globe ru

Встановлення газового котла у Дніпрі

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість встановлення газового котла стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики газового котла на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Газовий котел
Назва Вартість
Встановлення газового котла (монтаж) Індивідуально
Встановлення настінного газового котла (навісний) Індивідуально
Встановлення підлогового газового котла Індивідуально
Підключення двоконтурного газового котла Індивідуально
Підключення одноконтурного газового котла Індивідуально
Підключення газового котла до димоходу Індивідуально
Підключення газового котла до електромережі Індивідуально
Підключення газового котла до газопроводу Індивідуально
Паралельне підключення газового і електричного котла Індивідуально
Підключення програматора до газового котла Індивідуально
Демонтаж газового котла Індивідуально
Заміна підлогового газового котла Індивідуально
Заміна газового котла від 405 грн
Підключення газового котла до системи опалення від 315 грн

Ціни на Встановлення газового котла у Дніпрі

Назва Вартість
Ремонт газового котла від 350 грн
Встановлення газового котла від 350 грн
Чистка газового котла від 350 грн
Обслуговування газового котла від 550 грн
Послуги газовика від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Дніпропетровській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Дніпропетровській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Дніпропетровській області

Всі міста Дніпропетровській області
Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке

Монтаж газових котлів у Дніпрі повинен проводитися при суворому дотриманні пожежної безпеки, порядку організації робіт та узгоджених нормативів кваліфікованим, досвідченим, перевіреним майстром з правом доступу.

Роботи з монтажу побутових газових котлів виконуються поетапно:

 1. Кріплення опалювальних газових котлів. Майже всі види монтують до стін за допомогою монтажних кронштейнів, що йдуть в комплектації. До вибору приміщення висуваються кілька рекомендацій: присутність дієвої системи вентиляції, наявність вікна та відсутність легкозаймистих виробів, матеріалів, покриттів. До встановленого побутового газового обладнання приєднують трубу для відведення продуктів згоряння.
 2. Під'єднання котла до контуру. Процес установки газових котлів у Дніпрі передбачає попереднє встановлення фільтру для очищення води, що проводиться перед підключенням опалювального контуру. Це служить для захисту, без нього котел може швидко відмовити.
 3. Під'єднання котла до системи водопостачання. Такі роботи аналогічні під'єднанню труб опалення.
 4. Підключення до газової магістралі. У ході приєднання опалювальної техніки до магістралі газу потрібно дотримуватися норм монтування побутового газового обладнання, герметизувати стики паклею або жовтою фум-стрічкою, застосовувати фільтри. Для сполучної комунікації застосовується гофрований шланг.
 5. Перевірка герметичності. Лише після належної ревізії герметичності всіх стиків слід виконати перший запуск газового котла.

Виконавці сервісу побутового ремонту Master911 володіють навичками роботи з газовими котлами від всіх відомих компаній виробників: Бош (Bosch), Колві (Kolvi), Будерус (Buderus), Юнкерс (Junkers), Вольф (Wolf), Соллі (Солі / Solly), Данко (Danko), Арістон (Ariston), Кітурамі (Kiturami), Атем (Аtem), Фондітал (Fondital), Нобель (Nobel), АЕГ (AEG), Нав'єн (Navien), Термекс (Thermex), Шафутекс (Chaffoteaux), Рода (Roda), Беретта (Берета / Beretta), Вестен (Westen), Елексія (Elexia), Протерм (Protherm), Радіант (Radiant), Грандіні (Grandini), Шафуто (Chaffoteaux), Горенье (Gorenje), Індесіт (Indesit), Сайм (Сім / Sime), Новатек (Nova Tec), Термет (Termet), Херманн (Hermann), Баксі (Baxi), Різон (Reeson), Іммергаз (Immergas), Термона (Thermona), Демрад (Demrad), Самсунг (Samsung), Нова Флоріда (Nova Florida), Ренс (Rens), Ферролі (Феролі / Ferroli), Хай Терм (Hi-Therm), Електролюкс (Electrolux), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Атон (Aton), Тіберіс (Tiberis), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Део (Daewoo), Сіменс (Siemens), Геліос (Helios), Тепловест (Teplowest), Альфа (Alpha), Віссманн (Вісман / Viessmann), Роктерм (Rocterm), Вулкан (Vulkan), Бонжуані (Bongioanni), Маяк, АОГВ Житомир, Рока (Roca).

Яким чином обчислюється розцінка?

Виконавці сервісу Master911 керуються затвердженим прейскурантом, що відкидає шанс будь-яких махінацій з цінами. Вартість установки газового котла або іншої послуги нашого сервісу Master911 прозора, абсолютно об'єктивна й фіксована.

Для того щоб розрахувати, до якого типу віднести необхідну послугу або виявлену несправність, при формуванні виклику ми завжди ставимо клієнтові питання щодо пошкодження.

На основі прийнятих від наших замовників відповідей ми визначаємо, які це послуги/проблеми:

 • Базові (стандартні) послуги/проблеми. У цьому випадку вартість послуги (як, наприклад, ціна установки газового котла) завжди вказана заздалегідь, ще до приїзду виконавця, вона фіксована й незмінна.
 • Незвичайні, так звані нестандартні (неможливо встановити) послуги/несправності. Якщо раптом заздалегідь не можна встановити масштаб майбутніх робіт, у такому випадку ми зорієнтуємо у приблизній вартості, остаточний кошторис буде складено виконавцем після виконання діагностичних робіт. Ми гарантуємо те, що ціна буде точно відповідати затвердженому прайсу!

На повну ціну сервісної послуги з пуску, налагодження, монтажу/демонтажу котла ще впливають транспортні витрати й ціна застосовуваних матеріалів.

Які важливі переваги Ви будете мати?

Головні досягнення нашого сервісу:

 • Надання професійної консультації й даних щодо загальної вартості установки газового котла у Дніпрі та інших послуг;
 • Виїзд виконавця протягом трьох годин;
 • Надання акту виконаних робіт і гарантії на дані сервіси;
 • Цілодобовий графік приймання замовлень 24/7;
 • Варіант плати зручним для замовника способом;
 • Неодмінне прибирання техніком свого робочого місця в кінці справи;
 • Інформованість, акуратність, пунктуальність, доброзичливість фахівців;
 • Розумні, прозорі, фіксовані й обґрунтовані прайс-листи.

Базові особливості побутового сервісу Master911:

 • Договірні відносини. Після надання послуг наш замовник приймає акт про виконання робіт.
 • Дотримання гарантійних умов. Ми надаємо гарантійні зобов'язання на всі сервісні послуги, а також на встановлені в ході робіт з ремонту комплектуючі, запасні частини, прилади та деталі.
 • Швидкість роботи. Оформивши виклик на демонтаж старої техніки, перший запуск, монтаж або підключення газового котла у Дніпрі, замовник за кілька хвилин отримає надійного, підготовленого, перевіреного майстра, який знаходиться поряд. Дана логістика дозволяє фахівцю прибути протягом 2-3 годин після отримання заявки.
 • Широкий вибір послуг в одному офісі. Сервіс Master911 пропонує великий перелік кваліфікованих послуг з виправлення домашньої техніки й різного виду робіт. Також можна звернутися в наш офіс для транспортування будь-яких вантажів, вивезення сміття, реставрації ванн, складання меблів, проведення сантехнічних, клінінгових, будівельних, електромонтажних і багатьох інших видів діяльності, що дає можливість у будь-якому випадку звертатися за допомогою в перевірений сервіс домашнього ремонту Master911, тому немає потреби щоразу відшукувати нового виконавця на різних (іноді й незнайомих) інтернет-сторінках.
 • Багатий досвід діяльності в даній області. У нас працюють виключно перевірені, надійні, підготовлені техніки, які володіють багаторічним досвідом і відповідними допусками до газової техніки. При оформленні договору про співпрацю ми проводимо співбесіду, приймаємо іспит, перевіряємо дані паспорта.

Як замовити виклик майстра з установки опалювальних котлів у Дніпрі?

 1. Складіть заявку на виклик. Прямо на web-сайті або зв'язавшись із нами в телефонному режимі.
 2. Дайте відповіді на важливі додаткові питання. На основі прийнятих додаткових відомостей про вашу домашню техніку й потрібні послуги ми готові надати первинну консультацію і вкажемо вартість майбутніх робіт ще до того, як прибуде фахівець.
 3. Надання сервісних послуг. Приблизно протягом трьох годин після обробки заявки майстер прибуває за вказаною адресою. Орієнтовна тривалість виконання ремонту - 1-2 години.

Виклик надійного, досвідченого, пунктуального фахівця у Дніпрі і Дніпропетровській області

У тому випадку, якщо Вам необхідна установка газової техніки у Дніпрі, перший пуск, демонтаж газового котла у Дніпрі або його заміна, звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911.

Виїзд майстра в передмістя Дніпра

На прибуття техніка в передмістя Дніпра (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське), можливо, буде потрібно трохи більше часу - близько 4-6 годин.

Виїзд виконавця по Дніпру

Тим клієнтам, які живуть в межах міста Дніпра, можна чекати прибуття досвідченого техніка з допуском до виконання подібного виду діяльності вже через 3-4 години після подачі замовлення.

Ми виїжджаємо по Дніпропетровській області

Майже в кожному населеному пункті Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке) є наші підготовлені, перевірені, досвідчені техніки, завдяки чому на прихід майстра Ви зможете сподіватися в день подачі заявки на виклик.

Забезпечуємо якісні, професійні та оперативні послуги для населення за розумною вартістю на установку газового обладнання у Дніпрі - звертайтеся!