необхідні послуги ми надамо первинну консультацію та вкажемо ціну необхідних робіт ще до прибуття техніка на виклик.
 3. Безпосередньо надання самих послуг. Приблизно через 3 години після подачі заявки на виклик виконавець виїжджає за потрібною адресою. Орієнтовна тривалість ремонтних робіт - одна-дві години.

Виклик надійного, пунктуального, досвідченого техніка у Білій Церкві і Київській області

У тому випадку, якщо Вам потрібна установка газових котлів у Білій Церкві, перший пуск, демонтаж газового котла у Білій Церкві або його заміна, телефонуйте в сервіс послуг перевірених техніків Master911.

Виїзд по місту у Білій Церкві

Людям, які проживають в районах міста Білої Церкви, слід чекати прибуття кваліфікованого майстра, що має допуск до проведення подібного виду діяльності, вже через 3-4 години після оформлення заявки.

Виїзд техніка по Київській області

У переважній більшості населених пунктів Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка) є наші підготовлені, досвідчені, перевірені виконавці, тому на прибуття майстра можна сподіватися того ж дня, в який оформили замовлення.

Виїзд в передмістя Білої Церкви

На прибуття майстра в передмістя Білої Церкви (Терезине, Фурси, Вільна Тарасівка, Глибочка, Шкарівка, Блощинці, Піщана, Чмирівка, Пищики), можливо, буде потрібно трохи більше часу - приблизно 5-6 годин.

Забезпечуємо своєчасні, професійні та якісні послуги за розумною ціною на установку газового котла у Білій Церкві. Заходьте на наш сайт і оформляйте своє замовлення!