Встановлення газового котла у Херсоні

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Херсоні, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Цінові пропозиції по встановленню газових котлів від найкращих майстрів у Херсоні

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Херсоні

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Херсоні

Відгуки по встановленню газових котлів у Херсоні

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Встановлення газових котлів у Херсоні має проводитися з суворим дотриманням встановлених нормативів, порядку організації робіт та пожежної безпеки досвідченим, перевіреним, кваліфікованим майстром, який має необхідний допуск.

Монтажні роботи з кріплення, врізування, встановлення та перевірки газових котлів виконуються поетапно:

 1. Навіс опалювального газового котла. Більшість видів навішують на стіну за допомогою спеціальних тримачів (кронштейнів), що йдуть у комплекті постачання. Після встановлення газових котлів приєднують патрубок для відведення продуктів згоряння. До вибору приміщення висуваються кілька умов: відсутність легкозаймистих матеріалів, покриттів, виробів, наявність діючої системи вентиляції та наявність вікна.
 2. Підключення побутового газового обладнання до системи. Монтаж газових котлів у Херсоні передбачає попереднє оснащення фільтром, що робиться перед підключенням опалювального контуру. Це потрібно для захисту від можливого проникнення бруду, сміття, без чого котел може за короткий час відмовити.
 3. Підключення газового обладнання до загальної системи водопостачання. Цей етап виконується так само як підключення до контуру опалення.
 4. Підключення до магістралі газу. При підключенні агрегату до газової труби потрібно дотримуватися норм установки опалювального газового обладнання, герметизувати з'єднання паклі з пастою або фум-стрічкою жовтого кольору, застосовувати спеціальні фільтри. Як сполучну комунікацію береться металевий гофрований шланг.
 5. Перевірка герметичності. Тільки після відповідної ревізії герметичності всіх з'єднань дозволяється виконати перший запуск газового котла.

Майстри сервісу послуг Master911 мають досвід роботи з газовими котлами від усіх відомих виробників: Роктерм (Rocterm), Елексія (Elexia), Тепловест (Teplowest), Ренс (Rens), Samsung (Samsung), Протерм (Protherm), Вольф (Wolf), Термона (Thermona), Юнкерс (Junkers), АОГВ Житомир, Індезит (Indesit), Термет (Termet), Електролюкс (Electrolux), Маяк, АЕГ (AEG), Тіберіс (Tiberis), Део (Daewoo), Демрад ( Demrad), Бонжуані (Bongioanni), Іммергаз (Immergas), Геліос (Helios), Сіменс (Siemens), Різон (Reeson), Баксі (Baxi), Рока (Roca), Сайм (Sime), Альфа (Alpha), Навьєн ( Navien), Данко (Danko), Вісманн (Вісман/Viessmann), Беретта (Берета/Beretta), Арістон (Ariston), Будерус (Buderus), Атем (Аtem), Гореньє (Gorenje), Соллі (Солі/Solly), Радіант (Radiant), Грандіні (Grandini), Фондітал (Fondital), Рода (Roda), Бош (Bosch), Шафутекс (Chaffoteaux), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Вестен (Westen), Нобель (Nobel), Шафуто (Chaffoteaux), Герман (Hermann), Атон (Aton), Вулкан (Vulkan), Термекс (Thermex), Ферролі (Феролі/Ferroli), Колві (Kolvi), Новатек (Nova Tec), Кітурамі (Kiturami).

Як формуються розцінки?

Техніки сервісу послуг Master911 чесно дотримуються фіксованого прайс-листа, це повністю виключає можливість якихось підтасувань із вартістю. Ціна будь-якої послуги нашого сервісу послуг професійних майстрів Master911 фіксована, прозора та абсолютно об'єктивна.

Для того щоб визначити, до якого типу віднести необхідну послугу або виявлену аварію, при формуванні виклику ми завжди ставимо замовнику питання щодо характеру несправності.

На основі отриманих висновків ми дізнаємося, що це:

 • Нестандартні послуги, що досить рідко зустрічаються (складно встановити) / несправності. Якщо відразу немає можливості визначити масштаб необхідних майбутніх робіт, у такому випадку ми зорієнтуємо за приблизною вартістю, конкретний же кошторис розраховується майстром прямо на місці після завершення здійснення діагностики. Ми гарантуємо, що вона вийде відповідно до зафіксованого прайсу!
 • Стандартні (типові) послуги/аварії. У цих випадках вартість послуги (наприклад, ціна установки газового котла) завжди вказана заздалегідь, ще до прибуття техніки, вона стала і зафіксована.

На загальну ціну послуги з пуску, монтажу/демонтажу газового котла у Херсоні, налагодження обладнання також впливають вартість необхідних витратних матеріалів та автотранспортні витрати.

Що Ви отримаєте?

Головні переваги нашого сервісу:

 • Обов'язкове прибирання техніком робочого місця після завершення справи;
 • Допустимість оплати комфортним для замовника чином;
 • Компетентність, пунктуальність, акуратність та доброзичливість фахівців;
 • Надання первинної консультації та даних про вартість встановлення газового котла та інших сервісних послуг, що цікавлять;
 • Доступні, прозорі, обґрунтовані та фіксовані прайс-листи;
 • Виїзд техніка протягом 3-х годин;
 • Цілодобовий прийом заявок 24/7;
 • Надання обов'язкового акта про виконання робіт та гарантії на всі послуги.

Додаткові характеристики сервісу Master911:

 • Швидкість роботи. Оформивши заявку на демонтаж старої техніки, монтаж, первинний запуск або підключення газового котла у Херсоні, наш клієнт через кілька хвилин отримує надійного, перевіреного, підготовленого техніка, який зараз знаходиться поблизу. Наша логістика дає можливість приїхати техніку через три години після оформлення заявки.
 • Всі сервісні послуги в одному місці. Сервіс Master911 надає широкий спектр кваліфікованих послуг з ремонту домашньої техніки та різного виду побутових робіт по дому. Також ви зможете звертатися до нас для вивезення сміття, транспортування будь-яких вантажів, збирання меблів, реставрації ванн, виконання сантехнічних, електромонтажних, будівельних, клінінгових, оздоблювальних та інших видів діяльності. Це дає можливість за будь-якого варіанта звертатися за допомогою до перевіреного сервісу домашнього ремонту Master911, щоб кожного разу не шукати нового виконавця на інших (іноді й незнайомих) інтернет-сайтах.
 • Надання гарантійних умов. Ми надаємо гарантійні зобов'язання на всі послуги вдома, а також на встановлені під час ремонтних робіт запчастини, деталі, прилади та комплектуючі.
 • Договір. Після того як послуги надані, замовники підписують акт виконаних робіт.
 • Досвід. У нас працюють тільки надійні, перевірені, підготовлені майстри, які мають досвід і допуск до роботи з газом. Перед початком співпраці ми перевіряємо дані паспорта, приймаємо іспит, проводимо співбесіду.

Як зробити заявку на виклик фахівця з установки побутового газового обладнання у Херсоні додому?

 1. Оформіть заявку на виклик. Прямо на веб-сайті або зв'язавшись з нами в телефонному режимі.
 2. Дайте відповідь на ряд важливих уточнюючих питань. На підставі прийнятих додаткових даних про вашу техніку та потрібні послуги ми надамо необхідну консультацію та зорієнтуємо за ціною майбутніх робіт ще до приїзду майстра додому.
 3. Надання послуг. Приблизно протягом 3-х годин після оформлення замовлення виконавець приїжджає за вказаною адресою. Орієнтовна тривалість проведення ремонту - від півтори до двох годин.

Виклик пунктуальної, надійної, досвідченої техніки у Херсоні та Херсонській області

Якщо Вам потрібна установка газового котла у Херсоні, пробний запуск, демонтаж або заміна старої техніки, звертайтеся до сервісу Master911.

Виїзд майстра містом Херсон

Тому, хто проживає в межах міста Херсона, можна чекати на прихід кваліфікованого техніка з допуском до виконання такого виду діяльності вже через 3-4 години після подання замовлення.

Виїзд техніка до передмістя Херсона

На прихід техніка в передмістя Херсона (Олешки, Антонівка, Комишани, Зеленівка, Наддніпрянське, Білозерка, Музиківка, Чорнобаївка, Зимівник, Приозерне, Степанівка, Молодіжне, Інженерне) може знадобитися часу трохи більше - приблизно 5-6 годин.

Виїзд фахівця по Херсонській області

Майже у всіх населених пунктах Херсонської області (Скадовськ, Гола Пристань, Генічеськ, Берислав, Олешки, Нова Каховка, Каховка, Антонівка, Комишани, Високопілля, Зеленівка, Наддніпрянське, Козацьке, Брилівка, Білозерка, Чаплинка, Асканія-Нова, Новотроїцьке, Іванівка, Горностаївка, Верхній Рогачик, Велика Лепетиха, Любимівка, Нижні Сірогози, Рикове, Лазурне, Каланчак, Мирне) у нас є перевірені, підготовлені, досвідчені техніки, тому на приїзд майстра можна сподіватися того ж дня, коли подали замовлення.

Забезпечуємо своєчасні, якісні та професійні послуги вдома за доступною вартістю на встановлення газової техніки у Херсоні - телефонуйте!