Встановлення газового котла у Вишневому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вишневому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Вишневому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Вишневому

Відгуки по встановленню газових котлів у Вишневому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Встановлення газового котла у Вишневому має виконуватися за суворого дотримання узгоджених нормативів, порядку виконання робіт і правил ПБ досвідченим, перевіреним, кваліфікованим техніком, що має необхідний допуск.

Роботи з монтажу опалювальних газових котлів виконуються поетапно:

 1. Кріплення газового котла. Більшість моделей навішують на стіну за допомогою монтажних кронштейнів, які додаються до комплекту постачання. Після установки до газового опалювального котла підключають трубу для виведення чадного газу. До вибору місця висуваються кілька рекомендацій: відсутність легкозаймистих покриттів, виробів, матеріалів, наявність вікна з кватиркою та наявність працюючої системи вентиляції.
 2. Підключення побутових газових котлів до системи. Монтаж опалювального газового обладнання передбачає обов'язкове встановлення фільтра для очищення води, це проводиться перед підключенням опалювального контуру і потрібно для захисту від можливого проникнення сміття, бруду, без нього котел може швидко стати непридатним.
 3. Підключення опалювальних газових котлів до системи водопостачання. Ці роботи схожі на підключення до контуру опалення.
 4. Підключення до магістралі газу. При підключенні обладнання до магістралі газу необхідно дотримуватись норм монтажу газових котлів у Вишневому, герметизувати з'єднання паклею або фум-стрічкою жовтого кольору, застосовувати спеціальні фільтри. Як комунікаційне зв'язування застосовується гнучкий гофрований шланг.
 5. Обов'язкова перевірка герметичності. Тільки після завершення відповідної ревізії герметичності всіх стиків дозволяється здійснити перший запуск газового котла.

Техніки сервісу Master911 мають практичний досвід роботи з побутовими газовими котлами від усіх відомих компаній виробників: Вольф (Wolf), Термет (Termet), Демрад (Demrad), Беретта (Берета/Beretta), АОГВ Житомир, Навьєн (Navien), Шафуто (Chaffoteaux), Новатек (Nova Tec), Вайлант (Вайлант/Vaillant), Юнкерс (Junkers), Тіберіс (Tiberis), Гореньє (Gorenje), Сайм (Sime), Колві (Kolvi), Ренс (Rens), Самсунг (Samsung), АЕГ (AEG), Вестен (Westen), Геліос (Helios), Рода (Roda), Фондітал (Fondital), Данко (Danko), Рока (Roca), Арістон (Ariston), Елексія (Elexia), Баксі (Baxi), Герман (Hermann), Альфа (Alpha), Індезит (Indesit), Вулкан (Vulkan), Соллі (Солі/Solly), Атем (Аtem), Електролюкс (Electrolux), Іммергаз (Immergas), Роктерм (Rocterm), Грандіні (Grandini), Протерм (Protherm), Вісманн (Вісман/Viessmann), Нобель (Nobel), Атон (Aton), Сіменс (Siemens), Термекс (Thermex), Термона (Thermona), Бонжуані (Bongioanni), Тепловіст (Teplow), Бош (Bosch), Шафутекс (Chaffoteaux), Радіант (Radiant), Део (Daewoo), Різон (Reeson), Будерус (Buderus), Кітурамі (Kiturami), Ферролі (Феролі/Ferroli), Маяк.

Як обчислюються розцінки?

Техніки сервісу побутового ремонту Master911 неухильно дотримуються затвердженого прайс-листа, це виключає шанс будь-яких підтасувань із вартістю. Ціна будь-якої нашої послуги є прозорою, фіксованою та абсолютно справедливою.

Щоб кваліфікувати, до якого виду належить необхідна послуга чи несправність, при формуванні замовлення ми завжди ставимо клієнту питання щодо характеру неполадки.

На підставі отриманих відповідей ми встановлюємо, які це послуги/проблеми:

 • Стандартні (типові) послуги/несправності. У такому випадку вартість послуги (зокрема ціна установки газового котла) завжди вказана відразу ж, ще до приходу фахівця, вона незмінна і зафіксована.
 • Дуже рідко трапляються, так звані нестандартні (непросто встановити) послуги/неполадки. Якщо відразу не можна кваліфікувати складність майбутніх робіт, у такому разі ми зорієнтуємо за приблизною вартістю, конкретний кошторис розраховується виконавцем вже на місці після завершення проведення діагностики. Ми гарантуємо те, що вона вийде відповідно до затвердженого прейскуранта!

На кінцеву ціну послуги з пуску, налагодження, монтажу/демонтажу газового котла у Вишневому ще впливають автотранспортні витрати та ціна витратних матеріалів.

Що отримають наші клієнти?

Основні досягнення сервісу послуг наших надійних, перевірених та професійних майстрів:

 • Розумні, фіксовані, прозорі та обґрунтовані ціни;
 • Поінформованість, пунктуальність, доброзичливість та акуратність техніків;
 • Швидке реагування протягом 3 годин;
 • Обов'язкове прибирання техніком місця роботи наприкінці справи;
 • Цілодобова реєстрація дзвінків;
 • Надання консультації та відомостей про вартість встановлення газового котла та інших сервісних послуг, що цікавлять;
 • Допустимість розрахунку підходящим для замовника способом;
 • Надання акту виконаних робіт та наявність гарантійних умов на ці послуги.

Додаткові характеристики сервісу домашнього ремонту Master911:

 • Гарантія. Ми виконуємо гарантійні умови на надані послуги по дому та також на замінені під час робіт з ремонту запчастини, прилади, деталі та комплектуючі.
 • Досвід. У нашому сервісі домашнього ремонту працюють тільки надійні, підготовлені, перевірені фахівці, які мають досвід і відповідні допуски до техніки. При оформленні контракту про співпрацю ми приймаємо іспит, перевіряємо паспортні дані, проводимо співбесіду.
 • Швидка обробка замовлень. Подавши заявку на підключення газового котла у Вишневому, монтаж, демонтаж старої техніки або перший пуск побутових газових котлів, наш клієнт протягом 20-25 хвилин отримає надійного, перевіреного, підготовленого виконавця, який знаходиться поблизу. Така логістика дає можливість майстру прийти за 2-3 години після отримання замовлення.
 • Договірні відносини. Після надання послуг клієнт приймає акт виконаних робіт.
 • Широкий набір послуг в одній будівлі. Сервіс Master911 пропонує широкий асортимент професійних послуг з виправлення домашньої техніки та різноманітних побутових робіт. Крім того, ви зможете звертатися до нашого офісу для реставрації ванн, збирання меблів, вивезення сміття, транспортування різних вантажів, виконання сантехнічних, оздоблювальних, клінінгових, будівельних, електромонтажних та інших видів робіт. Це дозволяє в будь-якому варіанті звертатися до вже перевіреного сервісу побутових послуг Master911, замість того, щоб щоразу розшукувати виконавця на різних (іноді й сумнівних) сайтах.

Як замовити виклик техніка для встановлення газових котлів у Вишневому?

 1. Подайте заявку на виклик. Прямо на сайті або зв'язавшись з нашим менеджером у телефонному режимі.
 2. Відповідайте на основні уточнювальні питання. На підставі отриманих додаткових відомостей про вашу побутову техніку та потрібні сервісні послуги ми надамо первинну консультацію та зможемо визначитися з вартістю необхідних робіт ще до появи виконавця.
 3. Безпосереднє надання сервісних послуг. Приблизно протягом 3-х годин після обробки заявки фахівець виїжджає на вашу адресу. Приблизна тривалість проведення ремонтних робіт - від півтори до двох годин.

Виклик досвідченого, надійного, пунктуального спеціаліста у Вишневому та по Київській області

У випадку, якщо Вам потрібна установка газових котлів у Вишневому, пробний пуск, демонтаж котла або його заміна, звертайтесь до сервісу побутових послуг Master911.

Виїзд виконавця по Вишневому

Людям, які проживають у межах Вишневого, можна очікувати приходу кваліфікованого техніка, який має допуск до проведення такого профілю робіт, вже через 3-4 години після оформлення заявки.

Виїзд виконавця по Київській області

У переважній більшості сіл, селищ, міст області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка) у нас є досвідчені, підготовлені, перевірені техніки, завдяки чому на прибуття майстра Ви зможете сподіватися у день оформлення заявки.

Виїзд спеціаліста до передмістя Вишневого

На приїзд техніка в передмістя Вишневого (Чабани, Коцюбинське, Ходосівка, Лісники, Хотів, Віта-Поштова, Гатне, Тарасівка, Бобриця, Святопетрівське, Білогородка, Чайки, Музичі, Гореничі, Новосілки), можливо, знадобиться часу трохи більше - близько п'яти-шести годин.

Забезпечуємо своєчасні, якісні та професійні послуги за розумною вартістю на монтажні роботи побутових газових котлів у Вишневому - телефонуйте!